Всі статті компанії ДЕКА

04.03.2019

Oris Aquis Date Relief

Oris Aquis Date Relief

Найвідоміша швейцарська годинникова компанія Oris славиться своїми вельми серйозними, конструктивними та технічними підходами до виробництва годинників. Особливо це відноситься до моделей, які стають надійним незамінним інструментом, призначеним для справжніх професіоналів своєї справи – будь то автомобільний спорт, військова і цивільна авіація або складна професія аквалангіста. Давайте заглибимося докладніше!

20.02.2019

ТОП-2018: наймодніші годинники 2018 та початку 2019 років

ТОП-2018: наймодніші годинники 2018 та початку 2019 років

ТОПовий марафон ДЕКА ми завершуємо заключною публікацією про наймодніші годинники 2018 року, о пішов. Які ж годинники отримали найвищу оцінку в жорсткому та стрімкому світі Fashion?

За традицією почнемо з лідерської трійки для пані.

18.02.2019

Raymond Weil Freelancer Chronograph 7731-SC1-20121

Raymond Weil Freelancer Chronograph 7731-SC1-20121

Хронограф Freelancer 7731-SC1-20121 зовні надзвичайно схожий на свого старшого побратима Freelancer 7740-SC3-65521. Однак серце його – інший механізм. Так само виявляються відмінності в конфігурації та дизайні циферблату та в додаванні апертури дня тижня. Не зайвим буде зазначити і більш привабливу вартість в порівнянні з попередником. Ангус Девіс уважно вивчає недавнє доповнення до каталогу Raymond Weil:

15.02.2019

Ювілейний набір до півстолітньої річниці El Primero від Zenith

Ювілейний набір до півстолітньої річниці El Primero від Zenith

10 січня 1969 року годинникова мануфактура Zenith представляє перший високочастотний повністю інтегрований механічний хронограф, який працює з частотою 36 000 напівколивань на годину. За останні роки El Primero отримав статус найвидатнішого механізму всіх часів. Практично кожен шанувальник годинникового мистецтва як мінімум чув про El Primero (зауважимо, що в перекладі з іспанського El Primero означає «перший»).

13.02.2019

SIHH 2019: ULYSSE NARDIN FREAK X

SIHH 2019: ULYSSE NARDIN FREAK X

Ulysse Nardin Freak X – це перша сходинка в колекції Freak, в зв'язку з цим вона була тільки що представлена на виставці SIHH 2019. Хоча багато з раніше продемонстрованих художніх і конструктивних елементів залишилися на відповідному рівні без змін, Freak X виходить в незвідану сферу.

11.02.2019

Кристальне сяйво Michael Kors Holiday

Кристальне сяйво Michael Kors Holiday

Найкраще освідчення в кохані до дня святого Валентина – святкова колекція Michael Kors – це гламурний блиск нічного Нью-Йорка, пишні вечірки, вигадливі вбрання, фантасмагорія кольору та сяючих кристалів, блиск Гліттера, який переливається... В ошатній лінії Holiday багато розкоші, глянцю, химерних текстур і хитромудрих деталей в комизливому стилі арт-деко.

08.02.2019

Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

Модель годинника колекція Aikon від швейцарської компанії Maurice Lacroix представлена мануфактурним автоматичним механізмом «скелетон» в корпусі діаметром 45 мм. Це вдале поєднання власного мануфактурного механізму з чарівним ажурним циферблатом. Виконаний в мрійливому корпусі з чорним PVD-покриттям цей годинник демонструє вражаючий рівень майстерності бренду в годинниковій справі.

06.02.2019

Міські годинники Катеринослава-Дніпра

Міські годинники Катеринослава-Дніпра

На превеликий жаль, на сьогодні ми не маємо жодного діючого дореволюційного (встановленого до 1917 року) автентичного годинника на будівлях міста. Є цікаві варіанти радянських часів, непогані годинники 2000-2010-х років. Проте це не означає, що не існує історії, про яку можна було б поговорити стосовно годинників старого міста. Дещо нам відомо, хоча загадок і білих плям у цій історії все одно дуже багато.

04.02.2019

Топові моделі Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА!

Топові моделі Breitling вже в інтернет-магазині ДЕКА!

...Кабіна літака, робоче місце авіатора, оточеного панелями приладів, посипаними складними вимірювачами, лічильниками та різноманітними перемикачами. Саме ця асоціація виникає при першому нерішучого погляді на самовпевнений хронограф Breitling. А, власне, так і було задумано. Так, і по-іншому і бути не могло: ще в 1936 році, майже століття тому, швейцарський годинники з гучним ім'ям Breitling офіційно увійшли до складу екіпіровки Королівських Військово-повітряних сил Великобританії.

01.02.2019

TAG Heuer – Carrera Heuer 02T Tourbillon Nanograph

TAG Heuer – Carrera Heuer 02T Tourbillon Nanograph

Два тижні тому годинникова компанія Tag Heuer представила свій останній винахід – спіральну волоскову пружину (баланс-спіраль), виготовлену з вуглецевого композиту – винайдену, запатентовану та вироблену швейцарською годинниковою мануфактурою.

