Годинники Festina

(240)

Більш ніж 100 років тому основаная компанія Festina відчуває себе як вдома в більш ніж 65 країнах. Годинники Festina і їх успіх базується на головному принципі компанії: "Дати людям високойкачественниє годинники, які їм сподобаються, за гідною ціною, за яку вони захочуть і зможуть їх придбати."

Ідея, яка керує компанією, дуже проста: "Не зовнішній вигляд визначає ціну, а лише внутрішня якість." Виробили цей принцип не професійна команда маркетологів і стратегів, а Мігель Родрігес, ідейний батько сім'ї Festina, якому крім годинників Festina належать також такі успішні вартові бренди, як Lotus, Calypso і в зроблені в Швейцарії світові марки Candino і Jaguar."

Годинники Festina народились в 1902 року. На одній маленькій швейцарській годинниковій фабриці писалося ім'я Festina маленькими золотими літерами на циферблатах наручних годинників. Ім'я бренд ще в ті часи асоціювалося з головними принципами компанії: ім'я штовхало постійно вперед розвиток дизайну і техніки виготовлення годинника і нагадувало про постійний контроль якості. Таким чином годинник Festina переріс в грізну марку, яка відповідала за ручну якість виготовлення і високу точність. Головний принцип: купити годинник Festina - виграти у всіх за рахунок співвідношення ціни і якості.

Впродовж порядку 70-ти років годинникова марка Festina залишалася однією із значущих годинникових брендів в елітних кругах любителів механічних годинників. У 80-тых роках Festina, пристосувавшись до попиту того часу, освоює кварцову технологію виготовлення годинників. Можливим це стало завдяки іспанському підприємцеві Мігелю Родрігесу, таким, що викупив швейцарську марку Festina.

Довга і успішна швейцарська годинникова традиція, а також досвід і сила іспанського підприємця, дозволили годинникам Festina стати одними із значущих марок у всьому світі. У більш ніж 65 країнах довіряють любителі годинників імені і якості цієї компанії. Тільки у нас Ви можете купити годинники Festina за доступною ціною з чудовим обслуговуванням!

читати повністю
Ціна
Колір корпусу
сортувати: