Чудовий багатий неповторний Світ музики надихає годинникову компанію RAYMOND WEIL з самого моменту її створення. Саме тому компанія не обмежується властивим їй креативом, зреалізований в яскравих ефектних випусках ексклюзивних лімітованих серій, присвячених знаменитостям. О ні! Відносини з музикою у RAYMOND WEIL куди ближче та тісніше і, відповідно, ширше. Участь в значущих і гучних подіях музичної індустрії, спонсорство, меценатство, спрямоване на те, щоб в улюбленому мистецтві виникали нові таланти...

Кожен раз, коли RAYMOND WEIL стає частиною будь-якої події, це автоматично перетворюється в грандіозне шоу. Годинники під приголомшені погляди гостей доставляються в зал на квадрокоптері, ведучі та гості дійства приміряють іменні моделі, перебуваючи в явному захопленні своєю причетністю до компанії, чий гучний титул – офіційний годинниковий партнер – звучить так переконливо...

Новий друг бренду на MTV Europe Music Awards

Проводжаючи минулий рік, RAYMOND WEIL в черговий раз продемонструвала, що готова надавати підтримку індустрії музики, яка її надихає, та, більш того, робить вона це з неприхованим задоволенням.

Партнерством з MTV Europe Music Awards в Більбао (Іспанія) відзначила компанія заключні кроки 2018 го року. На цій сліпучій щорічній церемонії RAYMOND WEIL з радістю представила Надю де Сантьяго – провідну актрису в успішному серіалі «Las chicas del cable» – в якості друга бренду. По захопленому коментарю генерального директора компанії Елі Бернхайм RAYMOND WEIL з почуттям колосального наснаги вітає нову співпрацю, адже «між музикою і годинниковим виробництвом існує загальна взаємодія, і музика, як і раніше, займає важливе місце серед цінностей компанії».

светская жизнь RAYMOND WEIL

Актриса вибрала модель з колекції Freelancer Ladies – в 34-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі, з чудовим рожевим циферблатом. Можливо, ніжність рожевого мерехтіння, яка переливається, в поєднанні з безапеляційним блиском сталі і повинні уособлювати суть сучасної та динамічної леді – активної, жорсткої, але ніжною та жіночною, з упертим, але пластичним характером, яскравою, неповторною, чарівною...

светская жизнь RAYMOND WEIL

Нова колекція багата та різноманітна. В ній загадково мерехтить перламутр, рішучою глибиною ваблять чорні циферблати, магічними іскрами тягнуть діаманти, поблискує кольорове PVD-покриття (yellow gold, rose gold). Моделі представлені в трьох версіях розміру корпусу: 26 мм, 29 мм та 34 мм, щоб кожна пані підібрала годинник ідеально до свого зап'ястя.

Рисою, яка об'єднує колекцію, став класичний п'ятирядний браслет з нержавіючої сталі. Саме ця ознака несе смислове харАктерне навантаження: сталеву незламну вдачу сучасної пані, яка може бути податливою, як кожна ланка окремо, але міцної, як всі вони разом, зібрані в елегантний браслет.

Модель Freelancer Ladies Quartz Rose Pink Date відрізняється ніжним рожевим відтінком, саме цей тон рожевого додає моделі якусь теплоту.

светская жизнь RAYMOND WEIL

светская жизнь RAYMOND WEIL

Технічні характеристики Freelancer Ladies Quartz Rose Pink Date:

 • Колекція: Freelancer,
 • годинниковий механізм: кварцовий, висота калібру 2,5 мм,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • що загвинчується, задня кришка корпусу,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат: рожевий, декорований візерунком в стилі «сонячні промені»,
 • віконце індикації дати в позиції «3 години»,
 • що загвинчується, заводна коронка з вигравіруваним логотипом RW,
 • 5-рядний браслет з нержавіючої сталі,
 • сталева застібка з подвійною системою безпеки,
 • діаметр корпусу: 34 мм,
 • товщина корпусу: 8,3 мм,
 • водозахист: 10 АТМ.

Офіційний партнер BRIT Awards

Вже друге десятиліття триває тісне партнерство RAYMOND WEIL та престижної музичної премії BRIT Awards (щорічна церемонія вручення музичних нагород Великобританії в області поп-музики, свого роду британський еквівалент премії Греммі). Співпраця почалася в 2008 році та успішно триває досі.

У 2008 році RAYMOND WEIL отримала звання офіційного годинникового партнера Лондонського королівського залу мистецтв. Сьогодні Альберт-хол, мабуть, один з найпрестижніших концертних залів. Про це можна судити хоча б по тому факту, що з 365 днів року на цей зал доводиться 350 музичних заходів, які об'єднують різні жанри – від класичних балетних постановок до рокмузики.

Церемонія вручення Brit Awards проходить в Альберт-холі вже 13 років. RAYMOND WEIL не тільки партнер, але і спонсор заходу – переможців обдаровують ексклюзивними годинниками RW з логотипом Brit Awards.

светская жизнь RAYMOND WEIL

Зовсім недавно RAYMOND WEIL знову зазначила кращі досягнення минулого року серед британських і міжнародних виконавців. Героями вечора стали The 1975 та Calvin Harris, які отримали по нагороді BRIT в двох номінаціях. Решта переможців нагороджені в одній номінації, проте це анітрохи не применшує їхні безперечні таланти.

В рамках святкування успішного партнерства RAYMOND WEIL представила дві спеціальні версії годинників для переможців і виконавців. Офіційною моделлю BRIT Awards 2019 стала RAYMOND WEIL Maestro Skeleton – воістину шедевр годинникової компанії, спеціальне видання для цього торжества.

светская жизнь RAYMOND WEIL

Maestro Skeleton оснащені корпусом з нержавіючої сталі діаметром 39.5 мм. За рахунок значних розмірів і широкої апертури погляду відкривається чудовий вид бездоганного у своїй красі автоматичного швейцарського механізму (запас ходу 38 годин). Через сапфіровий диск циферблата можна милуватися розміреним рухом балансу. Кришка на зворотному боці корпусу виконана також з сапфіра та дає можливість побачити приховану частину механізму, включаючи декорований ротор і деякі з 27 дорогоцінних каменів. Годинник пропонується на чорному шкіряному ремінці або браслеті з нержавіючої сталі. У будь-якому з варіантів модель оснащена застібкою з подвійним натисканням.

светская жизнь RAYMOND WEIL

Технічні характеристики Maestro Skeleton

 • Колекція: Maestro,
 • годинниковий механізм: RW4215, механічний з автопідзаводом, з 27-а камінням, запас ходу 38 годин, висота калібру 4,6 мм,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове,
 • циферблат: скелетонізованний, сріблястий,
 • що замикається задня кришка корпусу, нержавіюча сталь, сапфірове скло,
 • 5-рядний браслет з полірованої нержавіючої сталі / ремінець з телячої шкіри, що повторює фактурний малюнок шкіри алігатора,
 • сталева застібка з подвійною системою безпеки,
 • діаметр корпусу: 3.5 мм,
 • товщина корпусу: 9,2 мм,
 • водозахист: 5 АТМ.

светская жизнь RAYMOND WEIL