Серце механічних годинників, що б'ється, спіраль – це найважчі елементи при виробництві, так як їхні незначні відхилення безпосередньо впливають на сукупну точність годинника.

25.01.2019

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 1

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 1

В широком наборе всевозможных функций и усложнений, столь характерных для часов CASIO, встречается и такая специфическая, и до сей поры малопонятная многим пользователям, как радиоконтроль или радиосинхронизация времени. И чего только не встретишь на эту тему в довольно скупых или порой весьма малокомпетентных статьях и комментариях в Интернете: и о спутниках, бороздящих просторы Вселенной, и о четко нормированном радиусе действия радиовышек и т.д., и т.п. Но факт остается фактом – компания CASIO...

22.01.2019

Найбільш інноваційні та захоплюючі годинники на виставці SIHH 2019

Найбільш інноваційні та захоплюючі годинники на виставці SIHH 2019

Минулого тижня, в Женеві, пройшла відома серед всіх любителів годинників виставка SIHH 2019. Абревіатура SIHH розшифровується як Salon International de la Haute Horlogerie Genève, що в перекладі на українську звучить як Міжнародна виставка годинникового мистецтва Женеви. Така подія об'єднує під одним дахом найбільші бренди годинників, які збираються для демонстрації своїх останніх творінь, що неймовірно вишукано виглядають на зап'ястях рук.

09.01.2019

TOP-2018: найпопулярніші спортивні годинники

TOP-2018: найпопулярніші спортивні годинники

Сьогоднішній матеріал присвячений найпопулярнішим моделям з категорії «спорт», яким віддавали перевагу прихильники найвідоміших годинникових брендів в 2018 році.

Ми зібрали в цій збірці дві трійки лідерів серед спортивних годинників. Перша топова трійка представляє моделі вартістю до $1000 – так би мовити, бюджетна категорія, звичайно, якщо можна вважати бюджетним годинник вартістю $800.

31.12.2018

Перламутр в рожевому золоті - fashion-свято Fossil

Перламутр в рожевому золоті - fashion-свято Fossil

Американська fashion-компанія Fossil представила святкову серію годинників і аксесуарів, наповнену властивими компанії елегантністю, оригінальністю та помітним гламуром.

Безперечна зірка серії – яскрава та ефектна модель з колекції Jocelyn - ES4452, виконана в палітрі білого перламутру та рожевого золота, в сліпучому ореолі блискучих кристалів Swarovski.

27.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Вважаємо, шановні друзі, що пора вже хоч дещицю уваги приділити і багатому Світу кварцових наручних хронографів з аналоговою (стрілочною) індикацією.

24.12.2018

Трійка лідерів 2018: Luxury класика

Трійка лідерів 2018: Luxury класика

Отже, ми продовжуємо серію публікацій, присвячену традиційному новорічному підведенню підсумків, а саме: які годинники були популярні в цьому році серед поціновувачів візуального сприйняття часу? І сьогодні наша розповідь піде про топові моделі, виконані в класичному стилі. Однак, на відміну попередньої публікації, годинники, про які ви прочитаєте нижче, належать до шикарного класу luxury. Чому? Та тому що в ціннику цих моделей значиться вартість, яка перевищує 1000 у.о.

21.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Механіка та кварц. Це без малого півсторічне співіснування стало джерелом натхнення для найталановитіших майстрів обох годинникових світів в їхньому непоступливому бажанні не «складати стрілки» та не коритися нібито очевидного. Чи так нездоланні технологічні та конструкторські перешкоди на шляху до досі нереалізованим можливостям наручних хронографів? Про неймовірні успіхи і прикрі невдачі сучасних годинникарів в нашому продовженні хронографічної теми.

19.12.2018

ДЕКА — час під ялинкою

ДЕКА — час під ялинкою

Немає кращого подарунка на Новий рік чи Різдво, ніж час! Так, так, трошечки зайвого часу ще нікому не зашкодило. А час, укладений в рамці дорогого корпусу елітного годинника, цінується подвійно!

14.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

На наш взгляд хронограф, он же секундомер, – замечательное часовое усложнение, позволяющее пользователю параллельно с отображением текущего времени производить измерение коротких временных отрезков. При чем замечательное как в прямом чисто техническом смысле, так и в переносном – эмоционально-эстетическом. Вот только нет-нет, а наши сверхчувствительные к неточностям слух и зрение режет чаще всего непреднамеренное, но тем не менее досадное терминологическое недоразумение.

10.12.2018

Трійка лідерів 2018: чарівна класика

Трійка лідерів 2018: чарівна класика

Напередодні Нового року, коли люди та компанії аналізують плоди минулих 365-ти днів, інтернет-магазин годинників №1 в Україні ДЕКА також вирішив включитися в цю чудову акцію підведення підсумків. Даною статтею ми починаємо серію публікацій, в яких поступово будемо розкривати таємницю найзатребуваніших в 2018 році моделей.