Історія бренду

...Кабіна літака, робоче місце авіатора, оточеного панелями приладів, посипаними складними вимірювачами, лічильниками та різноманітними перемикачами. Саме ця асоціація виникає при першому нерішучого погляді на самовпевнений хронограф Breitling. А, власне, так і було задумано. Так, і по-іншому і бути не могло: ще в 1936 році, майже століття тому, швейцарський годинники з гучним ім'ям Breitling офіційно увійшли до складу екіпіровки Королівських Військово-повітряних сил Великобританії. Саме з цього значимого для компанії моменту почалася серйозна віха «годинників підкорювачів неба». Вражаючий авіаторський дизайн разом з висококласною якістю стали з тих пір візитною карткою мануфактури.

Знамениті сьогодні на весь світ хронографи Breitling почали свою торжествуючу ходу до міжнародної популярності ще в позаминулому столітті, в далекому 1886 році, в маленькому швейцарському містечку Сент-Імье, що в кантоні Берн.

Все почалося із зовсім крихітною майстерні, яку відкрив юний годинникар Леон Брайтлінг, що навряд чи тоді мав уявлення про велике майбутнє для свого зовсім невеликого бізнесу. Тим часом вже в самому початку основною спеціалізацією Breitling були хронографи.

Бізнес тим часом збільшився та набув статусу сімейного. З безіменній майстерні виникла фірма зі звучним ім'ям "G. Leon Breitling S.A. Montbrillant Watch Company", яка перебазувалася в годинникову столицю Ла-Шо-де-Фон. На новому місці компанія міцно закріпила за собою імідж лідера в створенні компактних механічних годинників.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Так колись скромна майстерня виросла в цілу фабрику, годинникову справу продовжив син Леона Брайтлінг Гастон, а після – його онук на ім'я Віллі. Гастон винайшов хронограф з незалежної кнопкою управління, а також його дітище – секундомір з точністю до десятої частки секунди. А ось Віллі – автор унікальних ідей, втілених у Breitling Navitimer і Breitling Chronomat, – саме він пов'язав авіацію та Breitling, зробивши цей зв'язок донині нероздільним, укупі з чудовим дизайном моделей та швейцарською – воістину королівською – точністю.

Саме Віллі підписав контракт з Британським повітряним Міністерством, щоб відразу ж приступити до випуску спеціальних годинників для Королівських Повітряних сил. Попереду був ще далеко не один епізод співпраці з авіаційними компаніями усього світу, оскільки годинники Breitling відрізняли неймовірна надійність та феноменальна точність.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Промислова криза, яку переживала Швейцарія в серпні 1979 року, змусила Віллі Брайтлінг продати сімейний бізнес. Пощастило, що компанію придбали Теодор та Ернест Шнайдери: останній був не тільки годинникарем, який швидко зорієнтувався в нових технічних і економічних можливостях, а й натхненним пілотом. Власне, завдяки цьому факту і зберігся зв'язок з небом, і годинники Breitling в світі продовжували називати авіаційними хронографами, що зберегли неповторний авіаторський дизайн.

Коли на початку 80-х років вся увага перекинулося на електронні годинники, виробництво Breitling змушені були здешевити використанням кварцових калібрів. Адже цінник будь-якої моделі і в ті часи був досить солідним. Однак незабаром традиції взяли верх, і механіка повернулася на своє почесне місце в піраміді переваг споживача. Історія, давні традиції, якість – все це незмінні атрибути механічних калібрів, які повернулися в колекції Breitling.

Сьогодні Breitling – безперечний лідер в авіаційній тематиці. Це той рідкісний випадок, коли компанія самостійно виконує повний цикл виробництва своїх наручних годинників і має повне право з гордістю називатися мануфактурою.

Кожен механізм, зібраний на заводі компанії, отримує сертифікат точності, і це – безумовне підтвердження його високої якості. Та звичайно ж, Breitling відрізняються особливим впізнаваним дизайном. Унікальні художні та інженерні рішення – це високий статус власники годинника. Ви можете бути банкіром, моряком або справжніми пілотом, мандрівником, творчою людиною або войовничим політиком; ви можете надіти цей, що вражає, аксесуар на світський раут, робочу зустріч або карколомну вечірку – годинник Breitling на вашому зап'ясті закине додатковий «плюсик в карму» вашої особистості.

Кожна колекція – це торжество стилю та харизми, і в кожної моделі простежується впізнанне: значний корпус, контрастна обробка та стійка асоціація з панеллю приладів літака.

