Вже 11-й рік компанія Ulysse Nardin спонсорує яхтове шоу Monaco Yacht Show, яке проходить в Монако з 25 по 28 вересня. Monaco Yacht Show – найпрекрасніше та одне з найважливіших і престижніших шоу в світі – з військовими естакадами і сотнями неймовірних яхт, що заходять в порт. Щоб відзначити своє тривале партнерство, компанія Ulysse Nardin випускає годинник Diver Blue Shark як знак участі бренду в престижній виставці.

годинник Ulysse Nardin Diver Blue Shark

З 25-28 вересня 2019 року відвідувачі та віддані шанувальники годинників зможуть побачити годинники бренду Ulysse Nardin, та, звичайно ж, годинник Diver Blue Shark, який буде випущений лімітованою серією всього в 300 екземплярів. Корпус годинника виготовлений з нержавіючої сталі, на безель моделі нанесено синє PVD напилення, яке гармонує з такими ж синіми циферблатом і ремінцем. Все це контрастує з яскраво помаранчевим кольором деталей циферблату та рядку на ремінці. Дана модель годинника – це злегка видозмінена модель Diver Great White 44 mm, яка була випущена в 2018 році на Monaco Yacht Show.

На задній кришці годинника Ulysse Nardin Diver Blue Shark вигравійовано зображення акули, яка пливе з роззявленою пащею.

годинник Ulysse Nardin Diver Blue Shark

Патрік Прюм, генеральний директор Ulysse Nardin, сказав: «Тривала морська спадщина компанії Ulysse Nardin в повній мірі розкривається в цьому партнерстві. Ми обидва, компанія Ulysse Nardin та Monaco Yacht Show, поділяємо пристрасть до морської стихії, розкоші, високої точності, пошуку та впровадженню інновацій. Ми неймовірно пишаємося тим, що вже 11-й рік працюємо разом з Monaco Yacht Show».

В цьому році в Порту Еркюль будуть представлені 125 суперяхт та близько 40 тендерів. Генеральний директор Monaco Yacht Show Гіель Таларіда заявив: «Компанія Ulysse Nardin та Monaco Yacht Show поділяють однакові цінності: глибока повага до морської стихії та бажання безперервно розвиватися».

годинник Ulysse Nardin Diver Blue Shark

Технічні характеристики годинника Ulysse Nardin Diver Blue Shark

  • Blue Shark Limited Edition: 8163-175LE / 93-BLUESHARK
  • Механізм: калібр UN-816 з автоматичним заводом і запасом ходу 42 години;
  • Функції: години, хвилини, секунди, дата в віконці на циферблаті в районі позначки «6 годин»;
  • Корпус: нержавіюча сталь, діаметр 42 мм, водозахист – до 300 м;
  • Безель: особливої форми, що однонаправлено обертається;
  • Циферблат: піскоструминна обробка;
  • Задня кришка: гравірування у вигляді синьої акули;
  • Ремінець: текстиль;
  • Вартість: 6,800 Євро.