Carrera 1963 року на базі нового калібру Heuer 02

Автор Brice Goulard

Хронографи TAG Heuer — це невід'ємна частина будь-якої приватної колекції. Завдяки оглушливого успіху моделей Autavia, Monaco, Camaro та, звісно, Carrera бренд був зарахований до когорти кращих годинникових компаній світу.

За вже усталеною традицією перевипускати вінтажні версії поряд з сучасними TAG Heuer представив вражаючий перезапуск культового хронографу. Немає кращого способу відсвяткувати 160-річчя компанії, ніж повернути до життя її легендарний годинник. Пані та панове, на арені вінтажний TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition, оснащений сучасним калібром Heuer 02.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Весь минулий рік компанія була цілком поглинена моделлю Monaco, випущеною на честь 50-ої річниці самого годинника та механізму Calibre 11. У 2020 році «зоряний час» пробив і для Carrera.

«У цьому році лінійці TAG Heuer Carrera буде приділено особливої уваги. У ній будуть представлені наші найелегантніші хронографи.»

Представники бренду TAG Heuer

Оновлена серія — це відсилання до культових моделей, представлених ще 60 років тому, які були втіленням «гоночної» спадщини компанії. Вони уособлювали бунтарський дух TAG Heuer, пронесений крізь десятиліття.

Нова версія також стала «іменинним пирогом» компанії, що святкує свій черговий ювілей. У далекому 1860 році в містечку Сен-Імье (Швейцарія) Едуард Хойер заснував бренд, якому судилося увійти в аннали історії годинникового мистецтва. І ось уже 160 років TAG Heuer по праву вважається однією з кращих швейцарських марок.

Heuer Carrera

Давайте повернемося до 1962 року. Генеральний директор Джек Хойер дізнається про легендарні перегони Carrera Panamericana, з їхніми підступними і, мабуть, найбільш небезпечними трасами в світі.

Іспанське назва «carrera» (перекладається як дорога, гонка, кар'єра чи курс) відразу привертає його увагу. Він упевнений, що саме так повинний називатися новий годинник TAG Heuer. І вже в наступному, 1963 році, виходить перший хронограф Heuer Carrera. Успіх був приголомшливий! Модель отримала світове визнання та стала однією з кращих в історії бренду.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Перша модель Heuer Carrera 2447, яка оснащена механізмом Valjoux 72. Її срібний циферблат ліг в основу нової колекції 2020 року

Шанувальник сучасного стилю без надмірностей, Джек Хойер хотів, щоб естетика хронографа Carrera була збалансованою та лаконічною. Адже саме цих якостей гонщики чекають від годинника — за частки секунди визначити час, не відволікаючись на зайві деталі. Гонка не терпить зволікань.

І дизайн нової моделі повністю відповідає цим вимогам: три лічильника, що виконані в техніці azurage, і срібний циферблат з ефектом розбіжних променів. І хоча нову Carrera по старій пам'яті називають «2447S», її технічні характеристики повністю відповідають високим вимогам 21 століття.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

 

TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Carrera 160 Years Silver Limited Edition має багато спільного з Carrera Fragment, чий успішний дебют відбувся нещодавно. Той самий корпус, той самий механізм, схожа естетика, але зовсім інший циферблат. Можна сказати, що саме циферблат став тим самим триб'ютом оригінальній срібній Carrera 1963 року.

Якщо говорити про форму, то нова Carrera 160 Years повністю втілила дизайн своєї попередниці. Плоскі фланги, тонкий, скошений, безель, який не обертається, з глянсовим поліруванням, незахищені кнопки та заводна головка та, звісно, типові для цієї моделі вушка з чіткими гранями.

Головна відмінність полягає в збільшеному діаметрі (з 36 до 39 мм), що обумовлено не просто сучасними тенденціями, а й куди більшим калібром, який тепер автоматичний.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Годинник забезпечили класичним чорним ремінцем зі шкіри алігатору, хоча, якби він був більш повсякденним, дизайн від цього тільки б виграв.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Циферблат Carrera 160 Years Silver Limited Edition повністю передає естетику оригіналу, але трохи модернізований. Знову ж, ці зміни обумовлені новим механізмом. Секундний лічильник тепер знаходиться в положенні «6 годин», а не «9 годин», як у версії 1963 року.

Срібний фон з ефектом розбіжних променів, лаконічний внутрішній фланець з 60-хвилинною та секундною шкалою, грановані годинні мітки та стрілки покриті родієм, склад Super-LumiNova світло-бежевого відтінку нанесений на стрілки та крапки над годинними маркерами.

І фінальний штрих — старий логотип Heuer, ще без приставки TAG, і напис Carrera. Безумовно, це один з кращих циферблатів, створених компанією за останній час.

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Ювілейну серію оснастили сучасним механізмом Heuer 02. Це інтегрований автоматичний хронограф з колонним колесом, яке дозволило поліпшити функціональність завдяки плавному імпульсу, що виникає при натисканні кнопок. Вертикальна муфта забезпечила більш високу точність відображення часу при запуску та зупинці хронографа. Механізм працює на частоті 28,800 напівколивань на годину та забезпечує 80-годинний запас ходу.

Калібр відкритий огляду через задню скляну кришку. На ротор нанесене лазерне гравіювання «160 Years of Avant-Garde TAG Heuer», яке покрите лаком, а на самому корпусі — написи «One Of 1860» та «Limited Edition».

Вінтажна серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition

Офіційний прайс

Лімітована серія TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition (референс CBK221B.FC6479) обмежена 1,860 екземплярами. У продаж годинники надходять у червні 2020 року.

Офіційний прайс становить 6,450 $ (5,850 євро, 5,250 фунтів стерлінгів, 6,300 швейцарських франків, на сьогодні 182 000 грн).

Технічні характеристики:

  • Модель: TAG Heuer Carrera 160 Years Silver Limited Edition.
  • Корпус: діаметр 39 мм, нержавіюча сталь; глянсовий, що не обертається, безель; куполоподібне сапфірове скло з покриттям антивідблиску; задня кришка з сапфірового скла; водозахист 100 метрів.
  • Циферблат: срібний з ефектом розбіжних променів; срібний фланець з 60-хвилинною та секундною шкалами; срібні лічильники хронографу; глянцеві, грановані годинна та хвилинна стрілки з родієвим покриттям; склад SuperLuminova бежевого кольору; грановані годинні мітки покриті родієм, а центральна стрілка хронографу — чорним лаком.
  • Механізм: автоматичний Calibre Heuer 02, інтегрований хронограф, колонне колесо, вертикальна муфта, 28,800 напівколивань на годину, запас ходу 80 годин, 33 каменя, 31 мм.
  • Функції: години, хвилини, мала секундна стрілка, хронограф.
  • Ремінець: чорний зі шкіри алігатора, глянцева відкидна застібка (з двома кнопками) з нержавіючої сталі.
  • Референс: CBK221B.FC6479.
  • Кількість примірників: 1860.
  • Надходження у продаж: червень 2020.