Лімітована серія з благородною місією

Автор: Angus Davies

Видання Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II — це гімн життю та оптимізму. Частина доходів від продажів ціх годинників буде спрямована на підтримку медичних працівників, які борються з пандемією.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Breitling Superocean Heritage '57 Capsule Collection

Breitling завжди асоціювалися з хронографами, зокрема, з годинниками для пілотів. Однак швейцарська марка знаменита й іншими колекціями — Breitling for Bentley для автолюбителів і Emergency, створеної для безстрашних дослідників.

У 1957 році компанія з Гренхена представила серію Superocean, а кілька тижнів тому продемонструвати оновлену версію цієї класичної колекції — Breitling Superocean Heritage '57 Capsule Collection. Джерелом натхнення для перевидання послужила культова пісня California Dreaming, зіткана з сонячних променів, духу відважних серфінгістів і зухвалої краси зірок кіноекрану.

Нова капсульна колекція виконана з нержавіючої сталі і оснащена Breitling Caliber 10 із сертифікацією COSC, а 42-міліметрові корпуси забезпечені двонаправленим безелем з керамічною вставкою. Серія буде випускатися обмеженим тиражем.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Breitling Superocean Heritage '57 Limited Edition з чорним циферблатом

Коли на початку літа в Breitling представили Superocean Heritage '57 Capsule Collection, одна модель удостоїлася особливої уваги публіки. Це була версія з райдужним циферблатом. Довгий час люди жили в постійній тривозі, викликаної світовою пандемією, тому яскраві кольори вселили надію на краще.

Нова лімітована серія випущена з особливою метою — підтримати медичних працівників, які борються з пандемією в найбільш постраждалих країнах. Компанія заявила, що пожертвує півмільйона швейцарських франків для допомоги цим самовідданим людям.

Breitling допоможе благодійним фондам

Як правило, кожна модель Breitling має свою передісторію. У квітні компанія випустила першу лімітовану серію Superocean Heritage '57, котра отримала дуже позитивні відгуки.

Реліз припав якраз на той період, коли пандемія невблаганно поширювалася по світу, тому замість офіційного заходу компанія представила нові годинники під час веб-трансляції саміту Breitling. Люди з усього світу побачили в барвистих елементах дизайну промінь надії, веселку, що стала символом підтримки медиків, які борються з вірусом.

Надихнувшись самовідданістю працівників охорони здоров'я і захопленими відгуками на перші райдужні годинники, Breitling створили Superocean Heritage '57 Limited Edition II із синім циферблатом і райдужними акцентами.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Бажаючи підтримати тих, хто знаходиться «на передовій» у бійці з коронавірусів, компанія вирішила передати частину прибутку від продажів нової моделі благодійним організаціям країн, які найбільше постраждали від пандемії. Пожертвування були зроблені відразу ж після анонсу про вихід годинників.

Крім того, Breitling жертвує цим організаціям додатково 1000 CHF з кожної першої сотні проданих через сайт моделей Superocean Heritage '57 Limited Edition II. В цілому компанія пожертвує 500,000 CHF, які будуть розділені між шістьма благодійними організаціями. Також бренд закликає своїх ритейлерів підтримати ініціативу й внести свій вклад.

«Ми були вражені популярністю Superocean Heritage '57 Limited Edition. Це допомогло зрозуміти, що ми дійсно можемо зробити щось для медичних працівників. Ці люди стільком пожертвували, тому ми хотіли, щоб вони відчули нашу турботу й вдячність. І райдужні годинники в цьому допомогли.»

Жорж Керн, генеральний директор Breitling

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Breitling також оголосили, що в червні одна з моделей серії Superocean Heritage '57 Limited Edition II буде продана на аукціоні Charitybuzz, який підтримує різні благодійні ініціативи. Купивши годинник також отримає можливість поспілкуватися в чаті з Келлі Слейтер, членом команди Breitling Surfers Squad, яка по праву вважається однією з кращих серфінгісток всіх часів. Доходи від аукціону Charitybuzz будуть передані американській благодійній організації Direct Relief.

