Epos

спеціальна пропозиція
-50%
Часы EPOS 3415.868.20.34.25
64820 грн 32410 грн
-50%
Часы EPOS 3415.868.24.10.27
70120 грн 35060 грн
-50%
Часы EPOS 3387.152.24.20.17
28840 грн 14420 грн
-50%
Часы EPOS 3387.152.24.28.15
33060 грн 16530 грн
модель для тебе
Часы EPOS 8000.700.20.88.10 - Дека
Колекція Ladies
Стать жіночі
Версія Класика
Тип механізму кварцевий
Матеріал корпусу сталь
16240 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Epos

У сайті компанії ДЕКА та в магазинах роздрібної торгівлі Ви можете купити швейцарські годинники Epos. Низькі ціни та абсолютно новий рівень обслуговування в Україні зможуть задовольнити найвишуканіші потреби покупців. Купити Epos в нашому інтернет-магазині ー це вірний спосіб отримати ідеальну швейцарську якість за найдоступнішими цінами.

У 2004 році в результаті опитуванню читачів популярних в Німеччині, Австрії і Швейцарії журналів "Фокус" та "Годинники" переможцем в категорії до 2500 євро було визнано годинник Epos (Швейцарія). Торгова марка Epos є одним з гідних представників сімейства швейцарських годинників. Завдяки вишуканому дизайну і довершеній якості годинники Epos змогли здобути визнання та довіру численних жителів Європи.

Історія Epos починається з 1925 року. В долині Vallee de Joux (Валу де Жу), яка відома як всесвітний центр механічної годинникової індустрії, талановитий годинниковий інженер James Aubert (Джеймс Обер) утворив свою годинникову компанію. Джеймс був зосередженим творцем механічних годинників і присвятив своє життя розвитку нових годинникових механізмів. Будучи майстром своєї справи та докладаючи чимало зусиль, Джеймс Обер сконцентрував свою роботу на технічному розвитку хронографів і хвилинних репетиторів. Він удосконалював свою майстерність, розробляючи нові механізми на базі відомих "Valjoux" та "Landeron".

Слідуючи кращим традиціям дійсних годинникарів, знання і досвід Джеймс Обер передав своєму племінникові Jean Aubert (Жану Оберу) та зятеві Jean Fillon (Жану Фійону). Сьогодні Жан Фійон провідний інженер в керівництві компанії EPOS.

На початку 80-х в історії розвитку швейцарських годинників спостерігався застій. З впровадженням нових кварцових технологій радикально змінилося обличчя годинникової індустрії. Ніхто не хотів займатися виробництвом механічних годинників, за винятком кількох відомих марок.

Peter Hofer (Пітер Хофер), визнаний фахівець з виготовлення швейцарських годинників, був одним з небагатьох, хто все ще вірив в майбутнє механічного годинника. Він стає таким, що продовжує працю, почату Джеймсом Обером. А в 1983 році Пітер зі своєю дружиною Ерной дає остаточну назву компанії: EPOS Montres SA. Нерозривно співробітничаючи з Жаном Фійоном, компанія продовжує створювати приголомшуючі колекції годинників Epos з унікальними механізмами.

До 2002 Пітера Хофер почав пошуки наступника, який би розділив його любов до механічних годинників і очолив бізнес EPOS, а також продовжив його розвиток. Ідеальними претендентами стали Ursula Forster (Урсула Форстер) з сім'ї потомствених годинникарів та її чоловік Tamdi Chonge (Тамді Чонге), який також мав великий досвід роботи в промисловості виготовлення швейцарських годинників.

Серце кожного годинника EPOS – його механізм. На основі механізмів відомих швейцарських виготівників, перетворених годинникарями EPOS, народжуються нові годинники Epos з цікавими функціями та прекрасним художнім оздобленням механізми. Після того, як механізм допрацьований та ускладнений, починають працювати декоратори, що прикрашають механізми, часто, уручну.

Створюючи годинники з любов'ю та в кращих традиціях швейцарських годинникарів, компанія EPOS має повне право називатися “Майстром годинникового мистецтва”.

Купити Epos ー означає отримати швейцарський годинник високої якості за найнижчими цінами в Україні.

Підтверджують високу якість годинників Epos відгуки людей, які вже встигли придбати вироби цієї марки. Завдяки Торговій мережі ДЕКА, що здійснює продаж швейцарських годинників як в роздрібних торгових точках, так і через інтернет, оцінити переваги всіх моделей годинників Епос можуть і українські покупці. ДЕКА пропонує оригінальні годинникові механізми, якість яких підтверджена бездоганною репутацією швейцарських майстрів. Годинники, що випускаються компанією Епос, поєднують в собі виняткову надійність механізмів та витончений стильний дизайн корпусу.

Отримати усе це можливо, відвідавши Торгову мережу ДЕКА.

Причини купити Epos у нас
 • 1Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
 • 2Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
 • 3Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
 • 4Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
 • 5Починаючи з 2008 року компанія ДЕКА є ексклюзивним представником годинників Epos в Україні. Ця інформація доступна на офіційному сайті виробника.
 • 6Годинники EPOS - це поєднання оригінального дизайну і унікальних механізмів. Фірма EPOS спеціалізується на випуску механічних годинників.
 • 7EPOS -100% швейцарська якість. Використовує тільки високоякісні матеріали. Фірма EPOS випускає лімітовані годинники. Всі годинники тільки ручної збірки. Бренд EPOS має нагороди в престижних годинникових конкурсах.
 • 8Фірма EPOS має великий модельний ряд: круглі, бочкоподібні, прямокутні, квадратні; автоматичний завод, ручної завод; класика, спорт.
 • 9Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
 • 10 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
 • 11Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
 • 12Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.