Забезпечити постійною силою регулюючий елемент механізму завжди було важливим і дуже складним завданням для всіх годинникових майстрів. Ще з 15 століття фузея та ланцюговий механізм стали найбільш дивовижними винаходами, які використовуються для рушійної сили, залишаючись при цьому абсолютно стабільними механізмами протягом всієї роботи, тим самим покращуючи точність годинника.

годинники Zenith – Defy El Primero Fusee Tourbillon

Якщо говорити докладніше, фузея допомагає підтримувати рух пружини по зубчастій передачі завдяки зміні розміру радіуса механізму, прикріпленого до пружини. Коли пружина розмотується, то велика частина ланцюга обвивається навколо барабану, відриваючись від широкого конічного дна фузеї. Більш широкий обертальний рух, що забезпечується фузеєю, компенсує ослаблення тяги заводної пружини. Це в свою чергу дозволяє зберегти крутний момент і, відповідно, амплітуду регулятора ходу протягом усього процесу роботи заводної пружини.

У своїй моделі Defy El Primero Fusee Tourbillon компанія Zenith інтерпретує фузею та механізм постійної сили ланцюга в оновленому і сучасному вигляді.

Модель випущена в двох варіантах — з вуглеволокна або з платини. Нові моделі оснащені механізмом El Primero 4805 SK, який працює на частоті 5 Гц (36,000 напівколивань на годину). Годинники з ручним заводом витримані в кольорах, дизайні і тривимірної архітектурі, характерних для всієї колекції Defy.

Скелетонізовані мости виділяються двокольоровою обробкою. Верхня сатинована поверхня виконана в чорному кольорі, поліровані бічні сторони пофарбовані в більш світлий сірий відтінок з напиленням з родію. Конструкція мостів забезпечує гармонійне розташування різних функцій та ускладнень.

годинники Zenith – Defy El Primero Fusee Tourbillon

На верхній частині механізму можна роздивитись саму систему фузеї та ланцюги. Вона складається з 575 компонентів (зібраних вручну) і піддана спеціальній обробці, в результаті якої отримує синій колір.

На позначці «6 годин» знаходиться каретка турбийону (з оновленою конструкцією зміщеного від центру балансового колеса), яка здійснює повний оборот кожну хвилину. Вона також виконана в синьому кольорі.

Індикація у вигляді стрілки з червоним наконечником показує запас ходу (50 годин при повному заводі). Вона знаходиться на циферблаті між відмітками «4 години» та «5 годин».

Перша версія годинника випускається в легкому (але одночасно – міцному) корпусі з вуглеволокна із заводною голівкою та застібкою (також з вуглеволокна). Оздоблення з карбону присутнє і на скелетонізованному циферблаті. Годинники представлені на чорному каучуковому ремінці з кордуровим ефектом і синьою стрічкою. Модель Defy El Primero Fusee Tourbillon (реф. 10.9000.4805 / 78.R916) випускається лімітованою серією в 50 екземплярів. Їх вартість становить 85,900 швейцарських франків. У наборі є інший каучуковий ремінець з імітацією плетіння карбону.

годинники Zenith – Defy El Primero Fusee Tourbillon

Друга версія годинника Defy El Primero Fusee Tourbillon виготовлена з платини (реф. 40.9000.4805 / 75.R582) та комплектується чорним каучуковим ремінцем з покриттям зі шкіри алігатора на верхній частині (чорного кольору). Лімітована серія всього з 10 екземплярів. Вартість такої моделі — 109,900 швейцарських франків.

Водозахист 100 м\330 футів, діаметр корпусу 44 мм, а загальна товщина 13,35 мм.

Компанія Zenith успішно поєднує два найбільш унікальних і значних механізми, які були розроблені для поліпшення точності годинників, і забезпечує найвищі можливі стандарти в своїй новій моделі Defy El Primero Fusee Tourbillon