Компанія Breitling в США оголосила професійного гольфіста Гарі Вудленда своїм новим «другом бренду».

У Breitling оголосили про спонсорство професійного гольфіста Гарі Вудленда

Вудленд бере участь в чоловічому професійному гольф-турі PGA Tour ще з 2009 року і вже завоював чотири перемоги, а зовсім недавно він переміг у відкритому чемпіонаті США з гольфу в 2019 році. Це його перший Мейджер-чемпіонат і шоста професійна перемога. Вшановуючи його недавню перемогу в U.S. Open (119 гри), президент компанії Breitling США Тьєррі Пріссерт нагородив містера Вудленда особливим годинником Breitling Superocean Heritage II Chronograph 46 USA Limited Edition під ексклюзивним номером №119 (всього було випущено 200 екземплярів). Годинник Breitling Superocean Heritage II Chronograph 46 USA Limited Edition представлений в сталевому корпусі з чорним безелем, циферблатом зеленого кольору та на сталевому класичному браслеті Ocean Classic. Призначений для всіх сучасних дослідників і натхненний легендарної моделлю 1957 року цей годинник поєднує на своєму циферблаті оригінальність, чіткість, енергійність з сучасними характеристиками та безелем з високотехнологічного матеріалу. Міцний та тривкий сталевий корпус, водозахист 200 метрів і автоматичний сертифікований COSC механізм хронографу.

У Breitling оголосили про спонсорство професійного гольфіста Гарі Вудленда

«Ми раді вітати Гарі в команді Breitling. Він втілює в собі енергійність та динамічність бренду, а також і багато характеристик Breitling, такі як активна діяльність, стиль та уявлення» – сказав президент Breitling США Тьєррі Пріссерт. А містер Вудленд додав: «Я великий шанувальник бренду протягом багатьох років, і у мене зараз відбулася мрія – стати частиною великої родини Breitling. Для мене величезна честь отримати зараз в нагороду такий особливий наручний годинник».

Який здобув широку популярність завдяки своєму неймовірному удару зі стартового майданчика та широко відомий як найбільш підтягнутий і спортивний гравець туру PGA, переможець відкритого чемпіонату США з гольфу Гарі Вудленд закріпив себе в рейтингу елітних гравців в гольф. Багаторазові перемоги Вудленда в PGA Tour демонструють невтомні можливості та наполегливе бажання цього спортсмена змагатися на великому майданчику професійного гольфу. Вудленд став лідером в сезоні 2018-2019 року. Також він зазначив сезон своєю першою великою перемогою у відкритому чемпіонаті США U.S. Open в гольф-клубі Pebble Beach. І незважаючи на неймовірний тиск він став четвертим чемпіоном в історії чемпіонату США з двозначним результатом. Його «дев'ятка» допомогла Вудленд закінчити цей сезон в ТОП-10 та піднятися на 12 місце в Офіційному Світовому Рейтингу з гольфу.

У Breitling оголосили про спонсорство професійного гольфіста Гарі Вудленда

За останні 2 роки Вудленд захистив 20 місце в топ-25 своєю перемогою в 2018 році на Waste Management Phoenix Open та посів друге місце в 2019 році на Sentry Tournament of Champions та CJ Cup в Nine Bridges. Зокрема, додатково до виграшу в Phoenix Вудленд виривав перемоги на Reno-Tahoe Open в 2013 році на Valspar Championship в 2011 році, а також об'єднувався в команду з Метом Кухарем в 2011 році на Світовому Кубку, щоб стати наступною американською командою-переможцем після Тайгера Вудса та Девіда Дюваля з 2000 року.