Годинники для справжніх жінок.

У нашому інтернет-магазині, а також магазинах нашої торгівельної мережі Ви зможете знайти величезний вибір жіночіх годинників: швейцарські жіночі годинники з діамантами за доступною ціною або недорогі Fashion-годинники - все це ви зможете купити у нас.

Жінкі вибирають жіночі годинники?

Кожна жінка в якийсь момент життя приходить до думки, що їй просто необхідно мати хороші класичні годинники. І що саме зараз вона якраз має в своєму розпорядженні потрібну суму, щоб зробити собі подарунок. А якщо не зараз, то коли ж? Але рішучість - це ще не все. Треба зробити правильний вибір.

Жіночі годинники

Жіночі годинники – це серйозно. Можливо, головну відмінність жінок – купувальниці в тому, що вони більше дивляться на самі годинники, чим на суму, яку вони збираються на них витратити. Тому цінові рамки, звичайно, мають значення, але не грають визначальної ролі. Зазвичай жінка, якщо вона вибирає класичні годинники для себе, приходить в салон з думкою «мені б що-небудь найпростіше, відомої марки і недорого», а потім, ретельно вивчивши весь асортимент, раптом вибирає модні годиннички з діамантами удвічі дорожче за ту суму, яку вона запланувала. Проте якісь закономірності все-таки існують, і виходячи з них, ми могли б порадити наступне.

Якщо йдеться все-таки про скромну, але благородну класику, то найпопулярніший варіант серед простого дамського годинника «на кожен день» - це звичайно ж, Longines. Також великою популярністю користуються моделі Raymond Weil, тим більше що те їх відрізняє лаконічний, але несподіваний дизайн. Але, як ми вже сказали, що жінки віддають перевагу більшій розкоші. І тут поза всякою конкуренцією модель від Constellation Omega.

І тут можна підкреслити, що пані рідко хочуть придбати зовсім вже універсальну класику, яку носитимуть постійно. І вибір другого – вихідного годинника для жінок не менш важливий, чим вибір перших. Тому що, швидше за все, вона не захоче використовувати як вечірні ті годинники, в яких вона йде на роботу. При цьому другий годинник може бути також цілком класичного дизайну, тільки трохи елегантніше і нарядне. Іноді ці моделі вибирають і як основний варіант, все залежить від переваг купувальниць. Тут напевно, найоптимальнішим вибором будуть моделі Nina Ricci N002 u Charriol Celtic.

Що взагалі таке жіночі годинники? Годинники, які спеціально заточений під жіночі смаки і потреби і, відповідно, в основному купуються і носяться жінками, називаються жіночі годинники. Годинники для жінок відрізняються при цьому один від одного дизайном, кольором, формою, вживаними матеріалами і спрямованістю стилю настільки сильно, що знайти загальні ознаки у такого годинника украй складно.

Але деякі особливості жіночого годинника звичайно ж можна виділити в особливу групу. Так, наприклад, жіночі годинники зазвичай набагато менше і набагато філіграннєє чим чоловічі моделі. Унаслідок анатомічних особливостей жіночої статі, яка в більшості випадків менше ніж чоловічою, жіночі грона рук також набагато тонше, ніж чоловічі. Відповідно браслети і ремінці таких годинників коротше і тонше на жіночому годиннику.

Наступне відмінність, яку можна згадати, відноситься до зовнішнього вигляду жіночого годинника і вживаних у виробництві матеріалів. У чоловічіх годинниках в основному панують строгі класичні кольори і форми, а в жіночих дизайн, кольори і форми часто набагато виразно і яскравіше. Але звичайно ж є і виключення з цих правил: для обох полови є як строгі класичні моделі так і з дуже модним можна знайти тільки в жіночіх годинниках. Хоча багато виробників вже почали використовувати комбінацію коштовних каменів і матеріалів для виробництва чоловічих моделей, часто вона зустрічається тільки в жіночіх годинниках.

Годинник для багатьох жінок є свого роду прикрасою, а не показником точного часу. Тому технічні характеристики при виборі годинників грають набагато меншу роль, чим дизайн і зовнішнє оформлення. Якщо у чоловіка зазвичай один годинник, то жінка може часто похвалитися цілою дюжиною. Годинники для жінок - це символ краси і витонченості, а далеко не престижу.
У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати не тільки годинники для жінок, але і чоловічі, інтерьерні, кишенькові годинники, а також будильники.