Лід і полум'я

Автор: Cheryl Chia

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Випущена рік тому серія Ulysse Nardin Freak X стала свого роду стражником, який відкриває брами в неймовірний високотехнологічний світ колекції Freak. Моделі Ice та Magma втілили в собі величні сили природи — суворі льодовики та войовничі вулкани.

Щоб відобразити в своєму годиннику мінливість та міць стихії, компанія Ulysse Nardin звернулася до фотографа Карстена Пітера — постійного автора журналу National Geographic. Спеціалізуючись на зйомках в найбільш небезпечних і незвіданих куточках планети, він використовує найінноваційніші методи, котрі дозволяють нам побачити неймовірні зображення торнадо, вулканів, що вивергаються, та арктичних льодовиків. Фотограф, кінорежисер, біолог і шукач пригод — Карстен втілює дух Ulysse Nardin.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Загальні риси Freak X

Нові Freak X не відрізняються надскладними інноваціями, хоча і не позбавлені таких. Годинники з цієї серії оснащені великим високопродуктивним колесом балансу з кремнію, відрізняються достатньо витонченим обтічним корпусом і цілком доступною ціною.

Вже випущені в безлічі варіацій ці годинники тепер доступні ще в двох версіях: Freak X Ice та Freak X Magma. Вони являють собою повну протилежність один одному в плані естетики, але наділені однаковими рисами: 43-міліметровим корпусом з витонченими вушками під ремінець та традиційною заводною головкою. Останнє зробило цю серію практичніше в порівнянні з більш великими годинниками з лінійки Freak без заводної головки.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Ulysse Nardin Freak X Magma

Модель Freak X Magma являє собою приголомшливий контраст різних текстур.

Корпус виконаний з сейсмічної комбінації ультралегкого вуглецевого волокна та червоної мармурової епоксидної смоли. Це міцний та легкий матеріал, що відрізняється високою стійкістю до подряпин і неповторним візерунком.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Чоловічий кілька незграбний та лавово-червоний Ulysse Nardin Freak X Magma — це сила природи, втілена в елегантному годиннику.

Безель виготовлений з титанового сплаву з чорненим покриттям і оброблений в піскоструминній техніці. Циферблат, на відміну від карбонового корпусу, виконаний в чорному кольорі, а на годинні маркери та стрілки нанесений склад Super-Luminova яскраво-червоного відтінку.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Чорний шкіряний ремінець по своїй текстурі нагадує обсидіан, його поєднання з гладким атласним циферблатом і матовими поверхнями повторює природні поєднання у вулканічному середовищі.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Ulysse Nardin Freak X Ice

Freak X Ice — це втілення доісторичних льодовиків, пісня льоду, які супроводжують в незвідане.

Ця модель відрізняється більш спокійним «характером», вона стала першою повністю білою версією Freak, якщо не враховувати експериментальний концептуальний годинник Freak nExt.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Freak X Ice повністю позбавлений глянцевого блиску: і у металу, і у білого покриття матовий фініш. Корпус виконаний з відшліфованого титанового сплаву, як і білий матовий безель.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Циферблат приковує погляд відкритим центральним мостом, нерухомим кільцевим зубчастим колесом і шестернями з матової родованої латуні. М'який відсвіт родію вишукано поєднується з темно-синіми індексами, покритими складом Super-Luminova.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Білий шкіряний ремінець додатково прогумований та оснащений застібкою, яка складається.

Механізм

З технічної точки зору нові версії повністю ідентичні вже існуючим. Вони оснащені калібром UN-230, який фактично являє собою модуль каруселі, розміщений поверх автоматичного механізму.

На відміну від оригінальних Freak в годиннику Freak Х колеса інтегровані в обертову пластину більшого розміру, а зубчаста передача переважно прихована під ними. Спусковий механізм і колесо балансу утворюють хвилинну стрілку, що здійснює повний круг за одну годину.

часы Freak X Ice и Freak X Magma

Механізм UN-230 в новій моделі Freak X

Калібр оснащений звичайним важільним спуском, виконаним з кремнію, а також великим колесом балансу (також з кремнію) з мікролезами, які використовують опір повітря для стабілізації його амплітуди та підвищення точності ходу. Важки з нікелю регулюють вагу балансу, збільшуючи інерцію.

Технічні характеристики:

 • Модель Freak X Magma — референс 2303-270/MAGMA-BQ.
 • Модель Freak X Ice — референс 2303-270/00.
 • Діаметр: 43 мм.
 • Матеріал: червоне вуглецеве волокно і титан DLC (Magma); титан з матово-білим покриттям (Ice).
 • Ступінь водозахисту: 50 метрів.
 • Механізм: UN-230.
 • Функції: години та хвилини.
 • Тип заводу: автопідзавод.
 • Частота: 21,600 напівколивань на годину (3 Гц)
 • Запас ходу: 72 години.
 • Ремінець: текстурована чорна шкіра (Magma), біла прогумована шкіра (Ice).
 • Дата надходження у продаж: модель Magma — травень 2020 року, модель Ice — червень 2020 року.
 • Офіційний прайс: Magma — 27,000 євро, Ice — 24,000 євро.

часы Freak X Ice и Freak X Magma