Chronomaster El Primero Radar – це черговий результат яскравої співпраці компанії Zenith. На цей раз бренд «творив» спільно з відомим Bamford Watch Department.

годинник Zenith Chronomaster El Primero Radar

Серія Chronomaster El Primero Radar задумана як лімітована, всього 50 екземплярів. Більш того, купити ці годинники можна буде тільки в фірмових бутиках Zenith.

Новинка стала свого роду відсиланням до минулого – до культових моделям Zenith з легендарними червоними індикаторами на циферблаті. У той же час назвати дизайн Chronomaster El Primero Radar архаїчним ніяк не можна. Сучасний, стильний та динамічний цей годинник втілив в собі кращі традиції марки Zenith.

Новий El Primero Radar можна назвати перезапуском фірмового зенітовського хронографу. При цьому в дизайні відбилися сучасні тенденції годинникової індустрії:

  • матове полірування корпусу (42 мм), а також заводної головки та кнопок;
  • три збільшених індикатори;
  • колір циферблату в стилі омбре: «випалений» коричневий з центру плавно переходить в насичений чорно-коричневий у безеля.

годинник Zenith Chronomaster El Primero Radar

Біла шкала тахіметра, як у багатьох історичних версіях El Primero, створює ефектний контраст з темним циферблатом і червоними мітками.

Отримаємо задоволення приголомшливою деталізацією Chronomaster El Primero Radar. Всі три індикатори оформлені по-різному, але разом виглядають приголомшливо гармонійно. Маленький секундний індикатор в положенні «9 годин» обрамлений концентричними колами, за рахунок чого виглядає настільки ж великим, як і його «сусіди».

годинник Zenith Chronomaster El Primero Radar

Годинний покажчик хронографу в положенні «6 годин» відрізняється більш традиційним дизайном в стилі Chronomaster. У той час як хвилинний покажчик в положенні «3 години» відразу ж притягує погляд – сміливий червоний, покритий люмінесцентним складом Super-LumiNova.

Механізм

годинник Zenith Chronomaster El Primero Radar

Chronomaster El Primero Radar оснащений:

  • калібром El Primero Caliber 400 В, з автопідзаводом;
  • хронографом з колонним колесом (36 600 напівколивань на годину);
  • запасом ходу 50 годин.

Ремінець виконаний з каучуку та зверху покритий кордурою (нейлонова тканина). Рядок: подвійний, того ж червоного кольору, що і хвилинний покажчик хронографу на циферблаті. Водозахист 100 метрів.

годинник Zenith Chronomaster El Primero Radar

Chronomaster El Primero Radar надійде у продаж в листопаді 2019 року під референсом 03.2082.400 / 02.R830. Годинник можна буде придбати виключно у фірмових бутіках Zenith за офіційним прайсом 7,900 швейцарських франків.