Хто отримає підтримку

Компанія Breitling вибрала кілька благодійних організацій по всьому світу, які надають активну допомогу в боротьбі з пандемією:

 • Fondation de France, Франція. Організація бере участь у фінансуванні дослідницьких проектів, підтримує місцевих соціальних працівників, а також французькі благодійні спільноти, що працюють з найбільш уразливими групами населення. Це найбільша мережа гуманітарних організацій у Франції.
 • Клінічний інститут Humanitas, Італія (Мілан). Перша італійська лікарня, яка отримала акредитацію JCI від американської міжнародної організації Joint Commission International. Humanitas піклується про людей, які постраждали від пандемії, та бере участь в розробці вакцини від COVID-19.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

 • National Center for Global Health and Medicine (NCGM), Японія. Це національне агентство, яке займається дослідженням вірусів і розробкою вакцин, а також лікуванням інфекційних захворювань, в тому числі COVID-19. NCGM з самого першого дня активно брало участь в боротьбі з пандемією, а зараз працює над вакциною.
 • Міністерство охорони здоров'я Іспанії. Частина коштів, набутих від продажу Superocean Heritage '57, уряд використовує на найнагальніші потреби: маски, захисний одяг і матеріали для медичних працівників, а також закупівлю тест-систем.
 • NHS Charities Together, Великобританія. Федерація благодійних організацій надає підтримку своїм співробітникам і пацієнтам з COVID-19. В Англії веселка стала символом підтримки працівників NHS. Федерація, до складу якої входить понад 250 благодійних організацій, вже зібрала приголомшливу суму, яка перевищує 100 мільйонів фунтів стерлінгів, на боротьбу з коронавірусів.
 • Direct Relief, США. Ця гуманітарна організація всіляко сприяє поліпшенню здоров'я та якості життя людей, котрі опинилися на порозі бідності або постраждали від надзвичайних ситуацій. Пожертви Breitling будуть спрямовані на підтримку медичних працівників, які борються з пандемією.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Як ми можемо допомогти

Всі ці організації самовіддано захищають життя та здоров'я кожного з нас. Їм доводиться долати величезні труднощі, тому кожне пожертвування цінно для них. І ми теж можемо їм допомогти:

 • Fondation de France (France);
 • Humanitas (Italy);
 • The National Center for Global Health and Medicine (Japan) The Ministry of Health (Spain);
 • NHS Charities Together (UK);
 • Direct Relief (USA).

Серія годинників Superocean Heritage ’57 Limited Edition II

В Superocean Heritage '57 Limited Edition II особливої уваги приділяють кольором. Барвисті акценти символізують веселку, що стала символом підтримки медичних працівників по всьому світу.

Годинники виконані в 42-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі. Двонаправлений обертовий безель посилений надміцною керамічною вставкою. Темно-синій циферблат оживляють кольорові акценти в положеннях «12-3-6-9 годин». Годинні маркери, а також годинна й хвилинна стрілки покриті складом Super-LumiNova® всіх кольорів веселки: жовтого, зеленого, синього, індиго, фіолетового, червоного й оранжевого. Неймовірне буйство фарб виконане в кращих традиціях Breitling.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Модель Superocean Heritage '57 Limited Edition II комплектується золотисто-коричневим шкіряним ремінцем у вінтажному стилі з застібкою-пряжкою або складаною (на вибір), а також інтегрованим браслетом Ocean Classic з нержавіючої сталі з застібкою-метеликом.

Якщо ви бажаєте додати кольору, можна вибрати яскравий текстильний ремінець Outerknown ECONYL® NATO. Він продається окремо в шести кольорах:

 • синьому з темно-синіми смугами;
 • блакитному з темно-синіми смугами;
 • жовтому з помаранчевими смугами;
 • сірому з чорними смугами;
 • червоному з чорними смугами;
 • зеленому з чорними смугами.

Наручні годинники серії Breitling Superocean Heritage '57 Rainbow Limited Edition II

Серія Superocean Heritage '57 Limited Edition II обмежена 1000 примірників, про що свідчить напис на задній кришці «ONE OF 1000». Складно знайти кращий спосіб виразити подяку борцям з пандемією, ніж придбати райдужний годинник від Breitling.