Вдосконалені смарт-годинники намагаються витіснити Apple

Автор: Chris Hall

Минуло п'ять років з того часу, як великі швейцарські годинникові бренди вперше відреагували на появу Apple Watch. Колишні примітивні смарт-версії значно покращилися: TAG Heuer та Montblanc випустили оновлені моделі Connected й Summit, а Tissot перетворив свій T-Touch на відмінний розумний годинник. Останнім до «битви» вступив Hublot, що представив на початку червня цього року модель Big Bang E.

Всі ці бренди, включаючи Louis Vuitton та Frederique Constant, які також добре себе показали в цій ніші, очевидно, не бажають поступатися компанії з Купертіно. Незважаючи на те, що продажі Apple Watch за 2019 рік перевершили всю швейцарську годинникову індустрію, прославлені бренди не збираються йти з ринку смарт-годинників без бою.

Годинники Hublot Big Bang E

наручні розумні годинники Hublot Big Bang E

Компанія Hublot проникла на територію смарт-ринку без зайвого шуму, почавши з випуску лімітованої серії розумних годинників для суддів чемпіонату світу з футболу Fifa World Cup 2018.

Друга модель була створена у співпраці з дочірніми компаніями LVMH. Big Bang E, яка вийшла необмеженим тиражем, має багато спільного з TAG Heuer Connected, що цілком логічно.

наручні розумні годинники Hublot Big Bang E

Головним досягненням Hublot став вдалий альянс апаратного забезпечення смарт-годинника і складної конструкції корпусу, котрий складається з 42 елементів. При цьому розмір його не перевищує звичайний механічний Big Bang (діаметр становить 42 мм).

наручні розумні годинники Hublot Big Bang E

Сильна сторона Big Bang E — це можливість кастомізації. У співпраці з художником Марком Ферреро компанія Hublot розробила концептуальний дизайн циферблату, який змінюється протягом дня. Представники бренду заявили, що з часом до роботи будуть залучені й інші художники та дизайнери, що представлять власні інтерпретації інтерфейсу для смарт-годинників.

наручні розумні годинники Hublot Big Bang E

Модель випускається в двох варіантах корпусу: титановому й чорному керамічному. Обидва отримали ступінь водозахисту 30 метрів і функцією швидкої заміни ремінця (як і механічний Big Bang). Знаючи Hublot, впевнений, що у не настільки віддаленому майбутньому бренд випустить ще безліч версій в різних дизайнах і матеріалах.

Офіційна ціна становить 4,800 фунтів стерлінгів.

Годинники Tissot T-Touch Connect Solar

Годинники Tissot T-Touch Connect Solar

Через двадцять один рік після запуску своїх перших годинників T-Touch Tissot створює першу по-справжньому мультифункціональну смарт-модель на сонячній батареї.

Годинники Tissot T-Touch Connect Solar

T-Touch Connect Solar оснащений операційною системою малої потужності та раціональним дисплеєм, що забезпечило годиннику півроку автономної роботи (у вимкненому стані — 10 років). Крім того, накопичувачі сонячної енергії, які розташовані під циферблатом, підтримують стабільний рівень заряду. Функції: GPS-навігація, повідомлення, прогноз погоди, кілька спортивних режимів, а також відстеження поточної активності.

Годинники Tissot T-Touch Connect Solar

Титановий корпус, сапфірове скло й звичайні стрілки (як в механічних моделях) надають Tissot T-Touch Connect Solar особливого відчуття на кшталт традиційному годиннику.

Годинники Tissot T-Touch Connect Solar

Реліз очікується в 2020 році, попередня вартість близько 1000 $.

Годинники TAG Heuer Connected 2020

Годинники TAG Heuer Connected 2020

Коли TAG Heuer та її колишній генеральний директор Жан-Клод Бівер, сповнені ентузіазму, зайшли на ринок смарт-годинників, багато хто поставився до цього з іронією. Однак бренд приступив до справи ґрунтовно, навчаючись безпосередньо у великих технологічних компаній (в тому числі у партнера по запуску – Intel). Такий підхід дозволив TAG Heuer швидко прийти до ладу.

Годинники TAG Heuer Connected 2020

TAG Heuer Connected 2020 став третьою моделлю в серії Connected і найуспішнішою версією серед сучасних розкішних смарт-годинників. Найбільш явна зміна (у порівнянні з Connected другого покоління) – дві кнопки біля заводної головки.

Годинники TAG Heuer Connected 2020

Годинники як і раніше працюють під управлінням операційної системи Google Wear. TAG Heuer також випустив власний спортивний додаток, котрий синхронізується з Apple Health та Strava. Крім того, в смарт-серію увійшла модель, розроблена спеціально для гравців у гольф, з ПО, що дозволяє розраховувати траєкторію руху м'яча.

Годинники TAG Heuer Connected 2020

Офіційна ціна становить 1,495 фунтів стерлінгів.

Годинники Montblanc Summit 2+

Годинники Montblanc Summit 2+

Являючи собою оновлення версії Montblanc Summit 2, новий смарт-годинник може похвалитися важливим придбанням — модемом стільникового зв'язку та підтримкою eSIM, що дозволяє годиннику працювати автономно від смартфона. Важливий крок, який до цих пір не зроблений TAG Heuer Connected — конкурентом Montblanc.

Годинники Montblanc Summit 2+

Компанія збільшила ємність акумулятора до 440 мАг, тому корпус став трохи крупнішим (43,5 мм) у порівнянні з 42-міллімтеровой попередньою версією. Також Montblanc розширила функціонал для активностей на відкритому повітрі за рахунок передбачених спідометра, барометра, альтиметра, компаса та GPS.

Годинники Montblanc Summit 2+

Офіційна вартість становить 1,040 фунтів стерлінгів.