Історія годинників

22.07.2019

На честь ювілею першого автоматичного хронографа компанія Zenith випустила спеціальну модель годинника El Primero Revival A384

На честь ювілею першого автоматичного хронографа компанія Zenith випустила спеціальну модель годинника El Primero Revival A384

На початку червня в Нью-Йорку компанія Zenith відсвяткувала 50-річчя випуску знаменитого хронографа El Primero та представила всім свою останню спеціальну модель цієї колекції – годинник El Primero Revival A384. Нова випущена модель – це репліка El Primero – першого в світі автоматичного хронографу.

02.07.2019

TAG Heuer Monaco 1979-1989 Limited Edition

TAG Heuer Monaco 1979-1989 Limited Edition

Колекції TAG Heuer Monaco виповнюється 50 років, авангардний бренд торжествує та випускає 5 моделей лімітованих колекцій. З цього приводу Ангус Дейвіс розповідає про найбільш помітний легендарний хронограф – другій моделі з цієї ювілейної серії.

Це детальний огляд годинника TAG Heuer Monaco 1979-1989 Limited Edition з фотографіями, технічними даними та ціною.

27.06.2019

TAG Heuer Monaco 1969-1979 Limited Edition

TAG Heuer Monaco 1969-1979 Limited Edition

Історія моделі Heuer Monaco корінням сягає глибоко в 20-е століття – в 1969 рік. Джек Хойер, який в той час був генеральним директором швейцарського годинникового бренду, думав над видозміною останніх годинників від компанії-суперника Breitling. Обидві компанії разом працювали над розробкою нового механічного хронографа з автоматичним заведенням. Але в той момент Джек спритно поєднав цей механізм з першим в світі квадратним водозахищеним корпусом. Цим він створив найсуттєвішу відмінність своєї ...

18.06.2019

Годинники Hamilton Ventura в новому фільмі «Люди В Чорному: Інтернешнл»

Годинники Hamilton Ventura в новому фільмі «Люди В Чорному: Інтернешнл»

Якщо ви завзятий кіноман, то напевно достатньо часто помічали на зап'ясті багатьох знаменитостей годинник компанії Hamilton. Цей бренд нерозривно пов'язаний зі світом кіноіндустрії протягом вже багатьох десятиліть. Їхній зоряний час настав у 1950-х та 1960-х роках у фільмах «Водолази» та «Блакитні Гаваї» з Елвісом Преслі (до речі, Елвіс теж носив годинник Ventura). З тих пір годинник компанії Hamilton прикрашали зап'ястя багатьох знаменитих героїв великого екрану. Цього року легендарний асиметричний...

22.04.2019

Гай Семьон, генеральний директор TAG Heuer Institute

Гай Семьон, генеральний директор TAG Heuer Institute

Ангус Дейвіс поспілкувався з Гаєм Семьоном, генеральним директором TAG Heuer Institute, про його ролі в науковій установі, де він керує, і про недавню роботу компанії над пружиною з вуглецевого композиту, встановлену в нових Carrera Calibre Heuer 02T Tourbillon Nanograph.

Це інтерв'ю є детальною розповіддю про виготовлення пружин з вуглецевого композиту, і чим кремнієві варіанти краще пружин зі сплаву елінвар.

13.03.2019

Вишукана елегантність Skagen

Вишукана елегантність Skagen

Напевно шанувальники Skagen в захваті від кожного оновлення колекцій бренду. В нових моделях, власне, як і в усьому стилі, притаманному компанії, вишукано-легко проглядаються витончена елегантність, універсальний мінімалізм, що дозволяють вписати годинник в будь-яку «рамку» – від вечірнього класичного туалету до вільного та легковажного «кежуал».

06.02.2019

Міські годинники Катеринослава-Дніпра

Міські годинники Катеринослава-Дніпра

На превеликий жаль, на сьогодні ми не маємо жодного діючого дореволюційного (встановленого до 1917 року) автентичного годинника на будівлях міста. Є цікаві варіанти радянських часів, непогані годинники 2000-2010-х років. Проте це не означає, що не існує історії, про яку можна було б поговорити стосовно годинників старого міста. Дещо нам відомо, хоча загадок і білих плям у цій історії все одно дуже багато.

04.02.2019

Топові моделі Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА!

Топові моделі Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА!

...Кабіна літака, робоче місце авіатора, оточеного панелями приладів, посипаними складними вимірювачами, лічильниками та різноманітними перемикачами. Саме ця асоціація виникає при першому нерішучого погляді на самовпевнений хронограф Breitling. А, власне, так і було задумано. Так, і по-іншому і бути не могло: ще в 1936 році, майже століття тому, швейцарський годинники з гучним ім'ям Breitling офіційно увійшли до складу екіпіровки Королівських Військово-повітряних сил Великобританії.

27.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Вважаємо, шановні друзі, що пора вже хоч дещицю уваги приділити і багатому Світу кварцових наручних хронографів з аналоговою (стрілочною) індикацією.

21.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Механіка та кварц. Це без малого півсторічне співіснування стало джерелом натхнення для найталановитіших майстрів обох годинникових світів в їхньому непоступливому бажанні не «складати стрілки» та не коритися нібито очевидного. Чи так нездоланні технологічні та конструкторські перешкоди на шляху до досі нереалізованим можливостям наручних хронографів? Про неймовірні успіхи і прикрі невдачі сучасних годинникарів в нашому продовженні хронографічної теми.

14.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

На наш взгляд хронограф, он же секундомер, – замечательное часовое усложнение, позволяющее пользователю параллельно с отображением текущего времени производить измерение коротких временных отрезков. При чем замечательное как в прямом чисто техническом смысле, так и в переносном – эмоционально-эстетическом. Вот только нет-нет, а наши сверхчувствительные к неточностям слух и зрение режет чаще всего непреднамеренное, но тем не менее досадное терминологическое недоразумение.

07.12.2018

Для чого потрібні камені в годиннику?

Для чого потрібні камені в годиннику?

Хто б міг подумати, що воістину анекдотичний діалог з популярного з 70-их роках кінофільму досі буде перегукуватися з цілком серйозним питанням від численних любителів годинників? Але, жарти жартами, а, ознайомившись з нашою статтею, ви дізнаєтеся про те, що загальна кількість каменів, які фігурують в цьому жарті, повністю відповідає оптимальній їхній кількості в хорошому годинниковому механізмі. :-)

26.11.2018

Елегантний ретро-стиль Zeppelin

Елегантний ретро-стиль Zeppelin

Виробництво стильних витончених виконаних у досконалій манері ретро-вишуканості наручних годинників Zeppelin, разом з годинниками брендів Junkers та Maximilian, належить німецькій компанії POINTtec. Його історія почалася недалеко від Мюнхена, столиці Баварії, в мальовничому селі Ismaning. Саме тут, на березі річки Ізар в оточенні пишних лугів Вільгельм Бірки, заснувала його в 1987 році POINTtec. У цих буколічних околицях, наповнених нехитрої мелодією природи, вже понад тридцять років виробляють...

07.09.2018

CASIO: G-SHOCK – 35! шлях еволюції

CASIO: G-SHOCK – 35! шлях еволюції

У шанувальників марки на слуху подія, з якого, власне, почалася історія знаменитої колекції. Майбутній творець G-Shock, а тоді ще зовсім юний співробітник корпорації, ненавмисно впустив свій годинник, і від удару він розбився вщент. Засмучений – годинник був батьківським подарунком – Кікуо Ібе вперто вирішив, що обов'язково придумає годинник з такою жорсткою конструкцією, якій буде що дарма удари та падіння.