Як виглядають і скільки коштують нові хронографи UN Diver: обтічні форми та сучасний дизайн.

Автор Rebecca Doulton

Поза всякими сумнівами, марка Ulysse Nardin зараз старанно працює над «зміною курсу», оновлюючи свої найбільш знакові моделі. Колекція Marine вже поповнилася новими версіями, що ж, настала черга і для Diver «зазвучати по-новому». 2018 рік компанія присвятила роботі над «тристрілочниками». В 2019 фокус змістився на хронографи, і світ побачили кілька приголомшливих моделей Diver.

Кажуть: краще – ворог хорошого. На щастя, не завжди. Сміливий, імпозантний, новий, але однозначно впізнаваний Ulysse Nardin Diver безперечно тільки виграв від перезапуску. Позбувшись неактуальною монументальності корпусу, серія знайшла легкість, ергономічність та плавність ліній.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm доступний в трьох стандартних варіаціях: 18-каратне рожеве золото (в синьому кольорі), титан (в чорному кольорі) та лімітована титанова версія «Hammerhead Shark» (в синьому кольорі з червоними акцентами)

Що нового?

В 2018 компанія Ulysse Nardin представила оновлений Diver Chronometer. Годинник злегка спростили, якщо брати в порівняння більш помітні моделі минулих років, продемонструвавши більш сучасний підхід.

Щоб дійсно перейнятися еволюційним стрибком, який зробив бренд, погляньте на лімітовану серію Monaco Yacht Show 2016 Diver Chronograph. Щедро прикрашений він цілком міг би тримати в страху пару-трійку акул, запливи вони на регату. :-)

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Після релізу останніх Diver Chronograph та Diver Chronometer 42mm у мене з'явилося стійке відчуття, що компанія докорінно змінила свою естетичну концепцію, діючи тепер за принципом «чим менше, тим краще». Як і у версій 2016 року, у нових хронографів Diver діаметр 44 мм, і оснащені вони тим ж автоматичним калібром UN-150. Тому розташування лічильників і кнопок повністю збігається, а водонепроникний корпус так саме захищений від попадання води з показником 300 метрів.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Більш сучасний вигляд

«Зазубрений» безель у вигляді плавника акули, як було в старих хронографах, змінили більш акуратним стриманим безелем з дванадцятьма прямокутними виступами, а вушка під ремінець отримали більш обтічну форму.

Прогумований безель з одностороннім механізмом обертання став товщим і увігнутим, а при повороті він видає приємне клацання. Цифри та мітки опуклі, на позначку «0» нанесено покриті Super-LumiNova. Прямокутні «щитки» на заводній голівці стали менш помітними. Також у нового Diver Chronograph немає глянцевих поверхонь – полірування матове.

Оновлений Ulysse Nardin Diverr

Лічильники хронографа не зазнали змін по розташуванню. Їхній стиль лише злегка адаптований відповідно до нової концепції Diver 2018 року.

Циферблат, рясно прикрашений в більш ранніх моделях, тепер позбавлений усілякого декору. Його замінив простий та лаконічний зернистий фон. Годинні мітки та стрілки з люмінесцентним покриттям коротше і вже не скелетонізовані.

Тахіметрична шкала скасована. Чесно кажучи, це був спочатку дивний вибір для дайверського годинника. Також зникла знаменита акула-молот, раніше розташована на 30-хвилинному лічильнику хронографа в положенні «3 години». Напис Marine Diver 1846, яка була на деяких моделях 2016 року, ви також не знайдете.

Змінилася і апертура з датою, розташована на 12-годинному лічильнику в положенні «6 годин»: вона стала значно менше, і компанія відмовилася від використання збільшувальною лінзи.

Обидві титанові моделі доступні в чорному та синьому кольорах (циферблат, прогумований безель та каучуковий ремінець). Велика хвилинна стрілка та дві з трьох стрілок хронографу виконані в червоному кольорі. Версія в рожевому золоті відрізняється більш спокійною кольоровою гамою: синій фон, білі індекси та трохи золота.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Всі три моделі зберегли «родзинку» Ulysse Nardin – металеву вставку з логотипом бренду на каучуковому ремінці. Залежно від моделі вона виготовлена з титану або рожевого золота. До слова, про ремінець – він також був оновлений. Замість двоколірних смуг, як у деяких старих годинників Ulysse Nardin Diver Chronograph, марка прийняла за кращі однотонні.

HAMMERHEAD SHARK LIMITED EDITION

Все ж, від усіх своїх фірмових знаків в Ulysse Nardin відмовитися не змогли. Титанова версія в синьому кольорі «оживлена» яскравими червоними акцентами, продовжуючи традицію Hammerhead Special Editions. Червоним виділена вузька внутрішня рамка безеля, секундна стрілка хронографу, кнопки і назва серії Hammerhead Shark на циферблаті. Символ серії (акула-молот) також виконана в червоному кольорі та прикрашає планку ремінця.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Серія лімітована 300 екземплярами. Порядковий номер кожної моделі нанесено на тильну сторону корпусу (хх/300). Також на задній кришці викарбувано досить страхітливого вигляду акулу-молот.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

UN Calibre 150

У той час як лімітована серія Ulysse Nardin Diver Chronograph не дає можливості помилуватися роботою механізму через суцільну титанову кришку, дві інші версії забезпечили прозорим сапфіровим склом.

Оновлені моделі оснащені автоматичним інтегрованим хронографом з колонним колесом і запасом ходу 48 годин. Калібр був повністю розроблений компанією Ulysse Nardin. Спусковий механізм, виготовлений з кремнію, працює на частоті 4 Гц.

Оновлений Ulysse Nardin Diver

Наявність і ціна

Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Hammerhead Shark.
Референс: 1503-170-3/93-HAMMER, лімітована 300 екземплярами.
Офіційний прайс: 11,900 швейцарських франків.

Ulysse Nardin Diver Chronograph 44 мм Titanium/Black (титан, в чорному кольорі)
Референс: 1503-170-3/92.
Офіційний прайс: 11,500 швейцарських франків.

Ulysse Nardin Diver Chronograph 44 мм Pink Gold/Blue (рожеве золото, в синьому кольорі)
Референс: 1502-170-3/93.
Офіційний прайс: 38,500 швейцарських франків.

Технічні характеристики Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm.

Корпус:

 • 44 мм;
 • титан або рожеве золото;
 • що загвинчується заводна головка і кнопки;
 • сапфірове скло;
 • задня кришка: титанова з гравіюванням у вигляді акули-молота (лімітована версія) або сапфірове скло;
 • безель з одностороннім механізмом обертання з чорними або синіми каучуковими вставками;
 • водозахист: 300 метрів.

Циферблат:

 • синій або чорний з зернистою текстурою;
 • годинні мітки та стрілки покриті люмінесцентним складом SuperLuminova.

Механізм:

 • калібр UN-150;
 • автоматичний інтегрований хронограф з колонним колесом;
 • кремнієвий спуск;
 • запас ходу 48 годин;
 • частота 28,800 напівколивань на годину (4 Гц);
 • функції: години, хвилини, секунди, хронограф, дата.

Ремінець:

 • синій каучук з титанової вставкою, прикрашений акулою-молотом червоного кольору (лімітована серія);
 • на вибір: каучук, металевий браслет або текстиль (для нелімітованих серій).