Festina

Колекції Festina
спеціальна пропозиція
модель для тебе
Часы FESTINA F16282/9 - Дека
Колекція Кварцевые
Стать чоловічі
Тип механізму кварцевий
6170 грн
(0)
Історія бренду

Більш ніж 100 років тому основаная компанія Festina відчуває себе як вдома в більш ніж 65 країнах. Годинники Festina і їх успіх базується на головному принципі компанії: "Дати людям високойкачественниє годинники, які їм сподобаються, за гідною ціною, за яку вони захочуть і зможуть їх придбати."

Ідея, яка керує компанією, дуже проста: "Не зовнішній вигляд визначає ціну, а лише внутрішня якість." Виробили цей принцип не професійна команда маркетологів і стратегів, а Мігель Родрігес, ідейний батько сім'ї Festina, якому крім годинників Festina належать також такі успішні вартові бренди, як Lotus, Calypso і в зроблені в Швейцарії світові марки Candino і Jaguar."

Годинники Festina народились в 1902 року. На одній маленькій швейцарській годинниковій фабриці писалося ім'я Festina маленькими золотими літерами на циферблатах наручних годинників. Ім'я бренд ще в ті часи асоціювалося з головними принципами компанії: ім'я штовхало постійно вперед розвиток дизайну і техніки виготовлення годинника і нагадувало про постійний контроль якості. Таким чином годинник Festina переріс в грізну марку, яка відповідала за ручну якість виготовлення і високу точність. Головний принцип: купити годинник Festina - виграти у всіх за рахунок співвідношення ціни і якості.

Впродовж порядку 70-ти років годинникова марка Festina залишалася однією із значущих годинникових брендів в елітних кругах любителів механічних годинників. У 80-тых роках Festina, пристосувавшись до попиту того часу, освоює кварцову технологію виготовлення годинників. Можливим це стало завдяки іспанському підприємцеві Мігелю Родрігесу, таким, що викупив швейцарську марку Festina.

Довга і успішна швейцарська годинникова традиція, а також досвід і сила іспанського підприємця, дозволили годинникам Festina стати одними із значущих марок у всьому світі. У більш ніж 65 країнах довіряють любителі годинників імені і якості цієї компанії. Тільки у нас Ви можете купити годинники Festina за доступною ціною з чудовим обслуговуванням!

Причини купити Festina у нас
  • 1Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
  • 2 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
  • 3Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
  • 4Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
  • 5Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
  • 6Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
  • 7Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
  • 8Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!