Breitling надзвичайно популярний серед знаменитостей, у тому числі кінозірок світової величини.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

А тепер, після такого історичного екскурсу, який захоплює, у нас є дві хороші новини. По-перше, ми зараз познайомимо вас з топовими моделями Breitling – найпопулярнішими, красномовними, які вражають, що володіють найбільш яскравою харизмою. А ось те, що «по-друге», – стане вишенькою на торті, і ми розповімо вам про це в заключній частині цієї публікації :)

Рожеве золото на чорному: SUPEROCEAN Héritage II Chronograph 44

Чудовий хронограф вишуканого чорного кольору був би зовсім іншим в поєднанні з холодним сталевим блиском. Breitling U13313121BS1 залишався б таким ж чудово функціональним, проте родзинку цієї моделі надає саме рожеве золото, яким оброблено окружності лічильників хронографа, стрілки, індекси на циферблаті та мітки на безеле, а також з рожевого золота виконана зубчаста окантовка самого безеля.

Диски лічильників хронографу декоровані радіальним гільйошуванням, що нагадує візерунок грамплатівки. У поєднанні з матовим диском циферблату це виглядає чудово.

Є тут і третій колір – той самий холодний метал, але включений в композицію фрагментарно: вушка браслета/ремінця, рифлена заводна коронка та кнопки хронографу виконані зі сталі без нанесення покриття. Шанувальники бренду висловилися однозначно: вийшло сліпуче тріо чорного, сталевого та rose gold в поєднанні з високими швейцарськими технологіями.

Це єдина модель в колекції, де на кільце односпрямованого безеля поміщені цифри – погодьтеся, є в цьому витончена нотка вінтажу.

Відзначимо дві моделі – на чорному каучуковому ремінці та сталевому браслеті. Причому зверніть увагу: візерунки браслета та ремінця в чомусь схожі. Модель виглядає чудово в обох варіантах.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Технічні характеристики SUPEROCEAN Héritage II Chronograph 44 U13313121B1:

 • колекція: SUPEROCEAN:
 • годинниковий механізм: механічний з автопідзаводом, з функцією хронографа та індикації дати і дня тижня; калібр Breitling 13, з 25-ю каменями, частота коливань балансу - 28 800 пк/год (4 Гц), запас ходу 48 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь, золото,
 • що загвинчується задня кришка корпусу,
 • односпрямований безель з храповим механізмом,
 • що загвинчується заводна коронка з двома прокладками,
 • сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: чорний, декорований візерунком в стилі «сонячні промені»
 • індексація: накладні індекси, арабські цифри,
 • сталевий браслет / каучуковий ремінець,
 • діаметр корпусу: 44 мм,
 • товщина корпусу: 15,65 мм,
 • вага: 129,2 г (без ремінця/браслету),
 • водозахист: 20 АТМ.

Багатогранна точність NAVITIMER 1 B01 Chronograph 46

Цей хронограф настільки ж стильний, як і функціональний. На перший погляд може здатися, що циферблат надто вже перевантажений лічильниками та шкалами. Тим часом тут все на своїх місцях: лічильники хронографу, тахіметрична шкала, відображення години, хвилин і секунд, а також дати (віконце індикації дати на позиції 16.30).

Значний діаметр корпусу підвищує читаність показників, а також підкреслює присутність імпозантного аксесуару на зап'ясті.

Прозора кришка корпусу, виконана з сапфірового скла, дозволяє розглянути високоефективний мануфактурний калібр з автопідзаводом Breitling Caliber 01.

Модель доступна також в варіаціях із золота (18K red gold), з білим або синім циферблатом, проте в топ потрапила саме ця версія: з білим кільцем безеля та білими ж лічильниками хронографу, чорним циферблатом і на чорному шкіряному ремінці з контрастною білою строчкою.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Технічні характеристики NAVITIMER 1 B01 Chronograph 46 AB0127211B1P1:

 • колекція: NAVITIMER,
 • годинниковий механізм: механічний з автопідзаводом, з функцією хронографу та індикації дати; калібр Breitling 01 (власного виробництва), з 47-а каменями, частота коливань балансу - 28 800 пк/год (4 Гц), запас ходу 70 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • задня кришка корпусу: сапфірове скло,
 • двонаправлений ковзний безель,
 • що не загвинчується заводна коронка з двома прокладками,
 • сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: чорно-білий,
 • індексація: накладні індекси, арабські цифри,
 • ремінець зі шкіри алігатора,
 • діаметр корпусу: 46 мм,
 • товщина корпусу: 14,51 мм,
 • вага: 103,95 г (без ремінця/браслету),
 • водозахист: 3 АТМ.

Синьо-золота всесвіт CHRONOMAT 44

Розкішний хронограф з яскраво-синім циферблатом і багатим теплим блиском рожевого золота. Зверніть увагу на малюнок циферблату – інтегрований в саму середину диска квадрат створює відчуття об'єму на циферблаті, габарити якого і так досить солідні.

Цей хронограф не тільки красивий, але і потужний – запас ходу, рівень водозахисту дійсно вражають. У «обличчі» цієї моделі Breitling приводить своїх шанувальників у всесвіт, де на тлі високої продуктивності, неймовірних спортивних досягнень геть відсутні які-небудь особисті обмеження, а якщо вони і є, то всі зусилля спрямовані на те, щоб їх подолати. Це годинник сильного чоловіка, впевненого в собі, в своїх можливостях, в своїй харизмі.

