Надчудова механіка у витонченому виконанні

Нова модель Breguet Tradition Dame — це сучасна інтерпретація естетики, створеної засновником марки в кінці 18 століття. Скелетонізований циферблат відкриває огляду механізм темно-коричневого кольору, який повторює симетричну архітектуру історичної моделі.

Жіночий наручний годинник Breguet Tradition Dame 7038

Ідея цього інноваційного дизайну належить Абрахаму-Луї Бреге. Він розробив його в післяреволюційному Парижі, який послужив для майстра черговою зупинкою на шляху до Швейцарії. Така тривала подорож була вельми плідною, оскільки геніальний годинникар задумав безліч проектів.

Жіночний механічний Tradition 7038 легко впізнати по зміщеному циферблату, як в старовинних кишенькових годинниках Breguet з оздобленням із таїтянського перламутру. 37-міліметровий корпус виконаний з 18-каратного рожевого золота, а його безель інкрустований 68 діамантами круглого огранювання загальною каратністю близько 0,895 кт. Заводну головку прикрашає рубін у 0,16 карата. Годинник комплектується ефектним шкіряним ремінцем оранжевого кольору.

Надчудова механіка моделі Tradition 7038 демонструє нам історичне підґрунтя цього калібру, при цьому не позбавляючи годинник чарівної жіночності. Нестійке «серце» годинника (колесо балансу з волоскової пружиною) знаходиться в положенні між «4» і «5 годин» і захищено протиударним механізмом pare-chute, винайденим Breguet у 1790 році.

Жіночий наручний годинник Breguet Tradition Dame 7038

Напроти, в положенні між «7» та «8 годин», розташоване центральне колесо з мостом, симетрично відображаючи колесо балансу завдяки ідентичним розмірам. У центральній частині циферблату знаходиться заводний барабан, прикрашений золотистим орнаментом у вигляді квітки. Темно-коричневі мости та основна плита, які оброблені у піскоструминній техніці, створюють вишуканий контраст із колесами механізму.

Breguet Tradition 7038 можна придбати виключно у фірмових бутіках бренду. Чудове видання доповнює унікальний та не менш витончений аксесуар, котрий повторює елемент дизайну циферблата, — шкіряний клатч. Компанія Breguet звернулася до італійських майстрів, які створили із зернистої телячої шкіри ексклюзивний клатч ручної роботи.

Жіночий наручний годинник Breguet Tradition Dame 7038

Яскраво-оранжевий, він вторить кольором ремінця Tradition 7038. Аксесуар можна носити в руці, надіти на плече або перетворити на сумочку крос-боді. Кругла золота застібка клатча прикрашена орнаментом у вигляді квітки, являючи собою збільшену копію заводного барабану, розміщеного в центрі, реальний розмір якого становить всього 10 міліметрів.

Циферблат, який зміщений у положення «12 годин», заворожує мерехтінням таїтянського перламутру й витонченістю фірмових золотих стрілок Breguet, які ведуть відлік годин і хвилин. Центральну його частину прикрашає орнамент guilloché clous de Paris, а також незмінний напис Breguet із унікальним номером моделі.

Жіночий наручний годинник Breguet Tradition Dame 7038

Вісь із цифрами Breguet обрамлена з обох сторін витонченими доріжками сріблястого кольору, а в положенні «10 годин» знаходиться спочатку непомітний ретроградний покажчик секунд.

Корпус Tradition 7038 з рожевого золота прикрашає вишукане рифлення по всьому периметру. Безель, котрий інкрустований 68 діамантами, підкреслює цінність цього годинника, а рубін огранювання кабошон завершує витончену естетику Breguet Tradition 7038.

Прозора задня кришка відкриває огляду калібр Breguet 505SR з автопідзаводом. Його ротор, що виконаний із рожевого золота, декорований візерунком гильоше та орнаментом у вигляді квітки, який повторює мотив на циферблаті. Краї інтегрованих вушок під ремінець злегка закруглені, щоб відповідати майстерно виготовленому помаранчевому ремінцю з телячої шкіри.

Жіночий наручний годинник Breguet Tradition Dame 7038

Офіційна ціна Breguet Tradition Dame 7038 — 39,800 $.