«Бій повинен тривати 13 секунд – 2 секунди на зближення, 1 секунда на удар і 10 секунд на відлік рефері»

(С) Мухаммед Алі

На ринг запрошуууууууууються ... боооксери та ... ЇХНІ ГОДИННИКИ!

Будь-який боксер, будь він у вазі мухи або ж важкоатлет, віддає перевагу годинам масивним, брутальним і дуже тестостеронистим. Вони можуть коштувати кілька сотень доларів або кілька десятків тисяч доларів, але факт залишається фактом: годинники знаменитих боксерів – це прямий хук всім, хто не передбачає у спортсменів наявності стилю та смаку.

Перед вами ТОП-4 найбільш цікавих годинників боксерського легіону.

Кращий боксер світу за всіма версіями, рейтингами і еротичними сновидіннями домогосподарок минулого століття, Мохаммед Алі, робив ставку на надійність – наручний годинник Certina став на час його візитною карткою. А Certina, якщо хто ще не в курсі, як раз і перекладається з латині як «надійність». Фішка боксерських Certina – стійкі до подряпин DS-DiaMaster.

 

часы знаменитых боксёров

Не менш популярний, але більш легкий (і на підйом теж) Костя Дзю спільно з німецькою годиннниковою мануфактурою «Alexander Shorokhoff» поставив собі за мету випустити власну лінію наручних годинників. Мужик сказав – мужик зробив, і перша ліміка від Дзю (270 примірників) отримала назву «Годинниковий пояс від Кістки Дзю» і цінник $10 000. Das ist Fantastic!

часы знаменитых боксёров

Володар поясів WBA, IBF та IBO в суперважкій вазі Ентоні Джошуа перебивається з хліба на воду (закреслено) веде аскетичне життя, але не відмовляється собі в ручний розкоші. Наручний годинник знаменитого британця коштує $460 000. Але і тут спортсмен виявився вірним собі – годинник Audemars Piguet не коштував йому самому ні цента – це був подарунок від бренду. Ентоні, ти в курсі, що gift horse? (Аналог – безкоштовний сир буває тільки в мишоловці).

часы знаменитых боксёров

І, нарешті, на першому місці, вишенькою на торті, безелем на годинниковому корпусі – шопінг-новинка легендарного Флойда Мейвезера. Непереможений американський боксер-професіонал звик перемагати у всьому, тому і обзавівся нещодавно годинником, на який витратив вісімнадцять! мільйонів! доларів!!! У кількох словах Billionaire Watch – це модний нині скелетон на діамантовому браслеті вагою в 260 карат. Загалом, Флойд такий іде, а всі інші бачать його годинник і самі штабелями складаються (в кожному жарті – лише частка жарту)).

часы знаменитых боксёров

Так хто ж в цьому годинниковому поєдинку самий-самий? Вирішувати вам.

Let's get ready to rumble, готуємося до бійки, пані та панове!