Каталог: Годинники Candino
Знайдено 0 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 22

Годинники Candino

У 2007 році годинники Candino відсвяткувли своє 60-тиліття і 50-тиліття участі в усесвітній Базельовськой годинниковій виставці. Завдяки цим двом подіям, а також новому обличчю компанії Ксенії Тхоумічевой годинники Candino спробує стати ще ближче молодшій публіці. Проте ці почини стануть лише успішним завершенням того, що почалося багатьох років тому. Компанія і далі підкреслює свою високу компетенцію в годинниковоому бізнесі, не тільки розширивши при цьому свою елегантну і спортивну колекції, але і доповнивши її автоматичними і механнічними годинниками.

Годинникова компанія Candino була заснована Адольфом Флурі-хуг в 1947 році і починаючи з 2002 року входить до складу інтернаціональної Festina-групи. Свою популярність годинники Candino змогли заробити завдяки використанню тільки новітніх технологій і одночасно традиційного швейцарського годинникового мистецтва. Кожні годинники Candino доводять це - вони красиві, надійні, багатогранні і своєрідні.
Купити годинники Candino - означає виграти на якості.
Вже більше 200 років швейцарське містечко Біль є одним з центрів годинникового мистецтва. Третини населення міста і околиць зайнятів годинниковій індустрії. Саме тут знаходиться центральний офіс компанії Candino. Близько 40 працівників виконують свої щоденні завдання в адміністрації фірми, відділі експорту (з ринками в 65 країнах світу), фінансовому відділі і відділі логістики.

А в містечку Хербетсвіль знаходиться сама фабрика по виготовленню швейцарских годинників Candino. Близько 80 працівників зайнято на цій фабриці і виробляють до 2000 годинників в день. Годинникові майстри і інші спеціалізовані працівники з великою повагою відносяться до швейцарських годинникових традицій, підтримуючи при цьому високу якість вироблюваної продукції.

Напис на годиннику "Swiss Made" означає чудову якість швейцарських продуктів. Щоб використовувати цей напис на своїх моделях, годинники Candino піддаються строгому контролю якості на кожному етапі виробництва. Свідоцтвом гордості Candino за якість своїх моделей є високий і швидкорослий рівень продажів.

Торгівельна мережа ДЕКА здійснює гуртові і роздрібні продажі годинників CANDINO на території України. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити годинники Candino за найнижчими цінами, та ще і з сьомипроцентною знижкою.

Упродовж не одного десятиліття цінителі якісних аксесуарів залишають позитивні відгуки про годинники Candino. Якщо Ви також хочете доторкнутися до швейцарської якості і стати власником годинника цієї прославленої марки тоді на сторінках нашого інтернет-магазину ви без сумніву відшукаєте наручний годинник Candino, гідний прикрасити ваш зап'ясток. Придбавши такий аксесуар, ви отримаєте не лише бездоганно точний механізм, але також підкреслите свій статус і вишуканий смак адже Candino - це синонім надійності, краси і елегантності. Ціна Candino робить швейцарську якість доступним українським покупцям.

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Ничего не найдено
Фільтр по параметрам: