Ексклюзивний годинник, представлений на виставці Watches & Wonders 2020

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

У 1995 році мануфактура Roger Dubuis обрала новий вектор руху, пішовши принципом «інновації без обмежень». Концепція передбачала впровадження новітніх технологій, розробку власних ноу-хау, високу технічну майстерність та реалізацію найсміливіших дизайнерських рішень.

Результат «зміни курсу» — Женевське клеймо Poinçon de Genève на більшості годинників марки Roger Dubuis.

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

Використання авангардних композитних матеріалів і адитивного виробництва, які раніше застосовувалися в найпередовіших галузях промисловості, як не можна краще підкреслюють винятковість і унікальність Maison.

Ніяких обмежень в дизайні та відмова від традиційних технічних засобів в годинниковому мистецтві — це Roger Dubuis. Граючи та експериментуючи з високими стандартами Haute Horlogerie, бренд створив нову інтерпретацію свого фірмового механізму — подвійного «ширяючого» турбійону.

Годинник Excalibur Twofold став яскравим виразом виняткової майстерності мануфактури. Його технічні характеристики демонструють колосальний досвід і сміливість компанії відкривати нові горизонти в годинниковому мистецтві. Excalibur Twofold вразять вас не тільки своїм ексклюзивним механізмом, а й люмінесцентно-світловим «перфомансом».

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

Нове дітище марки втілило в собі три унікальні технології, які вперше застосовуються в цій галузі. Білосніжний 45-міліметровий корпус і безель Excalibur Twofold виконані з композитного матеріалу Mineral Composite Fiber (MCF). Він на 99,95% складається з діоксиду кремнію, розробленого компанією Roger Dubuis.

Інженери мануфактури освоїли поліефірний аркушевий пресматеріал (Sheet Molding Compound), який відкрив нові можливості в роботі з мінеральним композитним волокном.

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

Також була розроблена та запатентована технологія підсвічування кожної фаски на верхній пластині механізму, виконаної з MCF. Дане люмінесцентне свічення триває в темряві довше на 60% у порівнянні з іншими складами, використовуваними в годинниковій індустрії.

Ремінець моделі Twofold, що виготовлений з особливої гуми FKM, також має люмінесцентні властивості. Він був розроблений за новітньою технологією «LumiSuperBiwiNova», яка дозволяє «підсвічувати» окремі секції ремінця в темряві.

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

Годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold оснащений калібром RD01SQ з ручним заводом і подвійним «ширяючим» турбійоном. Механізм складається з 301 елемента та 28 каменів, а його виробництво займає 1200 годин, 360 з яких йдуть на підготовку до сертифікації за критеріями Poinçon de Genève.

У пластини та мостів механізму NAC покриття, і оброблені вони в техніці «сircular graining», що дозволяє домогтися приємної зернистої текстури та створює на поверхні кола різного діаметра. Механізм працює на частоті 2х21,600 напівколивань на годину та забезпечує 50-годинний запас ходу.

годинник Roger Dubuis Excalibur Twofold

Зазначений клеймом Poinçon de Genève годинник Excalibur Twofold випущений в обмеженій кількості – всього 8 екземплярів, з рекомендованою ціною в 276 000 доларів за кожен з годинникових шедеврів.