Чи є в світі більш відомі і впізнаванні, а головне, супердемократичні та невбиванні наручні годинники, ніж CASIO G-Shock? :-)

Можливо, це і не дуже просте питання, але правильну відповідь до неподобства безжалісна та безкомпромісна - НІ, тому що G-Shock воістину унікальний!

Не встигнувши насолодитися звуками фанфар і яскравими світовими івентами торішніх святкувань 35-річчя колекції, G-Shock стрімко увірвався в Літо-2019!

Запалює це літо з CASIO G-SHOCK

Всі дорослі і не дуже вже давно в курсі, що літо – ідеальний час для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі. Незалежно від того, опинитеся ви на фешенебельному курорті «all inclusive», на рибалці у місцевого озера або в суворому багатоденному поході, вам завжди знадобиться відповідне спорядження. Годинники G-Shock давно стали одним з найважливіших і надійних елементів екіпіровки активних людей: спортсменів, туристів, та й просто любителів активно або приємно відпочити. Ідеально точно відображаючи час, вони легко і невимушено забезпечать ще і доступ до найбільш важливих функцій time & active control – вдень та вночі, на суші та у воді.

Карбоново-колірна «G»-феєрія!

Цього літа CASIO вирішила закрутити всіх в неймовірно строкатому торнадо, адже найяскравіші відтінки та контрастні кольорові блоки як ніколи в моді. Тому зовсім не випадково, що саме напередодні сезону відпусток з'явилося нове яскраве сімейство G-Shock – GA-2000, що до того ж відрізняється ще й досі неймовірною легкістю конструкції.

Адже додатково посилений карбоном полімерний корпус дозволив значно зменшити вагу моделі, зберігши при цьому традиційну наднадійність G-Shock.

Запалює це літо з CASIO G-SHOCK

Ну, і звичайно ж, як без чергового приємного бонусу від CASIO.

Завдяки принципово нової конструкції корпусу G-Shock чи не вперше зміг порадувати своїх численних фанів ще й «розкішшю» невимушених ремінцевих трансформацій. Це ми про те, що найяскравіша модель цієї серії GA-2000E-4ER забезпечена ще і двома додатковими ремінцями, які можна легко перевстановити навіть самостійно. Для всіх інших моделей серії підібрати та купити додатковий, що сподобався, ремінець теж вже зовсім не проблема.

Ваш персонально-наручний «G»-тренер

Не відстала в цьому буянні «G»-красок і, що припала до вподоби багатьом любителям таких популярних нині «крокомірства» та інтервальних тренувань, торішня серія GBA-800.

Тим більше, що настільки «кислотний» варіант як GBA-800-9AER здатний легко і невимушено виділити вас з натовпу навіть найзавзятіших «шокоманів»! :-D

Запалює це літо з CASIO G-SHOCK

Тим, хто не в курсі або просто забув, нагадаємо, що крім вже згаданої функції Steptracker (крокомір) цей годинник має ще й технологію CASIO CONNECT. Технологію, яка дозволяє вам практично зовсім «не паритися» з приводу складності управління багатим функціоналом годинника: налаштування часу, часового поясу своєї країни, мульті-будильниками, установками для таймера та секундоміра. І уявіть собі, навіть функцією пошуку вашого «що завалявся» десь неподалік ... смартфону! ;-)

***

Сподіваємося, що наша розповідь підштовхнула вас ще раз, а може навіть і вперше, подумки провести ретельну «ревізію» свого персонального набору «must have». І якщо раптом ви так і не виявили там вірного і невибагливого, але завжди надійного «G»-friend'а, то вважаємо, що ви сильно ризикуєте та навіть десь, чорт забирай, просто недооцінюєте себе!

До речі, станом на вересень 2018 року вже було продано 100 000 000 (!) годинників G-Shock, яким випала особлива честь бездоганно «вірою та правдою служити», а часом і просто радувати око своїх щасливих господарів дуже довгі роки. ;-)

Запалює це літо з CASIO G-SHOCK

Так що, ласкаво просимо – welcome to DEKA stores – вибирати собі як ніколи яскраві, функціональні та надійні G-Shock. Адже коли, як не влітку, можна в повній мірі та від щирого серця «відірватися по повній» і відчути разом з новим G-Shock всю красу цього неймовірно улюбленого та довгоочікуваного відпускного сезону! ;-)