Часы Luminox Bear Grylls

Годинник Luminox Bear Grylls

Годинники Bear Grylls створені для тих, у кому живе дух авантюризму та пристрасті до пригод. Едвард Майкл «Беар» Гріллс — це той хлопець, якого, що продирається крізь непролазні джунглі, ми часто бачимо по телевізору. Він готовий до всього, сповнений рішучості будь-що-будь відшукати дорогу до сонця та притулку, маючи в своєму арсеналі лише базові інструменти: годинник і мачете.

Гріллс став основоположником цілої культури. Його численні шанувальники пильно стежать за його пригодами, бажаючи дізнатися про навички виживання, котрими так майстерно володіє їхній кумир.

Часы Luminox Bear Grylls

Годинник Luminox Bear Grylls

Швейцарська марка Luminox, що випускає годинники для ВМС США та інших військових підрозділів, запропонувала Гріллс спільний проект — створити модель, яка стане йому вірним соратником в небезпечних пригодах.

І тепер на циферблат і задню кришку годинників серії «Bear Grylls» нанесені логотип і девіз компанії Гріллса («Never give up» – ніколи не здавайся).

Часы Luminox Bear Grylls

За словами самого Гріллса в своїх небезпечних подорожах він завжди віддавав перевагу саме годиннику Luminox:
«Годинники з цієї лінійки дуже надійні та міцні, дизайн багатофункціональний, а матеріали найсучасніші. Luminox надихає затятих авантюристів різного віку, неважливо, чоловік це чи жінка. Якщо ви ще мало що розумієте в питаннях виживання в екстремальних умовах, функціонал цього годинника надасть вам просто неоціненну послугу. І, до того ж, він з біса здорово виглядає.»

Часы Luminox Bear Grylls

Bear Grylls (Эдвард «Bear» Гриллс)

Компанія Luminox дотримується принципу «Кожна секунда має значення». Саме тому вже стільки років вона розробляє годинники для таких стратегічних організацій, як ВМС США та ICE-SAR (Ісландська асоціація пошуку та порятунку), а також для тих, хто з волі боргу опиняється в небезпечних та екстремальних ситуаціях. Годинники Luminox призначені для того, щоб допомогти людині вижити.

Перша модель з серії Bear Grylls — це годинник зі ступенем водозахисту 200 та 300 метрів. Він випускається в корпусі з нового високоміцного матеріалу на основі вуглеволокна CARBONOX™, спеціально розробленого для компанії Luminox.

Часы Luminox Bear Grylls

Технологія підсвічування Luminox Light Technology прослужить до 25 років

Bear Grylls від Luminox випускаються діаметром 42 та 45 мм і, в залежності від моделі, мають різним набором функцій: від компаса до азбуки Морзе, швидкості пішого руху і так далі. Технологія підсвічування Luminox Light Technology абсолютно унікальна – одна з найяскравіших на ринку вона гарантує читаність часу в темряві терміном до 25 років.

Лінійки Sea та Land включають в себе перші шість моделей серії Bear Grylls і вже випущені у продаж. Ще одна лінійка Air, що складається з двох моделей, вийде цього літа. Корпус годинника буде виготовлений з нержавіючої «хірургічної» сталі марки 316L. Офіційний прайс коливається від 12 860 грн до 25 710 грн.

LUMINOX XB.3729
12 860 гривень
 
 
LUMINOX XB.3797.KM
18 490 гривень
 
 
LUMINOX XB.3741
25 710 гривень
 
LUMINOX XB.3781.KM
17 190 гривень
 
LUMINOX XB.3723
12 860 гривень

Містер Беар Гріллс — це всесвітньо відома, навіть культова особистість. Без перебільшення його ім'я стало синонімом виживання в екстремальних умовах.

Нині володар почесної премії BAFTA, Гріллс, починав свій шлях в британському спецназі (21 SAS), ставши потім одним з наймолодших альпіністів, які підкорили Еверест.

Книги його авторства, включаючи бестселер «Бруд, піт і сльози», були продані тиражем понад 15 мільйонів примірників. Всього «з-під пера» Гріллса вийшло без малого 100 творів. В останньому авторському проекті «Зоряне виживання з Беар Гріллс» компанію йому склали світові зірки, серед яких Джулія Робертс і Бен Стіллер.

Часы Luminox Bear Grylls

Перші версії лінійки Luminox Bear Grylls в корпусі з Carbonox оснащені найрізноманітнішими функціями, а також технологією підсвічування Luminox Light Technology