Ulysse Nardin Freak X – це перша сходинка в колекції Freak, в зв'язку з цим вона була тільки що представлена на виставці SIHH 2019. Хоча багато з раніше продемонстрованих художніх і конструктивних елементів залишилися на відповідному рівні без змін, Freak X виходить в незвідану сферу.

З корпусом, діаметр якого 43 мм замість 45 мм, годинник виглядає менш об'ємним і більш виразним. На відміну від свого попередника Freak, Freak X оснащений коронкою для установки часу замість люнета для його коригування. Новий годинник доступний в чотирьох різних варіаціях, які включають модель з титану, модель з титану з чорним DLC, композит карбону – пресованого сплаву вуглецевого волокна – і модель з 5N рожевого золота.

годинник ULYSSE NARDIN FREAK X

Всі вони мають елементи в серцевині корпусу з титанового сплаву з чорним DLC-покриттям, які розходяться з центру в усіх напрямках до зубів. Всі чотири моделі поставляються з ремінцями зі шкіри алігатора в стилі «point bridge» (точковий міст) з двосторонньою застібкою, яка складається.

Деталі годинника, про які варто знати

Механізм "baguette" як і раніше карусельний, який обертається навколо своєї осі кожну годину, щоб показувати поточний час. Це спрощує, робить виразніше зчитування даних за рахунок зменшення кількості елементів колісної системи. Як такі – в звичному розумінні – відсутні стрілки, тому центральний міст і покликаний виконувати функцію відображення хвилин, а одне з коліс демонструє відлік годин. Всередині чітко видно пульсацію одного з найвидатніших і приголомшливих технічних нововведень Freak Vision – надлегкого широкого балансового колеса з кремнію з нікелевими маховиками та мікропелюстками.

годинник ULYSSE NARDIN FREAK X

Сам механізм – це новий калібр UN-230 – вдалий симбіоз мануфактурного UN-118 та Freak Vision UN-250. Корпус, делікатно закруглений з вигнутими лініями, абсолютно новий та має серйозні перетворення. Всі чотири моделі поставляються з ремінцем з вентильованого перфорацією, оснащеним подвійною, що складається, застібкою з титану або рожевого золота відповідно.

Огляд на зап'ясті і цінова політика

На зап'ясті новий Ulysse Nardin Freak X настільки ж комфортний, як і його рідний брат Freak. Відносно розміру – годинник з корпусом 43 мм найкраще підійде на зап'ясті з охопленням близько 19 см. Годинник прекрасний, дуже зручні і повністю нагадує Freak.

годинник ULYSSE NARDIN FREAK X

Встановлена ціна: $ 21,000 USD – обидві моделі з титану, $ 24,000 USD – модель з композиту карбону і $ 30,000 USD за модель з рожевого золота 5N.