Щорічний Конкурс Елегантності в Пеббл Біч 2019

Компанія Bentley виграла звання «Best Of Show», а Breitling представила годинник Bentley Centenary Watch.

Компанія Bentley виграла звання «Best of Show» на Конкурсі Елегантності в Пеббл Біч. Представляємо вашій увазі автомобіль-переможець – 1931 Bentley 8 Litre Gurney Nutting Sports Tourer.

Це було кілька дуже насичених і цікавих днів, проведених на узбережжі Каліфорнії. Деякі з найбільш чудових і розкішних машин світу цього розсікали по Тихоокеанської автомагістралі та шикувалися на знаменитому гольф-полі Пеббл Біч для проведення Конкурсу Елегантності (до речі, компанія Rolex зіграла в цьому Конкурсі важливу роль Офіційного хронометриста). Цей рік став великим для компанії Bentley. І не тільки тому, що легендарний британський бренд святкує свій 100-річний ювілей, але також і тому, що престижного звання «Best of Show» удостоїлася модель 1931 року Bentley 8 Liter Gurney Notting Sports Tourer, яка належить бізнесмену з Гонконгу – серу Майклу Кадурі. Двигун автомобіля (як стає зрозуміло з назви) обсягом 8 літрів. Свого часу машина могла пересуватися зі швидкістю 100 миль на годину (~161 км\год). Кузов машини з двома капотами та знімним заднім склом. Щоб виграти звання «Best of Show» автомобіль повинен бути бездоганним, а також повинен бути відновлений в абсолютній точності з оригінальним дизайном і в первісному стані.

Щорічний Конкурс Елегантності в Пеббл Біч 2019

Автомобіль Bentley Continental GT Number 9 Edition, розроблений і створений Мулінером, і покращений No. 9 ëBlowerí Bentley Тіма Біркініса.

Перемогу компанії Bentley разом з нею святкує і її годинниковий партнер – Breitling. У цих двох брендів вже склалося багаторічне партнерство, яке почалося ще 16 років тому в 2003 році. На честь столітнього ювілею в майстерності мотогонок люксового класу компанія Breitling представила наручний годинник Premier Bentley Centenary Limited Edition. Годинник виконаний в двох варіаціях: з корпусом, виготовленим з 18К рожевого золота, або – з нержавіючої сталі. У годинника привабливий коричневий колір циферблату з декором з в'яза та додатковими індикаторами лічильників хронографа чорного кольору. На внутрішньому колу безеля розташована біла тахіметрична шкала з червоним написом «TACHYMETER».

Щорічний Конкурс Елегантності в Пеббл Біч 2019

Щорічний Конкурс Елегантності в Пеббл Біч 2019

Годинники Breitling Premier B01 Chronograph 44 Bentley Centenary, виконані в корпусі з 18К рожевого золота.

Годинник оснащений основним мануфактурним механізмом бренду – Caliber 01, який забезпечує запас ходу близько 70 годин. Роботу механічного калібру можна спостерігати через неповторну прозору задню кришку з сапфірового скла, прикрашену логотипом Bentley. Моделей з корпусом з 18К рожевого золота на коричневому шкіряному ремінці з прошивкою та візерунком, що імітує оббивку сидінь Bentley, випущено лімітовану кількість – 200 примірників. А моделей з корпусом з нержавіючої сталі та на коричневому шкіряному ремінці з дизайном в стилі Bentley буде випущено всього 1000 примірників. Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition – сертифікований COSC хронометр, його точність ходу підтверджена Швейцарським Інститутом Офіційного Тестування Хронограф. Вартість моделі з нержавіючої сталі на шкіряному ремінці складе $ 10,200, на сталевому браслеті $ 10,500, а вартість моделі з золота – $ 28,000.

Щорічний Конкурс Елегантності в Пеббл Біч 2019

Годинник Breitling Premier B01 Chronograph 44 Bentley Centenary, виконаний в корпусі з нержавіючої сталі.

« - Ми дуже пишаємося нашим партнерством з Bentley. Обидві наші компанії відомі своєю високою якістю, продуктивністю та чудовим дизайном, а також побудовані на могутній спадщині. Годинник Breitling Premier B01 Chronograph 44 Bentley Centenary – це данина поваги історії компанії Bentley, їх розкоші та неймовірному гоночному досвіду. А також це важливий та дуже близький зв'язок з компанією Breitling».