Автор - Ангус Дейвіс

Годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window демонструє стильний спосіб відображення дати та доповнюється багатьма незвичайними цікавими деталями. Ангус Дейвіс уважно вивчив цього «сина Женеви» та виявив, що розкіш може бути доступною не тільки олігархам і магнатам.

годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window

При виборі нового автомобіля замість застарілого мій метод покупки – це досить тривалий процес. Прочитавши огляди в інтернеті, я йду в дилерський центр в моєму районі, озброївшись великою кількістю фактів і цифрами.

І коли я стою в стерильному операційному оформленні престижного автосалону, і мене вже тягне до бажаної моделі, ось тоді і починається процес оцінки. Я переставляю та рухаю сидіння водія, з'ясовуючи доступний пропонований діапазон налаштувань. В продовження я намагаюся втиснути свої 190 см росту на заднє сидіння цього автомобілю, пробуючи встановити, а чи достатньо місця, щоб вмістити мою неабияку породу.

Я просто одержимий ідеєю вантажопідйомності та місткості цих універсалів, постійно відчуваю потребу оцінити зручність в експлуатації та з'ясувати, чи володіють вони пост-апокаліптичною витривалістю. Багажник ж незважаючи на те, що я рідко його використовую, повинен бути величезним і глибоким. Я багато разів включаю і вимикаю всі тумблери та перемикачі, щоб з'ясувати, чи достатньо вони змащені та як плавно натискаються. І, врешті-решт, мене завжди непереборно тягне підняти кришку капота, і це не дивлячись на те, що я абсолютно не володію ніякими знаннями в механіці взагалі. Попросту кажучи, не існує ніяких альтернатив перешкодити мені широко, ретельно і детально оцінити пропонований товар.

У світі ж елітних годинників майстерність виробника часто відображається на вартості товару, хоч це і не завжди так. У світі є кілька годинникових виробників, що пропонують свої вироби за ціною £ 1500 - £ 2000. Я визнаю, що для більшості людей це все ж значна сума, але тим не менш, якщо порівнювати з годинниковими шедеврами з шестизначної вартістю (про які я досить часто пишу), то цей годинник виходить порівняно доступними.

Існують кілька брендів такі, як Frederique Constant, Maurice Lacroix, Nomos Glashütte, Oris і Raymond Weil (бренди впорядковані в алфавітному порядку, а не за рейтингом). Цей сектор ринку характеризується високою конкуренцією. Їхні годинники піддаються такому ж схожому з моїм вищезазначеним автомобільним методом оцінки ретельному дослідженню, а насправді – навіть більш детальному.

Всі вищезгадані бренди виробляють виняткові годинники, які резонують зі мною як своїми естетичними якостями, так і технічними характеристиками. Але є важливий момент – деякі моделі не приваблюють мене, і тому я вирішую їх відкласти в сторону. Насправді я просто не можу захоплюватися кварцовим годинником! Мені подобаються виключно механічні годинники.

годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window

Раннє я вже пару раз носив хронографи Raymond Weil Freelancer і переконався, що вони володіють виразними та такими, що добре читаються, циферблатами, значними корпусами та справжніми швейцарськими механізмами. Нещодавно на просторах інтернету я натрапив на фотографію годинника Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window і, належним чином озброївшись безліччю фактів і цифр, наважився попросити оглянути його ближче.

Циферблат

Годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window пропонуються в двох варіантах: з синім кольором циферблату з п'ятирядний браслетом з нержавіючої сталі та з чорним кольором циферблату з біколорним корпусом на браслеті. Особисто я віддаю перевагу моделі з синім кольором, позаяк для мене у неї більш юний вигляд, тому саме про цю модель і буде мій деталізований огляд.

Години та хвилини в годиннику вказуються циліндричними стрілками, покритими люмінесцентним складом. Це утворює зв'язок з накладними сріблястими відмітками, на які в свою чергу також нанесено невелику кількість складу Super-LumiNova. Індекси покладаються на циферблаті, прикрашеному декоративним візерунком у вигляді сонячних променів.

годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window

По периметру циферблата нанесена розмітка до ¼ хвилини. Затуплений кінчик хвилинної стрілки достатньо часто одночасно захоплює два ділення, що все-таки важко назвати ідеальним рішенням. Проте, ця невелика критика ніяк не применшує моє захоплення виробом.

