Японська естетика, жіночність та якісна автоматика

Автор: Rebecca Doulton

Лінійка жіночих годинників Seiko Lukia випускається для азіатського ринку з 1995 року. Але в червні 2020 року компанія оголосила про світовий реліз шести моделей з цієї колекції. Яскраві перламутрові циферблати, які виконані в традиційних кольорах Японії, втілюють в собі гламур і розкіш Ґіндзи, престижного району Токіо. Саме там розташована штаб-квартира Seiko, в будівлі Гандзя Вако, на даху якого височіє вежа з годинником.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Seiko Lukia позиціонуються як годинники на кожен день і оснащені новітнім автоматичним калібром Seiko.

Жіночні пропорції

Корпуси Lukia діаметром 34,8 мм й товщиною 11,4 мм виготовлені з нержавіючої сталі, деякі моделі декоровані позолоченими вставками. Шоста модель з нової колекції випущена обмеженим тиражем. Вона трохи більша в діаметрі (35,2 мм), а її безель інкрустований діамантами. Корпус, виконаний у формі дванадцятигранника, контрастує з круглим багаторівневим безелем. Всі поверхні й грані відполіровані в глянцевій техніці. Ступінь водозахисту становить 100 метрів.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Перламутрові циферблати

Циферблат декорований квіткою в стилі оригамі, розташованою в самому центрі. Він виконаний з перламутру, який в більшості моделей покритий фарбою. У положеннях «12-4-8 годин» традиційні годинні індекси замінили збільшені римські цифри, а решта вісім — діаманти круглого ограновування в ромбовидній металевій оправі з невеликим «хвостиком», спрямованим до центру циферблата.

Грановані годинна й хвилинна стрілки з загостреними кінчиками повторюють геометрію квітки. Секундна стрілка, навпаки, володіє рівним кінчиком, що вказує на шкалу у фланця. У положенні «3 години» знаходиться апертура з датою.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Лімітована модель під референсом SPB141: безель інкрустований діамантами, двоколірний ремінець із крокодилячої шкіри.

Шість втілень однієї ідеї

Циферблат моделі Kurenai (реф. SPB135) виконаний в насиченому вишнево-червоному кольорі, Gofun (реф. SPB133) — це мерехтливий перламутр, що нагадує морську мушлю, яка використовується в косметиці марки Kabuki. Версія Ruri-Iro (реф. SPB137) подібна синяво-чорному нічному небу, а сіро-зелені відтінки Aoshiro-Tsurubami (реф. SPB138) у біколорному корпусі схожі з кольором каменів в провулках Ґіндзи.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Найбільш жіночна модель з серії Lukia — це Sakura-Iro (реф. SPB140) у позолоченому корпусі з циферблатом ніжно-рожевого кольору. Шоста (лімітована) версія Tsukishiro (реф. SPB141) інкрустована 55 діамантами (на безеле) та відрізняється більш майстерно зробленим циферблатом в блідо-блакитних тонах. Вона стала втіленням містичного Місяця та міських вогнів Ґіндзи.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Seiko Automatic

Задня кришка з сапфірового скла відкриває погляду калібр 6R35 – новітній автоматичний механізм Seiko. Він працює на частоті 21,600 напівколивань на годину та має солідний 70-годинним запасом ходу. Похибка коливається в межах від +25 до -15 секунд на добу. Механізм стійкий до магнітних полів – 4800 А/м. Раніше калібр Seiko 6R35 вже використовувався в годинниках Prospex Sumo та Captain Willard.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Ремінці, надходження у продаж та офіційна ціна

Всі шість моделей Seiko Lukia комплектуються ремінцями з крокодилової шкіри відповідно колірній гамі циферблату і оснащені складаною потрійною застібкою. Ремінець лімітованої версії Tsukishiro виконаний з білосніжної шкіри, прикрашеної ніжно-блакитним орнаментом. Для створення подібного ефекту Seiko використовує двоетапний метод фарбування, відомий як Тані-зоме: спочатку шкіру фарбують в білий колір, а потім природні борозенки заповнюються блакитною фарбою.

Вартість п'яти моделей Seiko Lukia, які не обмежені в тиражі, варіюється від 1,400 до 1,500 євро. Вони надійшли до бутіків у липні 2020 року. Лімітована серія Tsukishiro (250 примірників) з'явиться в магазинах вже в вересні, офіційний прайс становить 2,500 євро.

Світовий реліз жіночих годинників Seiko Lukia

Технічні характеристики Seiko Lukia:

 • Корпус: діаметр 34,8 мм, товщина 11,4 мм; лімітована версія SPB141 — 35,2 мм в діаметрі. Нержавіюча сталь та елементи з позолотою із жовтого золота (SFB138), сталь з повним покриттям з рожевого золота (SPH140). Гранований 12-кутовий корпус, відполірований у глянцевій техніці. Куполоподібне сапфірове скло з покриттям антивідблиску. Прозора задня кришка на гвинтах. Ступінь водозахисту 100 метрів.
 • Циферблат: перламутр в різних колірних комбінаціях. Вісім діамантів замість годинних індексів, римські цифри в положеннях «12-4-8 годин». Апаратура з датою в положенні «3 години».
 • Механізм: автоматичний калібр Seiko 6R35, частота 21,600 нпк/год, 70-годинний запас ходу.
 • Референси:
  • SPB133 — сталь, білий циферблат, білий ремінець з крокодилової шкіри;
  • SPB135 — сталь, червоний циферблат, червоний ремінець із крокодилової шкіри;
  • SPB137 — сталь, темно-синій циферблат, темно-синій ремінець із крокодилової шкіри;
  • SPB138 — сталь з покриттям з жовтого золота, зелений циферблат, зелений ремінець із крокодилової шкіри;
  • SPB140 — сталь з покриттям із рожевого золота, рожевий циферблат і ремінець із крокодилової шкіри в тон;
  • SPB141 — лімітоване видання, сталь, безель інкрустований 55 діамантами, біло-блакитний циферблат, двоколірний ремінець із крокодилової шкіри.
 • Офіційна ціна: 1,400 євро (моделі SPB133, SPB135, SPB137), 1,450 євро (SPB138), 1,500 євро (SPB140).
 • Надійшли в продаж в липні 2020 року.
 • Версія SPB141 вартістю 2,500 євро виходить у вересні 2020 року.