Напевно шанувальники Skagen в захваті від кожного оновлення колекцій бренду. В нових моделях, власне, як і в усьому стилі, притаманному компанії, вишукано-легко проглядаються витончена елегантність, універсальний мінімалізм, що дозволяють вписати годинник в будь-яку «рамку» – від вечірнього класичного туалету до вільного та легковажного «кежуал».

Сьогодні ми із задоволенням представляємо колекції, в які складно не закохатися. За їхні витонченість, відсутність яскравих зобов'язують деталей, за неймовірну простоту, в якій ви знайдете одночасно риси розкоші та витонченої невигадливості, словом, той самий фірмовий почерк талановитих дизайнерів Skagen.

Універсальний мінімалізм Signatur Slim

Чудова колекція Signatur Slim включає більше десяти моделей, щедро надаючи шанувальникам можливість вибору. Доступні і яскраві контрастні, і приглушені кольори, і різні тони покриття металу, матеріали, текстури, дизайнерські рішення.

Водозахист годинників колекції становить 3 АТМ, товщина корпусу лише 5 мм (той випадок, коли назва колекції «говорить»). Ремінці всіх моделей колекції можна змінити на браслети або інші ремінці, щоб надати годинникам новий образ і перетворитися разом з ними.

Так, першим представимо абсолютно розкішний набір з двох годинників, випущених до китайського нового року. Про останній факт свідчить особливе відповідне гравірування на кришці корпусу. Якщо хто не здогадався, на кришці зображений силует порося, адже за календарем Піднебесної настав рік Свині.

годинники Skagen

годинники Skagen

Набір являє собою практично ідентичні чоловічу та жіночу моделі, але в різному розмірі (діаметр корпусу 40 мм і 36 мм). Білі циферблати обрамляють сталеві окружності корпусів з нанесеним на них покриттям благородного кольору рожевого золота.

В комплекті – шкіряні ремінці кольору стиглої вишні, цей колір дуже гармоніює з кольором корпусу та вдало контрастує з білосніжним диском циферблату.

Напевно, набір з візуально однакових моделей, але що розрізняються розміром корпусу, може бути чудовим подарунком на сімейне торжество, ювілей або весілля. Такі годинники немов обручки, проте зовсім іншого порядку. Чудові аксесуари, витончені прикраси, які в унісон рахують хвилини та години, проведені разом...

...Ще одна дивовижна пара – Signatur Slim Alphabet Black Leather. Також в розмірі 40 мм і 36 мм. Годинники виконані в темно-сірому антрацитному кольорі та декоровані літерами з шрифту брендбуку Skagen. Букви розсипані по циферблату та шкіряному ремінці, а також по фірмовому футляру. Темно-сірий матовий циферблат має лінійні та точкові індекси. Незважаючи на безліч деталей, за рахунок монохромного виконання модель не здається незграбною, а навпаки, більш ніж стильною.

годинники Skagen

годинники Skagen

Складно не захопитися переливчастим перламутром двох чарівних жіночих моделей. Рожево-золоті корпусу діаметром 36 мм та стиль циферблата – накладні індекси – ось і все, що є спільного в цих моделей. На цьому схожість закінчується, і починається дивна гра кольору та світла, а також матеріалів і форм.

Signatur Slim Rose-Tone Steel-Mesh – корпус і браслет кольору рожевого золота, включаючи витончений браслет міланського плетіння (шириною 16 мм). Навіть циферблат причепурився в рожеве золото, але воно... з перламутру! Ніжне сяйво перламутру, його м'які перлинні хвилі при різному освітленні, при погляді з різних ракурсів притягують погляд, як магніт. Помилуйтеся самі!

Інша модель, Signatur Slim Blue Leather, виконана в вишукано-синьому кольорі. Той ж перламутр, але яскравий, ближче до кольору електрик. На тлі цього синього сяйва спокійний темно-синій тон шкіряного ремінця виглядає витончено та елегантно.

годинники Skagen

Ще п'ять чоловічих моделей серії Signatur Slim Titanium в міцних титанових корпусах діаметром 40 мм. Однотонні циферблати, mesh-браслети, шкіряні ремінці – різноманітність народжує спокусу приміряти кожну модель. Троє приглушених кольорів – сірий, темно-вишневий і синій – вступають в ефектний контраст з насиченим синім і білим. Контрастні моделі представлені на шкіряних ремінцях, а ті, що витримані в спокійних тонах, – на браслетах.

