Автор Roberta Naas

4 липня — День Незалежності Америки, за це громадяни США можуть дякувати тим, хто боровся за нашу свободу. Поки більшість американських письменників про годинники надзвичайно сконцентровані на статтях про червоно-біло-сині аксесуари, приурочені до Дня Незалежності Америки 4 липня, я просто не можу себе змусити теж писати про них. Поки компанія Ulysse Nardin створює неймовірні скелетонізований годинник з американським прапором, а інші бренди красуються ще якимось іншими годинниками в американській тематиці, мені просто не «заходять» такі статті. Те, про що я хочу говорити, так це, як ми здобули перемогу в боротьбі за свою свободу, незалежність, і як ми продовжуємо далі за неї боротися.

Топ-5 кращих військових годинника

Давайте повернемося в 1770-ті роки, наприклад, на акцію протесту «Бостонське чаювання», коли ми, американці, збунтувалися проти британських солдатів, що в підсумку і стало початком Американської Революції. З величезним кровопролиттям Америка здобула перемогу над Великобританією в 1776 році. Скільки пройшло воєн за захист нашої свободи і революцій за наші права з того часу. Скільки життів було за це покладено, і скільки продовжують гинути за це. Ми все ще пильні.

Саме з цієї причини я вибрала п'ятірку елітних військових годинників, випущених в 2019 році.

Tutima Flieger

Топ-5 кращих військових годинника

Німецький годинниковий бренд Tutima завжди був широко відомий своїми годинниками для пілотів. Вони постачали наручні прилади Flieger Збройні Сили протягом усього 20-го століття. Бренд сфокусований на стилі та чіткості показань так само, як і на ультрасучасній високій точності годинникового механізму. Найновіший годинник компанії Tutima – Flieger, який був випущений в цьому році. Модель виготовлена в корпусі з нержавіючої сталі і представлена на ремінці або браслеті. Нам дуже подобається міцний сталевий браслет і те, що запас ходу годинника становить не менш 38 годин. Також подобається зелено-чорний колір циферблату та утилітарний зовнішній вигляд. Довгасті позначки та арабські цифри так само, як і ромбовидні стрілки створюють прекрасний, який легко читається, циферблат. Годинник оснащений автоматичним механізмом Caliber Tutima 330. У них також присутня особлива характерна риса – трикутник на позначці «12 годин», а стрілки з годинними мітками заповнені люмінесцентним складом. Приблизна вартість годинника з чорно-зеленим циферблатом на сталевому браслеті складає 1,800 $.

Breitling Aviator 8 Chronograph 43 Curtiss Warhawk

Топ-5 кращих військових годинника

Випущений в цьому році новий годинник Breitling - сертифікований COSC хронометр. Він представлений з військовим зеленим кольором циферблату та з лічильниками, які підібрані тон в тон та покриті фінішної матовою обробкою. Годинник виготовлений в корпусі з поєднання сталі та чорненої сталі. Показання значення часу легко зчитуються з циферблату завдяки збільшеним цифрам, заповненим люмінесцентним складом. У годинник встановлено механізм Caliber 13, а запас ходу складає 48 годин. Водозахист годинника становить 100 метрів, а основне скло і скло на задній кришці корпусу – з проти противідблисковим ефектом. Вартість такого годинника складає $ 5,565.

Oris Big Crown ProPilot 40th Squadron

Топ-5 кращих військових годинника

Годинник колекції Big Crown ProPilot компанії Oris пропонує функціональний та легкий для читання циферблат, а також швейцарську точність хронометражу. Новий годинник Big Crown ProPilot 40th Squadron – це перший від цього бренду в асоціації з 40th Squadron Heli, легендарною рятувальною командою Бельгійських Військово-Повітряних Сил. Дизайн годинника заснований на моделі Oris Big Crown ProPilot Big Day Date pilot і прикрашений в кольори бойових вертольотів ескадрильї. Хвилинна шкала, кінчик секундної стрілки годинника та підкладка на ремінці пофарбовані в яскравий сигнальний червоний колір. Стрілки та мітки годин в камуфляжному коричневому кольорі, ремінець – армійського зеленого кольору, а циферблат і корпус пофарбовані в чорний колір. Логотип ескадрильї вигравіруваний на задній кришці годинника з нержавіючої сталі, діаметр корпусу становить 45 мм. Годинник оснащений автоматичним механізмом Oris. Всього буде випущено 500 екземплярів годинників, а їхня вартість складе $ 2,200.

Ulysse Nardin Marine Toupilleur Military Bronze

Топ-5 кращих військових годинника

У компанії Ulysse Nardin не тільки довга історія, пов'язана з морськими хронометрами, але також і довгі стосунки з військовими годинниками. Тривале партнерство бренду з Військово-Морськими Силами США почалося ще в 1905 році, коли компанія поставила бортові палубні хронометри, які з'явилися в результаті конкурсного змагання та розроблені Вашингтонською Військово-Морською Обсерваторією. Ця обсерваторія була в пошуку такого годинника, який би поставлявся для торпедних катерів Військово-Морського Флоту та був б таким ж точним, перевіреним і надійним, як і годинник на великих бортах морських суден. Компанія Ulysse Nardin кілька років поспіль вигравала змагання і в підсумку стала офіційною компанією-постачальником Американського Військово-Морського Флоту. От для увічнення цієї історії бренд Ulysse Nardin анонсував вихід цілого ряду моделей та випустив в тому році вражаючий годинник Marine Torpilleur Military Bronze. Виготовлений з бронзи, синього кольору циферблат, арабські цифри – все це про хронометр Ulysse Nardin, який також отримав сертифікат COSC. Годинник забезпечений механізмом Caliber UN-118. Водозахист 50 метрів. Вартість такого годинника складає $ 8,900.

MTM Special Ops Predator II

Топ-5 кращих військових годинника

Замість того, щоб просто надихатися та черпати ідеї дизайну від Збройних Сил, тактичний годинниковий бренд американського походження MTM Special Ops фактично виробляє годинники для Збройних Сил, інших тактичних і силових структур. Бренд позиціонує себе як годинниковий для резервістів і саперів. Він співпрацює з низкою структур: Збройними Силами, тактичними і поліцейськими органами. Можна бути абсолютно впевненим у надійності годинників цього бренду. Вони пропонують великий спектр особливостей (в залежності від моделі годинника), наприклад: запатентований браслет з підшипниками замість металевих шпильок в ланках браслету, водозахист 1000 метрів, найяскравіше підсвічування, яке тільки було розроблене для годинників і багато іншого. Цей бренд кардинально інший. Його годинники можуть бути виготовлені під замовлення клієнта, так що ви маєте змогу самостійно додати в нього багато елементів і функції. Годинник моделі Predator II в цьому списку відображений за особистим зверненням бойового складу до компанії MTM. Він виготовляється з міцного блоку сталі або титану з DLC-покриттям чорного кольору та оснащується швейцарським механізмом-хронографом Ronda. Годинник відміряє до 1\10 секунди та має односторонньо спрямований безель. Його водозахист  200 метрів. Ланки в годиннику підлягають самостійному регулюванню за допомогою шестигранного ключа, що йде в комплекті до годинника. Роздрібна вартість варіюється від $695 до $ 1,170 в залежності від комплектації моделі.

Топ-5 кращих військових годинника

І я повинна зазначити (виключно з особистих мотивів), що моїм тактичним вибором годинників стали ті, які створені спільно з Law Enforcement Today (LET) – найбільш великим національним онлайн-виданням для співробітників поліції в Америці. Разом вони розробили годинники, якими нагороджують полеглих офіцерів та їхні сім'ї.