Компанія продовжує розширювати колекцію Defy. Тепер її ряди поповнилися жіночими моделями Defy Midnight, повністю розробленими мануфактурою Zenith.

годинники Zenith Defy Classic Midnight

Елегантний годинник в стилі спорт-шик поміщений в 36-міліметровий корпус з нержавіючої сталі. Циферблат інкрустований діамантами круглого огранювання, які замінюють всі годинні маркери за винятком одного у положенні «3 години», де розташована апертура з датою.

Темно-синій та сірий циферблати притягують погляд своїм шляхетним мерехтінням, а вертикальний градієнт робить колір особливо глибоким і насиченим. Розсип зірок різного розміру надає годиннику жіночності без зайвої химерності.

годинники Zenith Defy Classic Midnight

Логотип Zenith у вигляді гранованої зірки розташований у верхній частині циферблату – в положенні «12 годин».

Для шанувальниць більш майстерної обробки компанія випустила ще один варіант циферблату – перламутровий, також з ефектом вертикального градієнту.

годинники Zenith Defy Classic Midnight

Крім моделей з гладким безелем доступні також версії, що інкрустовані діамантами (44 каменя із загальною каратностю 1,38 кт).

Годинники Defy Midnight оснащені автоматичним калібром Elite 670 виробництва Zenith. Механізм працює на частоті 28,800 напівколивань на годину та забезпечує запас ходу 50 годин. Крізь прозору задню кришку з сапфірового скла можна спостерігати за мірними рухами ротора, виконаного у формі зірки.

годинники Zenith Defy Classic Midnight

Defy Midnight має найважливішу для жінок особливість – комбінаторність. Додаткові сатиновий та шкіряний ремінці роблять цей годинник доречними на будь-якому заході, дозволяючи власниці поєднувати його з будь-яким нарядом. А завдяки системі швидкої заміни, яка не вимагає додаткових інструментів, це легко зробити самостійно. Вона інтегрована в виворітну сторону ремінців.

годинники Zenith Defy Classic Midnight

Офіційний прайс Zenith Defy Classic Midnight на сьогодні: 264 000 грн на моделі з гладким безелем і 321 000 грн на моделі з безелем, інкрустованим діамантами.