Лімітоване видання, присвячене мексиканським традиціям

Chopard L.U.C Skull One – це лімітована серія годинників із циферблатом, який зображує мексиканську калаверу (череп), прикрашену сонцем, квітами та серцем. Це видання присвячене щорічному святу Día de los Muertos (День мертвих). Жителі Латинської Америки вірять, що в цей день душі померлих тимчасово возз'єднуються зі своїми сім'ями.

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Святкування Día de los Muertos в Мексиці триває більше двох днів, під час яких люди згадують своїх близьких, котрі пішли в світ інший. На перший день дитячі могили прикрашають іграшками й повітряними кульками, а на другій згадують дорослих, готуючи їжу й напої, які вони полюбляли за життя, а також дістаючи значущі для них речі.

Звісно, європейці вважатимуть це свято в деякій мірі болючим, однак у Мексиці до Дня мертвих відносяться зовсім інакше. Люди вірять, що в ці дні душі померлих насолоджуються недовгим возз'єднанням зі своїми живими родичами. Під час святкування мексиканці їдять, п'ють й танцюють під запальну музику. Багато з них приховують обличчя за незвичайними масками-черепами (калаверами).

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Компанія Chopard створила лімітовану серію, присвячену Дню мертвих. Циферблат нового годинника Chopard L.U.C Skull One прикрашає та сама калавера з сонцем, квітами й серцем. Сталевий 40-міліметровий корпус із абразивно-струминним очищенням і DLC-покриттям, як і інші моделі з серії L.U.C, оснащений механізмом L.U.C 96.53-L з бездоганною обробкою. У калібрі використана технологія Chopard Twin (два заводних барабана замість одного) і вольфрамовий мікроротор.

Новинка випущена обмеженим тиражем у кількості 100 екземплярів. Ексклюзивність гарантована. Офіційна ціна становить £ 8530.

Дизайн, натхненний давніми традиціями

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Синкретична традиція святкування Дня мертвих зародилася ще за часів цивілізації ацтеків, а потім поповнилася елементами іспанського католицизму. Día de los Muertos – це радісна подія, присвячена святкуванню життєвого циклу. Вона нагадує людям про те, що смерть може наступити в будь-який момент, і це надає значення існуванню.

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

У це свято поминають своїх померлих близьких, приносячи до їхніх могил подарунки, страви й напої. Це допомагає зміцнити сімейні узи, які не зникають навіть за останньою межею. Похмуре, але в той же час пародійне, це свято надихнуло Chopard на повернення до ексцентричної естетики, яка й втілилася в годиннику L.U.C Skull One.

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Лакований циферблат прикрашає зображення калавери (стилізованого мексиканського черепа) з сонцем, квітами, серцем і закрученими вусами над беззубою посмішкою. Маючи виснажений вигляд, як і годиться подібному персонажу, череп при цьому виглядає нешкідливим й навіть дружелюбним. Арабські цифри, позолочені годинні маркери, а також золоті стрілки створюють елегантний контраст із монохромного гамою циферблату в чорно-сірих тонах.

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Коричневий ремінець зі шкіри теляти, прошитий вручну, виготовлений у відповідності зі строгими етичними критеріями. Шляхетна шкіра стає ще більш прекрасною, покриваючись із часом унікальною легкою світло-коричневою потертістю.

Коротко про механізм

Новинка оснащена ультратонким автоматичним калібром L.U.C 96.53-L, товщина якого становить всього 3,3 мм. При цьому він має два заводних барабана (замість одного) Chopard Twin та забезпечує 58-годинний запас ходу.

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Мікроротор виконаний з вольфраму (метал високої щільності), який забезпечує оптимальне заведення. Мости механізму декоровані вишуканим орнаментом «Côtes de Genève», який робить годинник настільки ж красивими зсередини, як і ззовні. Помилуватися механізмом можна через прозору задню кришку з сапфірового скла. Злегка затемнене, воно доповнює похмуру естетику LUC Skull One.

Підхід Chopard до виробництва годинників

Chopard – це сімейна компанія з глибоко вкоріненою філософією незалежності. Всі виробничі етапи випуску годинників L.U.C здійснюються на виробництвах марки, розташованих у Женеві та Флёрье.

Розробка механізму, дизайн готової продукції, плавка золота, штампування та механічна обробка корпусів, виробництво компонентів калібру, традиційна ручна обробка, обробка поверхонь, полірування, складання, регулювання та контроль якості - всі ці етапи проходять на потужностях Chopard і застосовуються до кожної моделі L.U.C.

 Наручний годинник Chopard L.U.C Skull One

Ці винятковий годинник, створений завдяки копіткій роботі, в повній мірі відповідає сподіванням сучасного джентльмена. Він позбавлений порожньої облуди та вивертів, представляючи собою майстерне поєднання істинної ремісничої майстерності та щирих емоцій.