Нова жіноча модель для шанувальниць авіаційної естетики

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Breitling Navitimer Automatic 35 — це нова модель 2020 року, створена спеціально для жінок, яким до душі авіаційна естетика оригінальної моделі 1952 року. Відомий своїми хронографами бренд Breitling в 1930-х роках випускав точні прилади для військового й цивільного призначення. Крім перших бортових хронографів, компанія також розробила кілька наручних моделей для пілотів.

Breitling Navitimer тепер це синонім авіації. Випущений в 1952 році, цей годинник незабаром став незамінним супутником професійних пілотів. Легендарний хронограф був оснащений обертовим безелем з логарифмічною лінійкою, який дозволяв здійснювати необхідні розрахунки.

У ранніх виданнях Navitimer використовувався механізм з ручним заводом, а в більш пізніх — з автопідзаводом. Протягом багатьох років компанія Breitling оснащувала Navitimer механізмами ETA. Однак з виходом мануфактурного калібру В01, інтегрованого механізму з колонним колесом і вертикальної муфтою, Navitimer вийшов на новий рівень.

Тепер швейцарська марка представила тристрілочну модель Breitling Navitimer Automatic 35, призначену для жіночої аудиторії. 35-міліметрові годинник оснащений автоматичним Caliber 17, котрий отримав сертифікат COSC.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Про новинку

Breitling з гордістю представляє елегантний та витончений Navitimer Automatic 35, створений для стильних, активних і цілеспрямованих жінок. В цій моделі відображена її більш ніж 65-річна історія від видатного видання 1950-х років. Жінка, що обрала Navitimer Automatic 35, доповнить свій витончений стиль унікальною індивідуальністю годинника, який зберігає найбільші традиції годинникового мистецтва.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Ця модель стане ідеальним аксесуаром до будь-якого випадку, будь то ділова зустріч або романтичний вікенд. Елегантні барвисті циферблати, перламутр і діаманти, ремінці зі шкіри алігатора — Navitimer Automatic 35 просто створений для стильних і космополітичних жінок. Оснащений сучасним високонадійним механізмом, цей годинник зберіг елементи культового дизайну Breitling. Чудовий початок нового розділу в історії колекції Navitimer.

«Бісерний» безель нової моделі був створений за образом і подобою версії Navitimer 806. Лаконічний циферблат з трьома стрілками став даниною поваги виданню під референсом 66, випущеного в 1950-х роках. А легендарна логарифмічна лінійка — це реверанс всім шанувальникам Breitling, оскільки ця функція незмінно асоціюється з маркою. Секундна стрілка з червоним кінчиком стала не просто привабливим акцентом, але й поліпшила читаність циферблату.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Генеральний директор Breitling Жорж Керн вельми натхнений новим релізом:

«Жінки говорили нам, що хочуть стильний, менший за діаметром Navitimer, який не поступається за функціоналом і характером чоловічим моделям. Елегантний жіночий годинник, котрий підходять до будь-якого випадку. Ми розробили різні варіанти корпусу й ремінця, створивши модель для сучасних жінок. Нам вдалося вразити навіть тих представниць прекрасної статі, які раніше не цікавилися годинниками Breitling.»

Чотири моделі на будь-який смак

Navitimer Automatic 35 випущений в чотирьох версіях, кожна з яких оснащена калібром Breitling 17 з 38-годинним запасом ходу. Як і всі годинники цієї марки, він пройшов сертифікацію COSC, що свідчить про йото точності.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Перша модель в 35-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі представлена в трьох варіантах циферблату: синьому, мідному й сріблястому. Годинники комплектуються ремінцями зі шкіри алігатора синього, коричневого й бордового кольорів відповідно. Марка пропонує два види застібок: класичну пряжку й складану. Крім того, замість ремінця можна вибрати браслет Navitimer з нержавіючої сталі зі складаною застібкою.

Друга модель також виконана в корпусі з нержавіючої сталі діаметром 35 мм, але відрізняється більш вишуканим перламутровим циферблатом і діамантами, котрі замінили стандартні годинні індекси. У цих годинників ремінець кольору бургунді зі шкіри алігатора із застібкою-пряжкою або складаною. Також передбачений браслет з нержавіючої сталі зі складаною застібкою.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Третя модель представлена в біколорному 35-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі та рожевого золота 750 проби. Розкішний обертовий безель також виконаний із золота. Білий перламутровий циферблат прикрашають діаманти, якими замінено годинні індекси. Годинники комплектуються коричневим ремінцем зі шкіри алігатора із застібкою-пряжкою або складаною, а також біколорним браслетом Navitimer з нержавіючої сталі й 18-каратного рожевого золота із складаною застібкою.

Нарешті, четверте видання Navitimer Automatic 35 виконане в корпусі з 18-каратного рожевого золота з білим перламутровим циферблатом і діамантами замість індексів. Розкішний годинник доповнений коричневим ремінцем зі шкіри алігатору з застібкою-пряжкою або складаною (обидві з 18-каратного рожевого золота) або золотим браслетом Navitimer із застібкою-метеликом.

Жіночий наручний годинник Breitling Navitimer Automatic 35

Крім того, Breitling випустив два додаткових ремінця, які можна придбати окремо: зелений та золотисто-коричневий зі шкіри алігатора.

Breitling Navitimer Automatic 35 — культова модель, створена для жінок

Жіноча лінійка стала новим надбанням легендарної колекції Breitling Navitimer. Ідеальний діаметр, бездоганне поєднання елегантності й новітніх трендів – цей годинник створений для жінок, які цінують не тільки зовнішню красу, а й багату історичну спадщину.