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

 

До речі, за замовчуванням передбачається, що моделі з діаметром корпусу 40 мм розраховані на чоловіків, а їхні мініатюрні копії, з діаметром 30 мм або 36 мм, – на жінок. Однак, хто заборонить сучасним, сміливим, вільним, серйозно емансипованим пані помістити на крихке ніжне зап'ясті солідний та значний годинник, умовно призначений для сильної половини людства? Погляньте: тут на жіночому зап'ясті явно корпус з сорокових діаметром!

годинники Skagen

І нарешті, остання модель годинників, що представляють колекцію Signatur Slim, – це чарівна в сріблястому кольорі та відтінку рожевого золота. Діаметр в них меншій, ніж у попередніх моделей, – 30 см, і ширина браслету/ремінця вже не 16, а 14 мм. А ось корпус, навпаки, товщій на 1 мм – за рахунок цього годинник виглядають округло, об'ємно, разом з тим мініатюрно та дуже симпатично. Браслет легко можна змінити на стандартний шкіряний ремінець Skagen відповідної ширини.

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

До речі, зверніть увагу, наскільки по-різному виглядають годинники в сріблястому корпусі в двох кардинально різних версіях – на сталевому браслеті та на шкіряному ремінці рожево-пудрового кольору.

Магія Місяця у виданні Horisont Special-Edition

Спеціальне видання Horisont складається з трьох моделей: двох жіночих з корпусом діаметром 36 мм, і однієї чоловічої з корпусом 40 мм.

Подивіться, яка цікава композиція циферблату! Дизайнерська думка явно черпала натхнення з нескінченного подорожі Місяця навколо Землі. Диск розділений на дві частини; і внутрішнє коло, обертаючись по ходу годинникової стрілки, єдиною годинною відміткою визначає години. Такий наочний рух часу більш ніж заворожує!

По центру розташована єдина стрілка, яка відраховує хвилини. Це виглядає дуже незвично.

Корпуси жіночих моделей виконані в двох колірних рішеннях: сріблястому сталевому ту теплому золотому відтінку. Циферблат, відповідно, яскраво-синій або білий. Роль годинної мітки в моделях для пані грає діамант, індексація представлена крихітними круглими відмітками в позиції кожної години.

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

годинники Skagen

Офіційно представлені моделі з mesh-браслетом з нержавіючої сталі чи сірим шкіряним ремінцем, але в описі до моделей зазначено, що доступні змінні ремінці. У всіх годинників процес заміни сталевого браслету або ремінця полегшує швидкороз'ємна конструкція шпильки. Для жіночих моделей підійдуть стандартні ремінці шириною 16 мм, для чоловічих – 20 мм.

На зворотній кришці корпусу виконане особливе гравірування на честь спеціального видання.

Чоловіча модель, крім розмірів, відрізняється тим, що, по-перше, годинна мітка виконана з нержавіючої сталі, а по-друге, до точкових годинних індексів додані лінійні, що позначають на циферблаті хвилини.

годинники Skagen

годинники Skagen

Всі моделі мають ступінь водозахист 5 АТМ. Товщина браслету – всього 5 мм.

***

Історія годинникової компанії почалася зовсім недавно – в 1989 році. Отримавши своє ім'я на честь данського прибережного містечка, компанія перенесла в навіжений стрімкий Нью-Йорк теплий гостинний дух і мінімалістський настрой неспішного Skagen.

годинники Skagen

Під цією торговою маркою компанія створює годинники, предмети одягу, ювелірні прикраси та вироби зі шкіри. І навіть через тридцять років компанія залишається вірною свому найголовнішому принципу: хороший дизайн – для кращого життя. Як можна простежити по продукції Skagen, ключем до витонченого стилю стає простота – те саме вміння залишати в центрі уваги те, що дійсно важливо. Естетика бренду – чиста, незахаращена, обтічна. І ключовий підхід до стилістики, який можна виразити девізом «менше означає більше», на думку дизайнерів насправді дає можливість більше редагувати, ніж прикрашати. Тим не менш, це не схоже на чисте віднімання – деталей, кольору, текстур, матеріалів. Швидше, це складання шляхом віднімання. Саме таким чином виходять речі та аксесуари, актуальні вчора, сьогодні та напевно завтра... Простота не просто прекрасна. Вона - універсальна.

Хороший циферблат, вважають дизайнери Skagen, це той, який можна прочитати при побіжному погляді на нього. І кожна модель від Skagen – це дійсно відмінні циферблати: зрозумілі, полегшені, стильні, елегантні.

Витончений мінімалістичний стиль аскетичних датчан припав до душі американцям, що вічно поспішають, і лише п'ять років знадобилося для того, щоб годинники Skagen продавали в більш ніж 200 найбільших роздрібних магазинах США.

У 2012 Skagen увійшла до складу годинного концерну Fossil Inc.

У всіх моделях бренду б'ються високоточні кварцові механізми виробництва Японії.