Слідуючи за випущеною в грудні 2018 року моделлю годинників з чорної кераміки, Zenith розширює свою колекцію Defy Classic двома новими моделями у синій (реф. 49.9003.670 / 51.R793) та білій (реф. 49.9002.670 / 01.R792) кераміці.

годинники Zenith Defy ClassicСповнений в міцній та стійкій до подряпин кераміці багатогранний 41-мм корпус Defy Classic являє собою поєднання полірованої та матової поверхонь. Пам'ятаючи свою первісну колекцію Zenith Defy, випущену в 1970-х роках, годинник надає особливого значення своєму геометричному корпусу. Незграбний його силует пом'якшений ідеально круглим безелем, який ніби ширяє над ним.

Багаторівневий відкритий циферблат з деталями у формі зірки ідеально підкреслює композицію (поєднання) циферблата і механізму. Шліфовані стрілки та накладні позначки оброблені люмінесцентним складом Super LumiNova SLN C1, який випромінює ледь вловимий зеленуватий відтінок, що покращує видимість показань в темряві.

годинники Zenith Defy Classic

Автоматичний власний механізм Elite 670, який забезпечений кремнієвою палетною виделкою та анкерним колесом, можна побачити крізь відкритий циферблат і прозору сапфірову задню кришку. Коливаючись з частотою в 4 Гц (28800 напівколивань на годину), запас ходу складає більш ніж 50 годин.

Нові моделі Zenith Defy Classic Ceramic забезпечені спортивним і зручним монолітним каучуковим ремінцем, що ідеально поєднується з відтінками корпусу. Ціна моделей Zenith Defy Classic в білому або синьому корпусі становить 7500 CHF (шв.франків).

годинники Zenith Defy Classic