Автор: Roberta Naas

Колекціонування люксових видань — справа вельми приємне. Але іноді людям потрібний просто зручний та доступний годинник. На щастя, є безліч брендів, які повністю відповідають цим вимогам. Про них ми й розповімо.

Годинник Eberhard&Co. Aquadate Chrono

годинник Eberhard&Co. Aquadate Chrono

Швейцарський годинниковий бренд Eberhard & Co. існує без малого 140 років, але більш за все він затребуваний в європейських країнах, ніж в США. Однак останні новинки припали до смаку і американській публіці. Колекція годинників Aquadate, давно увійшла в базову лінійку компанії, поповнилася новою моделлю Aquadate Chrono.

Цей годинник оснащений автоматичним калібром з датою в положенні «6 годин» і хронографом. Безель з об'ємними перемичками й комбіноване полірування корпусу та браслету надали їм солідності та елегантності. 41-міліметровий корпус має ступінь водозахисту 100 метрів.

Aquadate Chrono представлений в трьох варіаціях: з синім, чорним і білим циферблатами з широкими горизонтальними смугами.

На сапфірове скло нанесено покриття антивідблиску, заводна головка заґвинчується, а полірована задня кришка прикрашена гравіруванням. Aquadate Chrono — це практично універсальний годинник, доречний у будь-якій ситуації. Його дизайн гармонійний, а якість не підлягає сумніву.

Офіційна ціна становить 4,100 $.

Годинник Ball Engineer Hydrocarbon Racer Chronograph

годинник Ball Engineer Hydrocarbon Racer Chronograph

Компанія Ball Watch давно славиться своїми високими стандартами точності та приділяє особливої уваги читаності циферблатів. Дизайн її годинників завжди вишуканий та актуальний, а вартість доступна.

Не став винятком і хронограф Engineer Hydrocarbon Racer Chronograph, що нещодавно вийшов. Спортивний 42-міліметровий корпус оснащений безелем з тахіметричною шкалою, а в положенні «12 годин» знаходиться апертура з датою. Розкладка циферблату двокомпаксна, з центральною секундною стрілкою хронографа.

Годинник оснащений механізмом Ball RR1401-C, сертифікованим COSC (Swiss Official Chronometer Testing), що свідчить про його чудову точність та надійність.

Щоб забезпечити виняткову читаність в нічний час, компанія вбудувала в годинні маркери й стрілки трубки з газом Н3 зеленого кольору. Здвоєні маркери в положенні «12 годин» заповнені жовтим газом. Така технологія підсвічування забезпечує яскравість в 100 раз більшу, ніж люмінесцентний склад SuperLumiNova, який використовується більшістю брендів.

Ball Engineer Hydrocarbon Racer Chronograph випускається в декількох кольорах циферблату, має ступінь водозахисту 100 метрів, а також стійкий до ударів і намагнічування. За ціну в 3,599 $ – дуже вигідна пропозиція.

Годинник Longines Spirit Collection

годинник Longines Spirit Collection

У нову лінійку 2020 року Longines Spirit увійшли 11 моделей, на створення яких компанію надихнули авіатори. Кожна з них прекрасна й цікава по-своєму. У Longines багата історія, тісно переплетена з миром авіації. Швейцарська марка створювала не тільки годинники, але й обладнання для пілотів, які увійшли в світову історію: Чарльза Ліндберга, Говарда Хьюза та Амелії Ерхарт.

Годинники з цієї серії оснащені автоматичними механізмами і, в залежності від моделі, мають різні функції та особливості. Деякі з них представляють собою традиційний тристрілочний годинник з датою, інші ж оснащені хронографом, і всі отримали сертифікат COSC.

Годинник, що зображений на фото, оснащений автоматичним калібром L888.4 з пружиною балансу з монокристалічного кремнію, відомого своєю міцністю та довговічністю. Модель виконана з нержавіючої сталі та має 64-годинний запас ходу.

Цей годинник входить до лінійки Heritage та його офіційна ціна становить незахмарні 2,150 $.