годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Коли мова заходить про перезапуск культової моделі, Zenith ніколи не відмовляє собі в цьому задоволенні. У лінійку компанії входять декілька моделей у вінтажному стилі, оснащених механізмом El Primero.

Але, як то кажуть, не ретро єдиним. Zenith також тісно співпрацює з транснаціональною компанією LVMH, впроваджуючи в спільні розробки найсучасніші технології та реалізуючи унікальні дизайни. Одним з останніх шедеврів стала модель Zenith Defy 21 Carl Cox Edition, випущена на честь всесвітньо відомого діджея та продюсера Карла Кокса.

годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Годинник створений на базі оновленого культового калібру El Primero та відрізняється ультрасучасним дизайном. Ідеальні пропорції, новітні матеріали, безпрецедентна точність та міць легендарного механізму – Carl Cox Edition обіцяє стати однією з найуспішніших лімітованих серій Zenith.

Карл Кокс брав безпосередню участь у створенні концепції дизайну годинника. Він зупинив вибір на яскравих кольорах і стилі техно. Корпус, кнопки, заводна головка, безель і застібка Defy 21 Carl Cox Edition виконані з вуглецевого волокна.

Безель насиченого малахітового кольору заповнений складом Super-LumiNova. Яскраве неонове свічення — те, що потрібно для нічного життя відомого діджея. Навіть червоний каучуковий ремінець з ефектом кордури прошитий рядком, що світиться.

годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

В іншому версія-триб'ют повністю відповідає класичним моделям Defy 21: той ж корпус у формі тонно, той ж значний діаметр 44 мм.

Стиль циферблату годинника Zenith Defy 21 Carl Cox Edition максимально відповідає особистості людини, якій він присвячуються: скелетонізований, з інтегрованими годинними індексами та матовими чорними лічильниками хронографу. Секундний лічильник в положенні «9 годин» імітує вінілову платівку, на яку нанесено логотип Carl Cox.

Механізм Defy 21 Carl Cox Edition заснований на класичній архітектурі El Primero, однак застосування двох автономних спускових механізмів потребувало певної трансформації.

годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Один спуск працює на звичній для Zenith частоті 5 Гц (36,000 напівколивань на годину) та відповідає виключно за відлік часу. Другий спуск призначений для модуля хронографу та активується тільки після натискання на кнопку. Працює він на безпрецедентній частоті 50 Гц (360,000 напівколивань на годину), забезпечуючи точність до 1/100 частки секунди.

Центральна секундна стрілка робить повний оберт з блискавичною швидкістю — усього за одну секунду. Для точності розрахунків на внутрішній фланець циферблату нанесена шкала 1/100 секунди.

Лімітована серія Zenith Defy 21 Carl Cox Edition випущена по референсом 10.9001.9004 / 99.R941 та обмежена 200 екземплярами.
Офіційний прайс: 19,500 швейцарських франків.

годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Короткі технічні характеристики:

  • Модель: Zenith Defy 21 Carl Cox Edition.
  • Корпус: діаметр 44 мм; корпус, заводна головка, кнопки, безель і застібка з чорного вуглецевого волокна (карбону); безель заповнений складом Super-LumiNova; сапфірове скло з обох сторін; водозахист 100 метрів.
  • Циферблат: скелетонізований, лічильники хронографу та внутрішній фланець чорні з матовим покриттям; логотип Carl Cox на секундному лічильнику в положенні «9 годин»; грановані індекси покриті складом Super-LumiNova; грановані родовані стрілки покриті Super-LumiNova.
  • Механізм: Calibre El Primero 9004 – автоматичний хронограф з двома спусковими системами: одна для хронометражу (36,000 НКВ/год або 5Гц), друга для хронографа (360,000 НКВ/год або 50 Гц); сертифікація TIME LAB Chronometer; запас ходу 50 годин.
  • Функції: години, хвилини, мала секунда, індикатор запасу ходу, високоточний хронограф (1/100 частки секунди).
  • Ремінець: чорний каучук і червона кордура, що світиться, рядок (Super-LumiNova). Подвійна застібка з титану.
  • Референс: 10.9001.9004 / 99.R941.