Ми всі вже не раз чули про водозахищені годинники, навіть знаємо про стійкі до впливу магнітних полів..., але ось грязезахищеність?

Ну, звісно, що деяким з нас все ж потрібна ця грязезахищена новітня лінійка від CASIO G-Shock Mudmaster, яка вже з'явилася в бутиках і магазинах. Власне, побувавши в такій ситуації, коли машина з'їжджала з траси в бруд, я в принципі здатний зрозуміти, де і як можуть стати в нагоді грязезахищений годинник. Також я впевнений, що деякі грязеборці теж зможуть оцінити переваги нової структури Premium Carbon Core Guard. Вона встановлена в корпус годинника Mudmaster і допомагає, наприклад, коли потрібно дуже точно дізнатися скільки секунд залишилося для підйому з бруду.

годинник CASIO G-Shock G Mudmaster

У бутиках і онлайн-магазинах зараз вже продається колекція Mudmaster G-Shock Master of G. Це годинник для тих, хто працює або перебуває в жорстких умовах. Три нові моделі годинників GGB100 створені з удосконаленою структурою корпусу Carbon Core Guard та тришаровою конструкцією полімерного безеля з додаванням тонкого шару вуглецевого волокна, який забезпечує легку вага годинника, його грязезахищеність і міцність.

Годинник – мрія грязеборця? Або ідеальний по бездоріжжю? Годинник CASIO G-Shock Mudmaster набагато більш стійкий до будь-яких впливів ззовні навіть більше, ніж раніше.

Годинник представлений в трьох колірних відтінках військового характеру – в чорному, хакі та помаранчевому. Він сконструйований так, щоб запобігти потраплянню бруду та пилу в корпус. І до того ж цей годинник пропонується на текстурованих ремінцях з новою структурою кнопок для полегшеного використання. Задня кришка виконана з нержавіючої сталі та скловолокна. Годинник герметичний та стійкий до ударів. Можливо, що найбільш важливим в ньому це те, що він оснащений технологією відображення місця розташування та технологією відображення історії активності. Все це досягається завдяки синхронізації годинника з телефоном через Bluetooth® та встановленому на телефон додатку G-SHOCK Connected. Інші функції годинника: степ-трекер, відображення інформації про схід/захід сонця та інш. А для тих, хто перебуває в дорозі, в цьому годиннику передбачається наявність 4-х датчиків: компаса, термометра, альтиметра/барометра.

годинник CASIO G-Shock G Mudmaster

На додаток до його неймовірної ударної міцності цей годинник показує світовий час 38 міст, має 5 незалежних будильників, пропонує повний автоматичний календар, секундомір, що відображає до 1/100 секунди. Також є подвійне LED підсвічування та батарейка, яка розрахована на 2 роки роботи. Вартість складає на сьогодні 16900 грн.

Чекаємо на цей годинник в Тоговій мережі ДЕКА на прикінці вересня.