Компанія Alfex оновила популярну серію IKON, випустивши розкішну колекцію Alchemy. Представлена колекція включає чотири сліпучі моделі, сяючі переливчастим блиском циферблатів.

Концепція нової колекції спирається на основи алхімії Середньовіччя, що виділяла чотири базові елементи: повітря, вогонь, землю та воду. Передбачалося, що при правильній комбінації цих елементів можна створити абсолютно будь-яку речовину на планеті, включаючи дорогоцінні метали та навіть чудові еліксири для продовження молодості та досягнення вічного життя.

Саме з цих чотирьох основних елементів, або стихій, і вибудувана суть нової колекції. Представляємо і вам ці годинники: сріблясто-прозора синява повітря, палюче рожевим золотом полум'я вогню, тепле золоте сяйво землі, кришталева сяюча правда води.

Стиль циферблатів колекції складно назвати мінімалістичним, і це при явному мінімумі деталей на ньому. Багатство сяйва та кольору тут більш ніж самодостатньо, і додаткові елементи – індекси або цифри годинних міток, дорогоцінні камені – були б однозначно зайвими.

Всі чотири годинникові колекції оснащені надійним кварцовим механізмом виробництва Швейцарії, про що свідчить гордий, але неупереджений напис на циферблаті – SWISS MADE. Моделі укомплектовані ремінцем з високоякісного силікону та не тільки дивовижно елегантні, але і дуже практичні та комфортні в носінні.

Alfex IKON Alchemy Collection Air

Подібно мінливому кольору неба циферблат переливається в сяйві від сріблястого до синього. Таким ми бачимо небесний купол зимовим морозним днем, іскристими падаючими сніжинками; яскравим літнім полуднем, коли блакитний, пронизаний сонячними променями, буквально засліплює; глянцевим осіннім ранком, коли в колючому інеї відбивається прозора синява неба; вечорами ранньою весною, в вмитою частими дощами височині.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Плавний перехід гліттера від одного кольору до іншого дуже реалістично передає відтінки повітряної мантії нашої планети.

У поєднанні з білим силіконом, яким оправлений корпус, і з натуральним кольором полірованої нержавіючої сталі сріблясто-блакитне світіння виглядає дуже гармонійно, ошатно та цілком відповідає суті стихії.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

У темряві циферблат підсвічується білою LED-підсвіткою. Світлодіоди розташовані по колу циферблата на позиціях годинних відміток. Колір підсвічування дуже вдало поєднується з дизайном моделі, та в темряві повторюючи магічне сяйво.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Alfex IKON Alchemy Collection Fire

Вогонь в інтерпретації Alfex – це полірований сталевий корпус, іонне напилення рожевого золота та помаранчеві іскри світлодіодного підсвічування. Ця модель представлена в багатому переливі квітів, що відбивають всі стадії життя вогню.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Ось він доторкнувся до матових пелюсток стрімко в'янучої троянди... Ось вона потемніла від його жарких дотиків. Сяючи в полум'ї, яке спопеляє, рожевий перетворюється в чорний. Дихання живого вогню мінливе: загасаючий чорний раптом спалахує та засліплює жаром золотої троянди. Всі ці фази дивно точно розкриваються в переливчатому градиенті циферблату.

Матовий чорний силіконовий ремінець та чорна ж оправа корпусу як не можливо точно доповнює візуалізацію вогню.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Помаранчеве світлодіодне підсвічування нагадує іскри палаючого полум'я, що спалахують над вогненним його буйством.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Alfex IKON Alchemy Collection Earth

Тут ми бачимо темно-коричневе сяйво, що походить від золотого, органічно поєднується з золотим же IPVD-напиленням. Це золото Сонця, благодатне золото самої Землі, родючі поля, напоєні дощами, осінній глянець опалого листя.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Білий силіконовий ремінець дивовижно підкреслює теплі відтінки, сяючі в градієнтному переході гліттеру.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Підсвічування у цій моделі білого кольору. Яскраві білі світлодіоди дозволяють не тільки визначити час в темряві, але і красиво підкреслюють контраст кола корпусу та золотого світіння циферблату.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Alfex IKON Alchemy Collection Water

Циферблат цієї моделі ідентичний тому, що використаний в Alchemy Collection Air. Аналогія доречна: так само, як вода вміє відображати бездонну синяву неба з його глибиною та зірками, які запалюються вечірньої пори.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Срібло джерельної води, що відкидає в небо сліпучих сонячних зайчиків, кришталева прозорість озер, блиск водоспадів, синя глибина моря, хвилясті сріблясті нитки дощу – диск циферблату передає всі відтінки води в її бездоганній досконалості.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Годиники Alfex IKON Alchemy

Витончений силіконовий ремінець виконаний в блакитному кольорі, як і яскрава LED-підсвітка, що включає в темряві яскраво-сині світлодіоди. Колір ремінця як би змінює відтінки градієнта, використані на циферблаті, роблячи їх візуально дещо темніше, ніж в моделі Air.

Годиники Alfex IKON Alchemy

Технічні характеристики Alfex IKON Alchemy

 • Колекція: IKON Alchemy,
 • механізм: кварцовий,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь (Air, Water), іонне напилення gold (Earth) або rosegold (Fire), силікон (білий, чорний, блакитний),
 • заводна головка, кнопка включення підсвічування та стрілки виконані в колір корпусу,
 • скло: мінеральне,
 • циферблат: градієнтний, який переливається, глиттер,
 • індикація: відсутня,
 • LED-підсвічування білого (Air, Earth), синього (Water) або помаранчевого (Fire) кольору,
 • силіконовий ремінець білого (Air, Earth), чорного (Fire) або блакитного (Water) кольору,
 • діаметр корпусу: 42,5 мм,
 • водозахист: 3 АТМ.