Автор Ангус Дейвіс.

Компанія Raymond Weil завжди демонструвала рівноправний підхід до власників своїх годинників. Насправді бренд вже неодноразово довів, що годинник класу люкс не завжди буває вкрай дорогим. В цьому випадку Женевська годинникова компанія підтримує свою репутацію та пропонує доступний дайверський годинник, який до всього іншого наділений безліччю різних додаткових властивостей.

годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M

Це детальний огляд годинника Raymond Weil Freelancer Diver 300M з фотографіями, технічними даними та вартістю.

Я завжди прагну до розкішного та преміальному товару. Поняття безкомпромісної конструкції, незрівнянного рівня майстерності та неперевершений дизайн складають такий запаморочливий коктейль, перед яким складно встояти. Однак розкіш за визначенням залишається недоступною, часто належачи лише тим небагатьом, в кого є платинова карта, або хто одягнений в дорогий дизайнерський одяг.

Компанія Raymond Weil, женевський ексклюзивний бренд, показує своє обличчя та відкриту дружелюбність. Вона завжди демонструвала інклюзивний рівноправний характер. І хоча її продукція і наповнюється якістю, але, тим не менше, залишається все так же доступною та досяжною навіть для тих, у кого немає «олігархічного» рахунку в банку. У швейцарській компанії немає мети бути зразком високого годинникового мистецтва, але, проте, вона вже неодноразово досягала і продовжує досягати успіху в конкурентоспроможному поєднанні ціна-якість.

Нещодавно мені випала можливість оглянути годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M, оцінити його поруч себе і приміряти роль майбутнього покупця.

Циферблат

Годинники Raymond Weil Freelancer Diver 300M пропонуються в трьох варіантах кольорів циферблата: синьому, чорному та сріблястому. На додаток до цього годинник може комплектуватися каучуковим ремінцем або міцним браслетом з нержавіючої сталі. Я зупинився на моделі з циферблатом синього кольору та п'ятирядним сталевим браслетом.

годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M

Поверхня циферблату прикрашена тонким візерунком у вигляді розбіжних від центра сонячного проміння. Відмітки рясно вкриті люмінесцентним складом Super-LumiNova.

Компанія Raymond Weil обдарували свій годинник добре помітними циліндричними стрілками, на які також нанесений люмінесцентний склад. Витончені стрілки годинника виглядають гармонійно та відповідають дизайну. Більш актуально, що стрілки годинника чітко вказують час і немає ніякого шансу не зрозуміти, що показано на циферблаті – все гранично ясно!

Між кожною відміткою на розмітці циферблату розміщені іскристо білі штрихи. Ці позначки вказують ¼ секунди та інтервал в 1 секунду. Через такий недолік, як відсутність хронографа мені здається, що індикація ¼ цілої секунди не надто вже й затребувані в цьому годиннику. Ну, а промальоване кільце, на якому нанесені штрихи, виглядало б набагато чистіше, якщо була б тільки шкала з інтервалом в 1 секунду. Все ж таки я думаю, що шкала в 1 секунду більш практична.

На центральній,  що ніби ширяє, секундній стрілці присутній кружечок, завдяки якому читаність значення часу з циферблата значно спрощується. Велике віконце значення дати перебуває на позначці «4 години» та відкриває огляд відразу на три дні місяця.

Корпус

З діаметром корпусу 42 мм годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M не перевантажує зап'ястя. Насправді такий діаметр достатньо комфортний на зап'ясті та не занадто малий для спокійного зчитування значень часу.

годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M

Корпус годинника виготовлений з нержавіючої сталі, а односпрямований безель виконаний з кераміки синього кольору. На сам безель годинника нанесена шкала зі значеннями 0-60 відповідно до стилю дайверських годинників. Призначення цієї шкали полягає в тому, щоб забезпечувати облік часу, проведеного під водою. Маркування перших 15 хвилин вказане з інтервалом в 1 хвилину, що дозволяє власнику годинника заміряти декомпресійні зупинки при підйомі на поверхню.

Компанія Raymond Weil дотримується традицій дайверських годинників, оснащуючи модель Freelancer Diver 300M литою задньою кришкою. Годинник також оснащений рифленою заводною голівкою, що загвинчується, на яку нанесено маркування бренду.

Незважаючи на свої практичні функції годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M дуже привабливі. Більш того, в ньому також є кілька дуже стильних елементів дизайну. Ретельно відполірована поверхня корпусу та нахилені грані вушок прилягають до браслету.

Браслет проявляє ніби висічену з граніту монолітність. Крім того, оглядаючи та оцінюючи кожен елемент, я помітив, що всі деталі ідеально гладкі, а кожна ланка приєднана максимально ергономічно. Складна застібка браслету прекрасно сконструйована. Також мені хотілося б окремо відзначити систему подвійного блокування кнопок.

Механізм

Компанія Raymond Weil оснастила свою модель годинника механізмом з автоматичним заводом Calibre RW4000. Механізм з 25-ю камінням працює на частоті 28,800 напівколивань на годину (4 Гц). Запас ходу складає 38 годин автономної роботи.

годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M

Нічого не можу сказати про обробку механізму, тому що задня кришка годинника лита.

Заключне слово

Як і більшість любителів годинників, я не часто досліджую дно океану з годинником на зап'ястку. Проте, я дуже зацікавився цією моделлю дайверських годинників, так як вона неймовірно практична. Годинник неперевершено читається та незмінно міцний – це 2 характерні риси, що так само застосовуються на суші. Годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M відповідає всім цим вимоги на «відмінно».

Женевська компанія показала, що практичність не завжди буває непривабливою та утилітарною. Як я вважаю, у цього годинника достатньо приємна зовнішність, та, головне, що годинник повністю відповідає поняттю «ціна-якість». Я допускаю, що на механізм навряд чи нанесена чорна поліровка або фаску малювали від руки, але все ж цей годинник представляє вражаючий спектр якостей.

Я часто пишу огляди до годинників з чотирьох-, п'яти- та навіть шестизначними цінниками і зараз був налаштований оцінювати достоїнства та переваги годинника з відповідною увагою до цієї фінансової складової. І що я скажу? Годинник Raymond Weil Freelancer Diver 300M – це алмаз, який дотримується репутації компанії та підтримує її.

Нумо! Пірнайте! Ви не розчаруєтеся ні на мить!

X