В суботу 16 лютого 2019 року в Майамі нашу увагу привернула захоплююча своїм блиском і багатством подія — годинниковий салон Watch & Wonders Miami 2019. Тільки-но вийшла на світову арену модель Marine Mega Yatch часовий мануфактури Ulysse Nardin, та вже вперше була офіційно представлена на борту неймовірно розкішної завдовжки 156 футів (50 метрів) мегаяхти, виробленій компанією Baglietto (італійська суднобудівна верф, що спеціалізується на створенні яхт класу люкс за індивідуальними замовленнями), яка вміщує 12 гостей на своєму розкішному ексклюзивному майданчику в 342 м2. Ранкова презентація починалася з кількох келихів Perrier-Jouet Grand Brut, ікри, холодного тунця та проходила для дуже вузького кола шанувальників годинників. Без сумнівів, атмосфера досконалої розкоші, яка нас оточувала, була приваблива і чарівна... Але тільки в ній по-справжньому був здатний оголитися істинний характер багатогранної сутності приголомшливого годинника ціною 310 000 USD.

Для Ulysse Nardin вихід в море — ключова подія в кожній новій експериментальній подорожі. Цей морський вояж знову надає нам вдалий шанс зійти на борт флагмана винахідливості годинникового мистецтва, пізнати багатий історичний досвід і заглибитися в новаторські ідеї, які реалізовані в відкритих погляду шикарних і витончених механічних вузлах і модулях, які відверто демонструють злагоджену гармонійну гру всього механізму, що поєднує в собі технічну універсальність та суворі емоції хвиль океану.

годинник Ulysse Nardin Marine Mega Yatch

Подібно елітній мегаяхті, народженій в істинному дусі розкоші, корпус Marine Mega Yatch створений з благородного почесного металу — платини 950 проби. Діаметр 44 мм, ремінець із шкіри алігатора синього кольору. Це спеціальна серія, та її випуск обмежений 30 екземплярами. Конструктивна особливість моделі — ширяючий турбійон, його дизайн змодельований в формі корабельного гвинта. Годинник оснащується циферблатом, декорування якого виконано в дивовижній та витонченій техніці гарячої емалі «Grand Feu», наповнене чудовою об'ємністю та плавними колірними переходами відтінків синього. Гра світла глибоко вражає. Відзначимо, що на сьогоднішній день це дуже складна техніка емалювання. Можемо тільки уявити, яку кількість циферблатів було використано в процесі тривалої складної копіткої обробки та оформлення, завдяки чому вдалося створити 30 циферблатів із застосуванням цього високотехнологічного процесу для лімітованої колекції Marine Mega Yatch.

Відтінки ультрамаринового циферблату, що розсіюються, пристрасно передають відчуття присутності морської стихії, а її основні елементи, що виконані з білого сатинованого золота, нагадують ніс корабля, який розтинає хвилі океану. Чудово відтворена з ефектом тривимірного простору носова частина судна здіймається із заплави білого золота на поверхню, немов виникає з туману та прорізає пінні хвилі моря, зображені з вражаючим реалізмом за допомогою техніки гарячого емалювання «Grand Feu». У положенні «6 годин» з королівською гідністю розташувався ширяючий турбійон.

Спільно з відображенням часу та чарівним ширяючим турбійоном годинник надає можливість відстежувати фази Місяця. Зображення Місяця з ідеальною точністю та реалістичністю передано в його мініатюрній сверхдеталізованій тривимірній сферичній формі, має рельєфну поверхню та знаходиться в тісному зв'язку зі складним індикатором припливів, який в свою чергу відображає висоту рівня моря в реальному часі по відношенню до конкретного місця з урахуванням сезонних коефіцієнтів.

годинник Ulysse Nardin Marine Mega Yatch

Положення «3 години» величаво займає якір, прикріплений до механізму лебідки. Він рухається вгору або вниз, демонструючи рівень запасу ходу механізму. У верхній частині циферблату інженери компанії встановили продуманий до найдрібніших деталей механізм, який відповідає за роботу якоря, що однозначно здивує шанувальників складної механіки. При маніпуляції головкою в положенні заводу годинника шестерні та диференціали обертаються разом з лебідкою та якорем, переміщуючись вгору або вниз по вертикальній шкалі. Невелике вікно збоку на корпусі під прогумованою заводною головкою зовні нагадує машинний телеграф Чадборна, служить індикатором положення цієї головки та відповідає за:

  • установку часу;
  • відображення припливів і фаз місяця;
  • завод механізму.

В моделі Marine Mega Yatch представлений мануфактурний механізм ручного заводу UN-631, його роботу можна спостерігати через прозору задню кришку. Абсолютно оригінальна архітектура механізму нагадує конструкцію двигуна морського лайнера та виконана в індустріальному (промисловому) та інженерно-технічному дизайні, немов шедевр зі світу наукової фантастики. Діаметр «годинникового двигуна» 37мм, складається механізм з 504 деталей, запас ходу 80 годин, частота напівколивань балансового колеса 21 600 н/год.

годинник Ulysse Nardin Marine Mega Yatch

Коли цей годинник облягає ваше зап'ястя, ви миттєво починаєте відчувати неймовірну міць та потенціал, могутність і велич високого годинникового мистецтва. Модель розкішна, комфортна, харизматична! Ви занурюєтеся в таємничий світ морських пригод, стаєте невід'ємною його частиною. Неоціненний більш ніж 170-річний досвід мануфактури та виняткову майстерність втілено в неперевершеному механізмі і в одному з найкрасивіших циферблатів, що уособлюють діалектику душі та мінливий настрій морської стихії. Це одна з найчудовіших моделей, будь-коли вироблених компанією Ulysse Nardin. На вашій руці та на борту вашої мегаяхти обов'язково повинен виявитися надійний супутник і незамінний помічник відважних мандрівників по семи морях.