Після першого перевипуску моделі хронографу Autavia в 2017 році TAG Heuer тепер представляє колекцію годинників Autavia в якості самостійної, таким чином підносячи її на одну лінію зі своїми відомими колекціями, як Carrera, Monaco, Formula 1, Aquaracer, Link та Connected.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

З 1933 по 1957 року годинники Autavia (до речі, ця назва пішла від комбінації слів «automobile» та «aviation») вироблялись для приладової панелі гоночних автомобілів і літаків. Коли випуск годинників Autavia для панелей зупинився, було прийнято рішення використовувати бренд Autavia для нового відомого наручного хронографа, що Хоер представив в 1962 році, та який став неймовірно популярним особливо серед автогонщиків.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Нові Autavia, представлені TAG Heuer на виставці Baselworld 2019, поєднують в собі елементи дизайну оригінальних Autavia 1960-х років і передові технології, що втілюють в собі майбутнє годинникового виробництва таке, як революційний винахід – баланс-спіраль з вуглецевого композиту (представлену Швейцарським брендом раніше в цього році).

Модель Autavia Isograph в корпусі з нержавіючої сталі діаметром 42 мм з трьома стрілками оснащена безелем, що обертається в обидві сторони, з 60-хвилинної шкалою з чорної чи синьої кераміки або з нержавіючої сталі. Водозахист – 100 м (330 футів).

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Ідея створити заводну головку збільшеного розміру була взята від моделей авіаційних бортових годинників, які використовували головки XL розміру для полегшеного використання годинника руками в рукавичках.

Великі часові мітки (також як годинна, хвилинна та секундна стрілки) щедро покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova, що допомагає прочитувати показники часу в умовах слабкого освітлення.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Циферблат з віконцем дати на «6 годин» доступний в чорному, синьому або сірому кольорі.

Нові тристрілочні Autavia забезпечені механізмом Calibre 5 – сертифікованим хронометром, що працює з частотою 4 Гц (28800 напівколивань), оснащеним інноваційної спіраллю балансу з вуглецевого композиту, яку раніше в цьому році компанія TAG Heuer представила в моделі Carrera Heuer 02T Tourbillon Nanograph. Поєднання та комбінація роботи калібру та пружини з вуглецевого композиту наділяє кожну модель колекції Isograph ізографічними особливостями. Назва колекції походить від грецького слова «iso», що означає «рівний» та вказує на стабільний стійкий рух і роботу компонентів.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Основна перевага пружини з вуглецевого композиту – те, що вона полегшена, з низькою щільністю, практично не схильна до впливу гравітації, високо ударостійка та абсолютно не сприйнятлива до дії магнітних полів. Ідеальні концентричні коливання досягаються завдяки геометричним характеристикам пружини, що покращує точність годинника. Оптимальні температурні характеристики та аеропружність досягається завдяки об'єднанню пружини з вуглецевого композиту і балансового колеса з алюмінієвого сплаву. Балансова пружина з карбонового композиту виробляється вже разом з приєднаною цангою. TAG Heuer – ексклюзивний виробник цих пружин, які були розроблені та виготовляються в їхній власній лабораторії в Ла-Шо-де-Фон.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Механізм з пружиною з вуглецевого композиту гарантує мінімальний резерв ходу в 38 годин.

Шкіряні ремінці та браслети нових Autavia легко замінюються, тому немає необхідності використовувати інструменти для зміни ремінця або браслету. Всі моделі годинників на браслетах з нержавіючої сталі доставляються в футлярі, де додатково додається ще NATO-ремінець.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

NATO-ремінці, шкіряні ремінці та браслети з нержавіючої сталі також продаються окремо, щоб дозволити покупцеві створювати свої власні комбінації з годинником.

Також, по натхненню від досягнень та спадщин колекції, на задній кришці з нержавіючої сталі вигравірувані пропелер і колесо.

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph

Вартість:

Реф. WBE5112.FC8266 – синій циферблат і безель, коричневий шкіряний ремінець (червень 2019) – Euro 3,250/US $3,600

Реф. WBE5112.EB0173 – синій циферблат і безель, браслет або NATO-ремінець (червень 2019) – Euro 3,600/US $3,950

Реф. WBE5110.FC8266 – чорний циферблат і безель, коричневий шкіряний ремінець (червень 2019) – Euro 3,250/US $3,600

Реф. WBE5110.EB0173 – чорний циферблат і безель, браслет або NATO-ремінець (червень 2019) – Euro 3,600/US $3,950

Реф. WBE5111.FC8267 – сірий циферблат, сталевий безель, коричневий шкіряний ремінець (серпень 2019) – Euro 3,150 / US $ 3,500

Годинники TAG Heuer Autavia Isograph