У центрі циферблату знаходиться «море» – прикраса декоративною обробкою Clous de Paris – «Паризькі цвяхи», яке створює та надає годиннику прекрасний вид. Ця структура безлічі пірамід демонструє чудове поєднання світла та тіні. Більш того, гра з різною глибиною візерунка додатково посилює привабливість циферблату.

Невеликий дисплей малих секунд розташований над позначкою «6 годин», і, тим не менш, він блякне порівняно з відкритим віконцем дати у вигляді півмісяця «Half Moon Opening Date Window». Це останнє удосконалення способу індикації дати стало ключовою функцією в цьому годиннику і перевершує звичайне віконце дати на позначці «3 години» своїми квітучої яскравістю, свіжістю та виразністю. Два рівнобедрених трикутника змінюються по черзі, вказуючи поточну дату. Числові значення від 1 до 16 розташовані на нижній доріжці індикації, а інші значення вказані на її верхній частині. І незважаючи на те, що при цьому дата виконана в досить неабиякому стилі, все одно вона залишається такою ж неймовірно чіткою для відображення та легко зчитується з циферблата.

Корпус

Встановлений в 42 мм корпус з нержавіючої сталі годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window займає достатньо багато місця на зап'ясті.

Безель та верхня поверхня вушок ретельно відполіровані, а торець корпусу демонструє матову обробку.

годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window

Вушка з'єднуються по широкому куту до браслету, затьмарюючи просту функціональність та демонструючи значну увагу до деталей. Заводна головка велика (хоч і не нав'язлива), а на її вертикальний торець нанесений логотип бренду.

Мені особливо подобається, що вийшла, блискуча гладь відполірованої сталі на бічних гранях годинника біля задньої кришки. Ця невелика декоративна деталь металевого облицювання контрастує з приглушеною лицьовою стороною годинника. Це може бути незначною та недоречною характеристикою, але все ж заявляє про багатий досвід виробника та підсилює відчуття високої якості.

Браслет з нержавіючої сталі складається з п'яти рядів. Два зовнішніх ряди браслета порівняно ширше інших і виконані з матовою обробкою, а інші три внутрішніх ряди – вужчі та блискуче глянцеві.

І знову ж таки, компанія Raymond Weil вклала в цю модель годинника очевидну та відчутну дозу високої якості. Браслет першокласно вдосконалений та плавно згинається навколо зап'ястя. А зазначена логотипом бренду застібка також підвищує загальне відчуття значущості.

Механізм

Якщо поглянути на прозору задню кришку годинника з сапфірового скла, то відкривається вид на калібр RW4250. Цей швейцарський механізм з автоматичним заводом містить в собі 31 камінь і надає 38 годин автономної роботи.

Такий незвичайний недолік прикрас механізму обумовлений на мій погляд тим, що оголошена ціна досить скромна.

годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window

Заключне слово

Годинник Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window застосовні та доступні широкому колу людей, і все це завдяки своїй прийнятній вартості. Проте, (наскільки я зміг, звичайно, висловити) годинник просто пашить естетичними та відчутними деталями та принадами. Зокрема, я просто в захваті від нового виду індикації дати, а декоративна прикраса «Паризькі цвяхи» в центрі циферблату виглядає просто неймовірно вишукано.

Пристрасно бажаючи задовольнити потребам своїх читачів, я промацав та прогладив всі грані годинника Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window, уважно вивчив циферблат з дуже близьких відстаней достатньо тривалий період часу. І якщо говорити метафорично, то я поворушив сидіння та підняв кришку капота. А після завершення ретельного аналізу я зробив висновок, що цей чудовий годинник однозначно вартий вашої уваги.

Технічні характеристики:

  • Модель: Raymond Weil Freelancer Half Moon Opening Date Window;
  • Референс: 2738-ST-50001;
  • Корпус: нержавіюча сталь, діаметр 42 мм, товщина 10.7 мм, сапфірове скло над циферблатом і на задній кришці годинника;
  • Функції: години, хвилини, малі секунди, дата;
  • Механізм: RW4250, автоматичний завод, запас ходу 38 години;
  • Ремінець: браслет з нержавіючої сталі, фірмовий логотип на застібці, подвійна система блокування застібки;
  • Вартість: 48 500 ₴ (вказана на 24 серпня 2019).