годинники Maestro, присвячені The Beatles

Продовжуючи співпрацю з найвідомішими в світі рок-групами, бренд RAYMOND WEIL випустив обмеженою серією в 3000 примірників довгоочікувану третю модель в ряду годинників Maestro, присвячених The Beatles. Ця нова серія, натхненна легендарним альбомом «Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band», наповнена інноваціями у виборі матеріалів і дизайні. Годинник Maestro в присвяченій The Beatles обмеженої серії Sergeant Pepper працює від механічного калібру RW4200 з автопідзаводом, що підтримує запас ходу 38 годин, і має 40-міліметровий корпус з полірованої нержавіючої сталі з PVD-покриттям з жовтого золота. Вперше серед годинників RAYMOND WEIL ця модель оснащена ремінцем з «веганшкіри».

Задня кришка виконана з димчастого сапфірового скла з офіційним логотипом The Beatles та вигравіруваним номером примірника в обмеженої серії. Випуск цієї ексклюзивної моделі, присвяченій легендарній ліверпульській четвірці, обмежений 3000 екземплярами по всьому Світу. Серед примітних особливостей оформлення циферблату — знаменитий барабан з обкладинки альбому, що надихнув на створення цього елегантного годинника. На фоні сірого циферблату з чорним малюнком барабана в центрі добре помітні такі деталі з гальванізованого жовтого золота, як зовнішні обриси барабана, логотип The Beatles в положенні «6 годин» і, що виділяється в загальному ряду, мітка в положенні «4 години».

годинники Maestro, присвячені The Beatles

Ця модель стане прекрасною даниною пам'яті легендарної рок-групи і її культовому альбому Sergeant Pepper. Кожен екземпляр годинника Maestro обмеженої серії The Beatles Sergeant Pepper буде представлений в спеціальній коробці, присвяченій культовим музикантам. Кожна сторона цієї коробки відводиться одному з учасників легендарної четвірки та пофарбована в яскравий колір костюму, в якому цей член групи був зображений на обкладинці альбому Sergeant Pepper. На внутрішню поверхню коробки нанесені знаменитий барабан Sergeant Pepper і логотип The Beatles як знак схвалення з боку цього культового бренду.

В рамках даної обмеженої серії буде випущено всього 3000 примірників цих чудових годинників по всьому Світу. Використовуйте хештег #RWTheBeatles для обговорення годинників у соціальних мережах.

годинники Maestro, присвячені The BeatlesMAESTRO THE BEATLES SGT PEPPER'S обмежена серія, технічні дані 2237-PC-BEAT3:

 • ГОДИННИКОВОЇ МЕХАНІЗМ – механічний годинник з автопідзаводом RW4200.
 • ЗАПАС ХОДУ – 38 годин.
 • КАМЕНІВ – 26.
 • ФУНКЦІЇ – годинна, хвилинна та секундна стрілки.
 • КОРПУС – круглий – полірована нержавіюча сталь з PVD покриттям з жовтого золота, діаметр: 40 мм, товщина: 9.2 мм.
 • ЗАВОДНА КОРОНКА – полірована сталь з PVD покриттям з жовтого золота – з логотипом RW.
 • СКЛО – сапфірове.
 • ЦИФЕРБЛАТ – срібний з чорним барабаном з обкладинки альбому «Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band» в центрі. Логотип The Beatles з гальванічного жовтого золота в положенні «6 годин».
 • ІНДЕКСИ – сталь з покриттям із жовтого золота. Індекс в положенні «4 години» символічно зображує 4 учасників групи The Beatles.
 • СТРІЛКИ – сталь з покриттям із жовтого золота, прямі.
 • ЗАДНЯ КРИШКА – що замикається, димчасте сапфірове скло з офіційним логотипом The Beatles і вигравіруваним написом «Limited Edition».
 • БРАСЛЕТ – ремінець з чорного поліуретану («веган-шкіри») зі сталевою, що розкладається, застібкою RW з PVD-покриттям з жовтого золота та системою подвійного блокування.
 • ВОДОЗАХИСТ – 5 атмосфер.
годинник Maestro, присвячені The Beatles

MAESTRO THE BEATLES SGT PEPPER'S обмежена серія, технічні дані 2237-PC-BEAT3:

ГОДИННИКОВОЇ МЕХАНІЗМ – механічний годинник з автопідзаводом RW4200.
ЗАПАС ХОДУ – 38 годин.
КАМЕНІВ – 26.
ФУНКЦІЇ – годинна, хвилинна та секундна стрілки.
КОРПУС – круглий – полірована нержавіюча сталь з PVD покриттям з жовтого золота, діаметр: 40 мм, товщина: 9.2 мм.
ЗАВОДНА КОРОНКА – полірована сталь з PVD покриттям з жовтого золота – з логотипом RW.
СКЛО – сапфірове.
ЦИФЕРБЛАТ – срібний з чорним барабаном з обкладинки альбому «Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band» в центрі. Логотип The Beatles з гальванічного жовтого золота в положенні «6 годин».
ІНДЕКСИ – сталь з покриттям із жовтого золота. Індекс в положенні «4 години» символічно зображує 4 учасників групи The Beatles.
СТРІЛКИ – сталь з покриттям із жовтого золота, прямі.
ЗАДНЯ КРИШКА – що замикається, димчасте сапфірове скло з офіційним логотипом The Beatles і вигравіруваним написом «Limited Edition».
БРАСЛЕТ – ремінець з чорного поліуретану («веган-шкіри») зі сталевою, що розкладається, застібкою RW з PVD-покриттям з жовтого золота та системою подвійного блокування.
ВОДОЗАХИСТ – 5 атмосфер.