Брендом представлений перший в серії Aviation годинник з доступним погляду механізмом. У годинника Aviation Oris Big Crown ProPilot X Calibre 115 немає нічого надмірного – титановий корпус без фацетування та зайвого декорування.

В представленому форматі годинника в цілі Oris явно помітно бажання повернутися до витоків та оголити всю суть механізму. Тому найкращим способом реалізації ідеї стало скелетонізування Big Crown ProPilot X Caliber 115.

новий скелетон Oris

Все на поверхні. У позиції «12 годин» проглядається барабан, і можна побачити, як затягується пружина, коли заводна головка обертається. У цей момент вона схожа на своєрідну корону. Така оголена естетика поширюється і на мости. Просто подивіться на них під лупою, і ви помітите, що вони виглядають максимально природно – без покриття, додаткової обробки граней деталей або зайвого декорування. Ви навіть можете побачити особливий механізм, який керує роботою нелінійного індикатора десятиденного запасу ходу.

На відміну від стилізованого циферблату 44-міліметровий корпус – це відсилання до справжніх годинників для пілотів 1938 року, хоча і з явними рисами 21-го століття. Корпус виконаний з титану. Єдина прикраса – безель з насічками, які відносять нас до лопаток турбіни реактивного двигуна.

новий скелетон Oris

«Це, звісно, не традиційний годинник пілота. Але це перший годинник Oris для пілотів без цифр на циферблаті», – каже старший розробник дизайну продукції Oris Лукас Бюльманн. «Але тут, в деталях, все ще відчувається авіаційна ДНК. Наприклад, ми вибрали саме титан для корпусу, тому що він дуже легкий. Це дійсно надає годиннику пілота певну особливість.»

До інших характеристик відносяться: водозахист 100 метрів, сапфірове куполоподібне скло, двостороннє покриття антивідблиску і тому добре помітний покажчик запасу ходу на 240 годин. Його можна побачити на нелінійному індикаторі в районі позначки «3 години». Після виконаної роботи, яка забрала 2 роки, можна рішуче сказати: це сміливий та впевнений в собі зразок годинникового мистецтва.

новий скелетон Oris

Oris Big Crown ProPilot X Calibre 115 на сьогодні коштує 174 500 ₴ (металевий браслет) та 164 000 ₴ (шкіряний ремінець).