Чудова колекція La Grande Classique de Longines поповнилася розкішними новинками, представленими в фірмовому ластивому популярному бренду синьому кольорі, що став для нього буквально культовим.

Нові моделі отримали той самий синій відтінок, який надає колекції витонченого вишукування. Насичений синій ефектно розсіюється сонячними променями по сатинованому диску циферблата, елегантно лягає на фактуру шкіри алігатора, з якої виконаний ремінець для деяких моделей.

 

годинники La Grande Classique de Longines

Лаконічний циферблат прикрашає, крім накресленого імені бренду, витончений логотип компанії, який ідеально вписується в характерний дизайну колекції мінімалізм. Силует крилатих пісочного годинника виглядає настільки ж повітряним, як і саме смислове навантаження, яким наділений цей красномовний графічний символ.

Колекція La Grande Classique de Longines була явлена світу понад чверть століття тому, і в цьому сліпучому народженні була максимально втілена класична елегантність, незмінно притаманна бренду. Колекція поступово поповнювалася, та кожне оновлення ставило шанувальників годинникової марки перед непереборною спокусою.

 

годинники La Grande Classique de Longines

Нове тлумачення колекції La Grande Classique de Longines, з її нарочито спокійним і в той же час вишуканим відтінком синього, блискучим блиском стали, матовим мерехтінням шкіри і сліпучим сяйвом діамантів, органічно коливається між трафаретними проявами класичних рис і свіжим віянням сучасності.

Елегантну лінійку склали моделі з ультратонким корпусом на шкіряному ремінці або сталевому браслеті. Цією витонченості – причому як матеріальної, так і естетичної – вдалося досягти завдяки особливій конструкції годинника: цікавим дизайнерським рішенням став нестандартний спосіб кріплення ремінця (або браслета) безпосередньо до корпусу. Longines запатентував цю унікальну технологію.

 

годинники La Grande Classique de Longines

Нова лінійка колекції La Grande Classique de Longines дуже різноманітна як за технічними характеристиками, так і за естетичними параметрами. Так що свій годинник в оновленій колекції обов'язково знайде кожен бажаючий придбати новинку улюбленого бренду.

Віддаєте перевагу кварцовому або автоматичному годинниковому механізму? Вибирайте. Шануєте логічно завершену лаконічність без вишуканого шику-блиску? Будь ласка! Подобається витончена класика римських цифр? Строгі лінії індексів? Діаманти замість часових відміток? Приємніше відчувати на зап'ясті ніжну ласку шкіряного ремінця або впевнену тяжкість прохолодною стали? Колекція перед вами – дизайнери ретельно вивчили цільову аудиторію та постаралися догодити всім.

 

годинники La Grande Classique de Longines

годинники La Grande Classique de Longines

Більш того, колекція включає чотири розміри корпусів, так що і леді, і джентльмени підберуть собі елегантний годинник до пари зі своїми уподобаннями, смаком та звичками.

Багата інкрустація діамантами в колекції гармонійно співіснує поруч з витонченою простотою ліній та помітним мінімалізмом. Сліпучий безель, сяючий ювелірними гранями алмазів, виразно підкреслює строгу окружність скромніших, проте не менш елегантних моделей.

Загальна риса, яка об'єднує лінійку в єдине ціле, – декор циферблату: чудове сатинування в стилі «сонячні промені», яке виглядає дивовижно, виконане в синьому кольорі, затьмарливо переливається під прозорим сапфіровим склом (скло стійко до подряпин).

Також цілісність лінійки підкреслює витриманий єдиний стиль: форма стрілок, досконала витонченість ліній, особливий характерний стиль. Якщо хочете, це недвозначний натяк на пряме відношення до харізми La Grande Classique de Longines, міцний зв'язок з кожною з вже існуючих моделей колекції десь на художньо-генетичному рівні...

 

годинники La Grande Classique de Longines

Отже, оновлення колекції представлено в чотирьох розмірах сталевих корпусів: діаметром 24 мм, 29 мм, 36 мм та 37 мм. Інкрустацію діамантами отримали моделі з діаметром корпусу 24 мм та 29 мм – це найменші моделі лінійки, призначені для чарівних прихильниць Longines. Варіація з меншим діаметром включає в цілому 36 діамантів Top-Wesselton VVS загальною вагою 0,302 карат. Модель з діаметром 29 мм вмістила 44 діаманта Top-Wesselton VVS загальною вагою 0,369 карат.

годинники La Grande Classique de Longines

Механічний калібр з автоподзаводом отримала модель, представлена в діаметрі 36 мм. Ви взнаєте цю модель за характерним написом в нижній частині циферблату. Час в цій моделі відміряє автоматичний механізм з наступними характеристиками: калібр L591 (ETA A20.L01), 8¾ ліній, 22 каменя, 28'800 напівколивань на годину, з запасом ходу в 40 годин.

годинники La Grande Classique de Longines

Всі інші годинники лінійки отримали кварцовий механізм: в корпус діаметром 24 мм поміщений калібр L209 (ETA E03.001), версіям з діаметром корпусу 29 мм, 36 мм і 37 мм дістався калібр L420 (ETA 282.001).

Сині сатиновані циферблати виконані в трьох різних версіях: з римськими цифрами на місці 12-ти годинних відміток, з 13-ю індексами (в позиції «12 годин» лінія індексу здвоєна), а також з 12-ю сліпучими діамантами замість індексів.

На синьому дисці циферблата тонкі родовані стрілки виглядають крихкими та витонченими. Саме такі символи наочно показують крихкість буття...

Моделі, в залежності від інтерпретації, пропонуються на синьому ремінці, виконаному зі шкіри алігатора, або на стильному браслеті з нержавіючої сталі.

Водозахист кожної моделі становить 3 АТМ.

годинники La Grande Classique de Longines