Автор: Roberta Naas

часы TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

TAG Heuer Connected Golf Edition Watch виконані в корпусі з ультралегкого титану

Одним із заходів, який мені вдалося відвідати в Нью-Йорку, була презентація нового годинника Connected Watch від бренду TAG Heuer. Також мені пощастило особисто поспілкуватися з директором зі стратегії та цифрових технологій компанії Фредеріком Арно, який розповів про новинку й натякнув по ходу бесіди про швидкий вихід нових додатків.

Пан Арно переважно говорив про новий годинник Golf Edition, котрий став частиною лінійки Connected Watch третього покоління. Спеціально для цієї серії був розроблений високотехнологічний мультифункціональний додаток, що включає 3D-проекцію ігрового поля, дані про відстані до перешкод, відстеження дальності ударів і підрахунок балів.

часы TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

Крім того, компанія розробила нову функцію, яка дозволяє розраховувати потенційну результативність подачі. Спираючись на дані попередніх раундів, додаток визначає найкращу цільову зону для удару. На екрані смартфона відображається карта кожної зробленої з ті подачі й потенційна траєкторія польоту наступного м'яча.

Таким чином гольфіст може значно поліпшити якість своєї гри.

Також власникам годинника з серії Golf Edition доступний додаток TAG Heuer Sports App, розроблений для моделей Connected третього покоління, зі стандартним набором функцій: фітнес, ходьба, біг та інш.

годинник TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

TAG Heuer Connected Golf Edition Watch продається в комплекті з кейсом для фірмових брендованих м'ячів й ті

45-міліметровий корпус Golf Edition Watch виконаний з легкого титану, щоб вага годинника не позначалася на якості гри. На матовому керамічному безеле чорного кольору викарбувана шкала, котра покрита білим лаком, кожна цифра якої відповідає номеру лунки.

Годинник виконаний в традиційних кольорах поля для гольфу й доповнений чорно-зеленими лаковими кнопками, що служать для фіксації дальності подачі й підрахунку очок. TAG Heuer Connected Golf Edition Watch комплектуються перфорованим каучуковим ремінцем із зеленою стрічкою. Також випущені додаткові ремінці, які можна придбати окремо.

годинник TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

годинник TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

Годинники надходять у продаж в комплекті з шкіряним кейсом із чотирма фірмовими м'ячами TAG Heuer й ті. Офіційний прайс новинки становить 2,550$, та вона вже надійшла у продаж.

TAG Heuer Connected Golf Edition

Для цієї серії компанія розробила кілька нових варіантів цифрових дисплеїв. Всі вони виконані в різних стилях, але об'єднані зеленим кольором, в тій чи іншій мірі присутнім в кожному з них.

Додаток TAG Heuer Golf, який розроблений командою експертів під керівництвом пана Арно, створений для допомоги гравцям, котрі бажають поліпшити якість своєї гри. Циферблат з сенсорним екраном автоматично переходить з активного в «сплячий» режим, щоб економити заряд батареї. При цьому час на дисплеї відображається завжди. Годинник комплектується магнітним зарядним пристроєм.

«Годинник TAG Heuer Connected Golf Edition зміцнив наші позиції в сегменті розкішних смарт-годинників. Це унікальна модель, створена спеціально для гольфістів, які бажають поліпшити якість своєї гри й продемонструвати свою зростаючу майстерність на полі. Використовуючи TAG Heuer Connected як «особистого помічника», гравець отримує значну конкурентну перевагу.»

Фредерік Арно

годинник TAG Heuer Connected Golf Edition Watch

Годинник TAG Heuer Connected Golf Edition допомагає гольфістові вдосконалити свою гру, відстежувати прогрес і ефективність

Технічні характеристики годинника TAG Heuer Connected Watch Golf Edition:

  • Корпус: матовий чорний титан з DLC-покриттям, піскоструминна обробка.
  • Чорний керамічний безель, оброблений в піскоструминній техніці, зі шкалою гольфіста, яка складається з 18 міток. Плоске сапфірове скло.
  • Чорна прогумована заводна головка з нержавіючої сталі в положенні «3 години» з логотипом, покритим білим лаком. Чорні сталеві кнопки в положенні «2» й «4 години», прикрашені зеленим лаком. Задня кришка з титану Grade 2 з DLC-покриттям чорного кольору.
  • Операційна система: Wear OS by Google.
  • Індивідуальні програми TAG Heuer.
  • Циферблати: п'ять варіантів інтерфейсів, редагувати й налаштовувати які можна безпосередньо на дисплеї годинника або через смартфон. Завантаження нових інтерфейсів для годинника TAG Heuer проводиться через додаток або годинник.
  • Програма для занять спортом для відстеження активності з GPS-датчиком і сенсором для вимірювання серцевого ритму.

годинник TAG Heuer Connected Golf Edition Watch