годинник Zenith Defy Inventor

Компанія Zenith випустила свій «генератор коливань» ще в 2017 році. Нова модель годинника Zenith Defy Inventor — їхня новинка, оснащена цією технологією. Годинники працюють на неймовірно високій частоті 18Гц (129,600 нк\г), в той час як стандартна частота — 4 Гц (28,800 нк\г). Також модель годинника оснащена зручною функцією дводенної автономної роботи, що надає їй виняткові властивості завдяки цієї революційної технології. Генератор коливань Zenith — це монолітний елемент (розроблений та запатентований компанією Zenith), який максимізує хронометричну точність, надійність та міцність. Такий вид генератора був розроблений для заміни традиційної системи баланс-спіраль, яку використовували більше 3 століть.

годинник Zenith Defy Inventor

Що потрібно знати про годинник?

У новому годиннику Zenith Defy Inventor титановий корпус діаметром 44 мм та особливий текстурний безель з аероніта. Цей революційний матеріал – найлегший алюмінієвий композит в Світі. Він був розроблений за допомогою виняткових високотехнічних процесів, доступних групі LVMH. У три рази легше титану, виготовлений з алюмінієвої піни з відкритими порами, посилений полімером – аероніт – дуже міцний матеріал, але одночасно з тим легкий, як пір'їнка.

Синій анодований скелетонізований циферблат дозволяє повністю побачити генератор. Годинник Defy Inventor революційний, надсучасний та дуже спортивний.

годинник Zenith Defy Inventor

Механізм

Годинники Zenith Defy Inventor оснащені вражаючим Zenith Calibre 9100. Цей автоматичний механізм (який складається з 148 елементів) неймовірно надійний (завдяки своєму ультратонкому генератору – всього 0,5 мм завтовшки) і заміщає близько 30-ти компонентів стандартного регулюючого елементу. Нова система генератора коливань виключає контакт, тертя, зношування та деформацію. Елемент виготовлений з монокристалічного кремнію та несприйнятливий до перепадів температур і магнітних полів. Працюючи на неймовірній частоті 129,600 нк\г, механізм забезпечує запас ходу 50 годин при повному заводі. Розкішний синій скелетонізованний ротор із зіркою видно через прозору задню кришку.

годинник Zenith Defy Inventor

Вид на зап'ясті та вартість

Новий Zenith Defy Inventor виглядає на зап'ясті відповідно своїм розміром, але неймовірно легкі завдяки своєї конструкції з титану та аероніту. Неймовірний годинник – модель спортивна, революційна, а стосовно ціни – просто дивовижна!

Годинник Defy Inventor пропонується на чорному каучуковому ремінці з темно-синім покриттям зі шкіри алігатора та подвійною титановою застібкою.

Вартість – $ 18,900 USD

годинник Zenith Defy Inventor