Феєрія кольору в лінійці керамічних годинників

Наручні годинники Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection

Годинник Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection в сіро-зеленому кольорі

Пора розігнати хмари, котрі згустилися над нами за останні місяці, та додати яскравого кольору, який дарує радість і гарний настрій! Особливо якщо цей колір являє собою витончену палітру, створену одним з найбільших художників 20 століття.

В минулому році швейцарська годинникова компанія Rado оголосила про початок співпраці з Les Couleurs Suisse, організацією, що отримала від Фонду архітектора Ле Корбюзьє ексклюзивне право на ліцензування оригінальної палітри «Архітектурної поліхромії». Відтепер годинники Rado буквально заграють новими фарбами.

Великий архітектор і дизайнер Ле Корбюзьє (уроджений Шарль Едуард Жаннере Гріс) вірив, що кольори й колірні системи відіграють важливу роль в архітектурі, скульптурі, плетінні гобеленів і багатьох інших видах мистецтва. Він розробив особливу палітру з 63 кольорів, яку назвав «Архітектурна поліхромія». Кожен з цих кольорів позитивно впливає на людину, викликаючи тільки позитивні емоції.

З 1931 по 1959 роки Ле Корбюзьє займався пошуком відтінків, які, за його словами, відрізнялися абсолютною гармонією та поєднувалися між собою в будь-якій комбінації. Створена ним палітра як і раніше служить орієнтиром для архітекторів і дизайнерів всього світу.

Наручні годинники Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection

Дизайнер і архітектор Ле Корбюзьє

Компанія Rado довгі роки залишалася піонером по частині використання нових матеріалів. Кілька десятиліть тому вона першою представила високотехнологічну кераміку, тому впровадження нової кольорової палітри для керамічної лінійки стало цілком логічним рішенням.

Перша колекція, випущена в минулому році, включала 14 кольорів. Однак на цьому марка не зупинилася та створила нову серію True Thinline Les Couleurs™ Le Corbusier.

Наручні годинники Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection

Годинник Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection в сіро-коричневому кольорі натуральної умбри

Всі моделі нової колекції Rado True Thinline Les Couleurs™ Le Corubsier оснащені кварцовим механізмом, що дозволило зробити годинники ультратонкими. Корпус і заводна головка виконані з високотехнологічної матової кераміки, а циферблат захищений куполоподібним сапфіровим склом.

Задня кришка декорована принтом з кольорових смуг Корбюзьє та написом «Polychromie Architecturale, Limited Edition One out of 999». Стрілки, годинні індекси та триланковий браслет виконані з матової кераміки й повторюють колір циферблату.

Кожен з кольорів, які увійшли до нової лінійки, представляє одну з дев'яти груп палітри Ле Корбюзьє: кремово-білий, сірий металік, яскравий ультрамарин, сонячний жовтий, насичений помаранчевий, яскраво-рожевий, англійський зелений та інші.

Цей годинник порадує вас не тільки чудовим кольором, але й приємною ціною — всього 2,100$.

Наручні годинники Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection

Годинник Rado Le Corbusier Les Couleurs™ Collection в яскравому ультрамаринового кольорі