У топ потрапили дві ідентичні моделі: на синьому ремінці з крокодилової шкіри та на сталевому п'ятирядному браслеті.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

 

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Технічні характеристики CHRONOMAT 44 CB0110121C1:

 • колекція: CHRONOMAT,
 • годинниковий механізм: механічний з автопідзаводом, з функцією хронографа та індикації дати; калібр Breitling 01 (власного виробництва), з 47-а каменями, частота коливань балансу - 28 800 пк/год (4 Гц), запас ходу 70 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • що загвинчується задня кришка корпусу,
 • односпрямований безель з храповим механізмом,
 • що загвинчується заводна коронка з двома прокладками,
 • сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: синій, лічильники хронографа - rose gold,
 • індексація: накладні індекси rose gold,
 • сталевий браслет / ремінець зі шкіри алігатора,
 • діаметр корпусу: 44 мм,
 • товщина корпусу: 16,95 мм,
 • вага: 128,6 г (без ремінця/браслету),
 • водозахист: 50 АТМ.

Чорний вулкан AVENGER Blackbird

Високопродуктивний, надточний, дуже функціональний та фантастично стильний Avenger Blackbird доступний з розміром корпусу 48 мм. Шанувальники бренду впевнені, що саме ця модель дивно точно втілює в собі гримучу суміш інгредієнтів, сконцентрованих в неприборканому дусі Breitling: потужності, продуктивності, точності, візуальних унікальності та несхожості, влучно підібраних матеріалів, грі деталей. Ефектний слоган AVENGER Blackbird: «сила в дії».

Титановий корпус Breitling V1731010/BD12, з його міцної обробкою на основі чорного вуглецю, легкий і надійний. Візуально циферблат відрізняється високим ступенем читаності показань, в тому числі в темний час, за рахунок фотолюмінесцентного складу, нанесеного на стрілки та індекси.

Модель укомплектована чорним текстильним ремінцем, який ідеально сюди личить, оскільки за рахунок його легкості абсолютно не ускладнює корпус.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Технічні характеристики AVENGER Blackbird V1731010/BD12:

 • колекція: AVENGER,
 • годинниковий механізм: механічний з автопідзаводом, з функцією індикації дати; калібр Breitling 17, з 25-f каменями, частота коливань балансу - 28 800 пк/год (4 Гц), запас ходу 38 годин,
 • корпус: чорний титан,
 • що загвинчується задня кришка корпусу,
 • титановий односпрямований безель з храповим механізмом,
 • що загвинчується заводна коронка з двома прокладками,
 • опукле сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: чорний, з піскоструминної обробкою,
 • індексація: накладні індекси,
 • стрілки та індекси з люмінесцентним покриттям,
 • ремінець: текстиль,
 • діаметр корпусу: 48 мм,
 • товщина корпусу: 14,2 мм,
 • вага: 99,1 г (без ремінця),
 • водозахист: 30 АТМ.

TRANSOCEAN Day & Date

І нарешті, заключна позиція нашого топ-списку – це абсолютно чудовий годинник TRANSOCEAN Day & Date, автомат з функцією індикації дати (в позиції «3 години») і дня тижня (в позиції «12 годин").

У топ потрапили дві версії: в сталевому корпусі з чорним або сріблястим циферблатом, з чорним або темно-кавовим шкіряним ремінцем з контрастною білою строчкою.

Breitling A4531012/BB69 асоціюється з непереборною тягою до мандрівок. А ще в такому годиннику хочеться подорожувати на величезному білому авіалайнері, мчати з неймовірною швидкістю та залишати далеко під собою озера та гори...

Легке своєрідність стилю, міська витонченість, баланс особливої елегантності та неприборканого бажання мчати назустріч пригодам... Майже так виглядав прообраз – оригінальний Transocean, незабутня класика, випущена в 1958 році.

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

годинники Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА

Технічні характеристики TRANSOCEAN Day & Date A4531012/BB69:

 • колекція: TRANSOCEAN,
 • годинниковий механізм: механічний з автопідзаводом, з функцією індикації дати та дня тижня; калібр Breitling 45, з 25-а каменями, частота коливань балансу - 28 800 пк/год (4 Гц), запас ходу 40 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • що загвинчується задня кришка корпусу,
 • що не загвинчується заводна коронка з двома прокладками,
 • опукле сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: чорний / білий,
 • індексація: накладні індекси,
 • чорний / коричневий ремінець зі шкіри алігатора,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • товщина корпусу: 12,8 мм,
 • вага: 75 г (без ремінця),
 • водозахист: 10 АТМ.

...Отже, а що ж «по-друге»? – запитаєте ви. Друга хороша новина полягає в тому, що кожну з перерахованих в цій публікації топових моделей Breitling тепер ви можете замовити і купити в інтернет-магазині ДЕКА!