ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

На першій виставці LVMH Watch Week мануфактура Zenith представила нові моделі в колекції DEFY: унікальну жіночу серію DEFY Midnight, пронизану космічною романтикою.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

Другою прем'єрою стала нова колекція Elite, що інтерпретує коди годинникового мистецтва XXI сторіччя в дусі сучасного розуміння елегантності.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

«Я дуже радий тому, що Zenith присутній на цій першій виставці LVMH Watch Week – DUBAI 2020. Сподіваюся, вона стане одним з нових престижних годинникових подій світового рівня. Дубай, розкішне та футуристичне місто, як не можна краще підходить для презентації новаторської колекції жіночих моделей. Сьогодні ми вирішили зосередити наші творчі зусилля на жіночому годиннику. Однак ми не хотіли б задовольнятися випуском жіночих версій чоловічих моделей. Подані нами новинки – це перший раз, коли Zenith створює жіночий годинник з нуля», – розповідає Жюльєн Торнар, Генеральний Директор мануфактури Zenith.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

ДВІ ПРОЯВИ ЖІНОЧНОСТІ

У нових виключно жіночих моделях Zenith реалізовані два протилежних типи жіночих годинників. З одного боку – підкреслено сучасні DEFY Midnight, з іншого – класично елегантна лінія Elite.

В кожному з нас живе мрійник, який любить заворожено дивитися на всіяне зорями небо, переймаючись нескінченністю простору над головою. Саме космос послужив джерелом натхнення при створенні першої підкреслено жіночої моделі Zenith DEFY Midnight – годинника класу люкс в універсально-спортивному стилі із зоряним небом на циферблаті, призначеного вільнодумним представницям прекрасної статі. Одночасно і годинник, і прикраса, модель DEFY Midnight буде ідеальним супутником сучасної незалежної жінки – яскравою, впевненою в собі, яка володіє власним стилем. Живучи за своїми правилами та приймаючи рішення без оглядки на інших, жінка DEFY Midnight не боїться виділятися і слідувати своїй мрії.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

Циферблат годинника DEFY Midnight з 36-мм корпусом з нержавіючої сталі прикрашений діамантами класичного огранювання, являє собою втілення слогану Zenith «Настав час дотягнутися до зірки». Вертикальна градація кольору на сяючому циферблаті в темно-синіх або сірих тонах створює вражаючий ефект глибини. Нічне небо над безкраїм обрієм, на темному тлі якого добре помітне мерехтіння зірок, заворожує та приваблює увагу до власниці годинника. Яскравіше за всіх сяє рельєфна зірка Zenith, найвища точка на цьому небосхилі. Нічну картину доповнює розсип зірок різного розміру, одні з яких сяють трохи яскравіше, інші трохи блідіше. Третій циферблат, виконаний з білого перламутру з вертикальною градацією кольору, уособлює місячне світло, що опромінює хмарне небо. Кожна годинна відмітка виділена білим діамантом, за винятком позначки, яка відповідає положенню «3 години»: на її місці розташоване віконце дати. У моделях DEFY Midnight встановлений мануфактурний механізм Elite, який забезпечує стабільно точні показники та має 50-годинний запас ходу. Завдяки ротору в формі зірки зворотна сторона годинника також породжує космічні асоціації.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

До моделей DEFY Midnight пропонується широкий асортимент браслетів і ременів, які власниця годинника може легко міняти сама, адаптуючи їх під обраний стиль або певну ситуацію. Інтегрований браслет з нержавіючої сталі, а також різнокольорові атласні та шкіряні ремені з каучукової основою можна легко міняти завдяки зручному механізму швидкої заміни, вбудованому зі зворотного боку кожного ременя. Власниці годинника не будуть потрібні ні інструменти, ні особливі навички, щоб міняти ремені як завгодно залежно від зміни пори року або стилістичних переваг. Кожен екземпляр годинника DEFY Midnight поставляється в спеціальному футлярі, який включає три додаткових кольорових ременя та змінну, що розкладається, застібку.

*********************

Zenith переосмислює своє минуле в сучасному ключі та представляє нову інтерпретацію годинників в стилі унісекс, з яких складається колекція Elite. Ще більш елегантні, більш мінімалістські, але з колишнім добре впізнаваним графічним дизайном з класичними лініями та пропорціями: колекція Elite не повторює минуле, а по-новому інтерпретує годинникову естетику середини XX століття. Дві моделі, Elite Classic та Moonphase, представлені в двох розмірах, з великим вибором комбінацій корпусу та циферблату, які відображають уявлення Zenith про сучасну елегантність. Ця серія адресована всім тим, хто цінує естетику та привабливість годинників минулого в поєднанні з сучасними акцентами, що підкреслюють неминущий характер годинникової класики.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

Круговий візерунок «Сонячні промені», утворений тонкими лініями, що розходяться з центру, створює на циферблаті Elite Classic чарівну гру світла та тіні. Фацетовані поліровані годинні позначки форми, що звужується, створюють ефект глибини. Хвилинна та секундна шкали, що надають циферблату схожості з вимірювальним приладом, перериваються трохи ширшими накладними відмітками по сторонах світу. Над виразним циферблатом обертаються тонкі загострені стрілки «dauphine» – ностальгічна нотка, що відсилає до годинника Zenith середини XX століття.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

Годинники Elite Moonphase, величні за своїм оформленням і екстравагантні в своїй асиметричній гармонії, як фрагмент нічного неба, на якому у всій своїй красі сяє Місяць. Темно-синій диск в нижній половині циферблату з візерунком «Сонячні промені», за стилем відповідний місячному диску, створює враження, що золотий місяць та зірки мають більший розмір, ніж є насправді. Індикатор урівноважений плавною маленькою секундною стрілкою в положенні «9 годин», що нагадує про швидкоплинність часу.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020

Зберігаючи елегантні пропорції, які характерні для всієї колекції, моделі Elite Classic та Elite Moonphase пропонуються у версіях діаметром 40,5 мм і 36 мм, з нержавіючої сталі або рожевого золота. Крім вибору кольору циферблату, власник/власниця годинника Elite може персоналізувати свій екземпляр за допомогою широкої гами ременів різного кольору з різних матеріалів, які можна придбати в бутиках Zenith та у офіційних дистриб'юторів.

ZENITH НА ВИСТАВЦІ LVMH WATCH WEEK - DUBAI 2020