Жіночність, елегантність, чарівність самої природи з її неповторною художньою естетикою, торжеством фарб, м'якістю ліній та силуетів, безтурботною грою пастельних тонів – складно однозначно охарактеризувати численні колекції британського бренду Olivia Burton.

Так само важко перелічити всі колекції, лінійки та напрямки в найбагатшому асортименті бренду. І це не дивно, адже краса природи невичерпна, а дизайн моделей Olivia Burton натхненний в своїй більшості саме природою, а почасти манірністю, але в той же час властивою англійцям екстравагантністю.

годинники Olivia Burton

Інтернет-магазин ДЕКА пропонує різноманітні за стилем, настроєм і оформлення годинники Olivia Burton. Пані навіть з найнеймовірнішими та найвимогливішими уподобаннями в естетиці годинників обов'язково знайдуть щось своє.

Взагалі, принцип Olivia Burton дивно влучний. Можна виділити загальний стиль та деякі напрями, але як раз за рахунок розсіяності, різноманіття, немислимої кількості варіацій та компоновок кольору, матеріалів, форм і малюнка кожний годинник в будь-якому випадку обов'язково знайде свою щасливу власницю.

Невичерпні дизайнерські ідеї в будь-якому випадку потрапляють в точку. Наприклад, візьмемо колекції, де обігруються образи бджіл. Бджола може бути виконана в форматі 3D, може скромно займати позицію «12 годин», може бути скомбінована з камінням і стразами, з малюнками, обіграна контрастним поєднанням кольорів або матеріалів.

годинники Olivia Burton

Eсли, припустимо, комусь не подобаються бджоли, то витончені, зворушливі метелики вже напевно припадуть до душі. Метелики також представлені в найрізноманітніших виглядах та в численних комбінаціях.

Нарешті, найбільш безпрограшний варіант – квіти. Це вже точно всім подобається. У корпусі з нержавіючої сталі, покритої іонним напиленням різних відтінків, ніжні та вітряні букети виступають головною прикрасою циферблату. У підсумку, у вас на зап'ясті не просто годинник, але мініатюрна картина, витвір мистецтва.

годинники Olivia Burton

Дуже ефектно представлений квітковий мотив в цих моделях. Квіти тут з'являються на знімній прикрасі на корпусі, яка змінює вигляд годинника до невпізнання.

годинники Olivia Burton

Якщо вам імпонує мінімалізм, відсутність помітних елементів, будь-яких принтів, ваші побажання втіляться в життя.

годинники Olivia Burton

Окрему увагу хочеться приділити ексцентричної моделі, прикрашеної зеленим перламутром. Властивість перламутру переливатися різними відтінками залежно від ракурсу притягує погляд, немов магніт. Виглядає дуже зачаровуючи.

годинники Olivia Burton

Взагалі, компанія Olivia Burton була створена з метою насичення ринку жіночих аксесуарів якісною продукцією за розумною ціною. Творці торгової марки Lesa Bennett і Jemma Fennings, натхнення вони успішно черпають в старовинних колекціях, які майстерно обігрується на сучасний лад.

годинники Olivia Burton

Майбутні засновники бренду Olivia Burton зустрілися в Лондонському коледжі моди. І за принципом «не можеш відшукати, зроби сам» вони вирішили створити власну компанію після того, як безуспішно намагалися підібрати доступний за ціною якісний годинник з вишуканим і елегантним дизайном. Насправді саме так і було: дівчата ретельно досліджували безліч пропозицій великих рітейлерів, однак, тим не менш, не знайшли абсолютно нічого, що відповідало б їхнім уявленням і очікуванням.

годинники Olivia Burton

В часах Olivia Burton дизайнеры особое внимание уделяют именно деталям, которые и делают часы бренда уникальными. В каждой модели безошибочно прослеживается хорошо узнаваемый британский стиль. При этом цены на изделия колеблются в доступном диапазоне.

Часы Olivia Burton сочетают в себе женственность, изящество и обязательную дозу ярких трендовых особенностей, тех самых неуловимых примет, по которым современная девушка уверенно распознает модный дизайнерский аксессуар.

годинники Olivia Burton

Годинники Olivia Burton оснащені якісними японськими кварцовими механізмами.

Циферблат кожної моделі є справжнім витвором мистецтва, мініатюрною картиною, або мозаїкою, або аплікацією, або гербарієм. До чого ж гарно виглядає на циферблаті кожна пелюстка, кожна бджола або метелик! Деякі циферблати інкрустовані кристалами Swarovski.

годинники Olivia Burton

У матеріалах, серед інших, використовується натуральні перлини, що переливається всілякими відтінками перламутру. Нержавіюча сталь представлена в декількох відтінках, які отримані за допомогою іонного напилення: чорнографітового, сріблястого, кольору жовтого або рожевого золота.

Ремінці виготовлені зі шкіри, є можливість зміни ремінця.