Годинники Cartier

(54)

Французька фабрика Cartier з виробництва ювелірних прикрас і годинників була заснована Луї Картьє в 1847 році. А вже через 20 років в Парижі вироби компанії були представлені на Всесвітній виставці і стали набирати популярність. Небувалий успіх фабриці принесли перший наручний годинник Santos, створені онуком засновника бренду в подарунок своєму другу Сантос-Дюмону, сміливому авіатору.

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

З 1906 року почався випуск ювелірних наручних годинників Cartier з прикрасою дорогоцінним каменям. Через 10 років фабрика створює модель Сartier Tank, яка продовжує випускатися в первозданному вигляді і в цей час. На честь битв за часів Першої світової війни легендарні моделі, виконані у формі англійської танка, були подаровані американським військовим в якості подяки за звільнення Франції.

У 1925 році в Парижі на Міжнародній виставці сучасного мистецтва вироби Картьє були представлені в одній з центральних експозицій і залучили великий інтерес відвідувачів. Фабрика Cartier знаменита створенням перших годинників з золота. Ця модель Pasha була випущена спеціально для головного паші Марракеша з високим водозахистом, щоб він міг купатися з ними в басейні.

В середині 20 століття компанія була розділена на 3 частини, але пізніше знов об'єднана новими власниками. Магазини були відкриті в більш, ніж 20 країнах світу. Купити годинник Сartier можна в Нью-Йорку, Римі, Парижі, Токіо, Шанхаї та інших містах. В Україні та країнах СНД теж можна придбати оригінальні вироби цього відомого бренду.

ТРАДИЦІЇ І РОЗКІШ КАРТЬЄ

Жіночі та чоловічі наручні годинники Cartier користуються популярністю по всьому світу вже більше 160 років. В наші дні моделі Картьє дуже різноманітні – від традиційних мінімалістичний до розкішних і ультра сучасних варіантів. Годинники чоловічі Картьє представлені 10 колекціями – це елегантні, ультрасучасні, водонепроникні і спортивні моделі. Вироби Картьє для прекрасних дам входять в 12 колекцій, серед яких виділяються креативні ювелірні моделі з дорогоцінними каменями і хитромудрим декором. Залежно від складності моделей Картьє ціна варіюється.

З огляду на те, що шедеври Сartier мають унікальну цінність, компанія продає свої відреставровані старовинні моделі з гарантією автентичності. Придбати вироби марки - значить, зв'язати минуле і сьогодення, доторкнутися до справжнього мистецтва.

Не пропустіть можливість придбати наручний годинник Картьє з сертифікатом справжності та підтвердженням якістю. В інтернет-магазині ДЕКА ви маєте змогу придбати оригінальні моделі Сartier на привабливих умовах.

 

читати повністю
Ціна
Водозахист
Матеріал корпусу
сортувати: