Нова лінійка годинників для пілотів

Наручні годинники Longines Spirit

У компанії Longines багата спадщина. Вона випускала високоточні інструментальні годинники для збройних сил, спортсменів і пілотів авіації. Ліндберг, Хайнмюллер, Ван Хорн ВИМС, Пікар — найвеличніші дослідники та підкорювачі стихій покладалися на Longines під час небезпечних подорожей.

Сьогодні бренд представляє нову колекцію інструментальних годинників, присвячену бунтівному духу шукачів пригод. Longines Spirit — це сертифіковані хронометри з датою, один з них оснащений хронографом.

Наручні годинники Longines Spirit

Longines на службі у першовідкривачів і рекордсменів

Компанія Longines, що заснована в 1832 році у Сент-Імье (швейцарський кантон Юра), знайшла популярність після випуску перших кишенькових годинників з хронографом, які призначалися для проведення спортивних змагань.

З появою авіації виникла необхідність в точних приладах для вимірювання часу та бренд став фаворитом серед льотчиків. Ім`я Чарльза Ліндберга найтісніше пов`язано з Longines. На борту свого Spirit of St. Louis він здійснив перший одиночний безпересадочний політ через Атлантику в 1927 році. Коли Ліндберг встановлював свій рекорд, з ним був годинник Longines. Пізніше він разом з брендом розробляв модель Hour Angle.

Крім Ліндберга, багато дослідників, пілотів і першовідкривачів довірилися точності й надійності годинників Longines.

Амелія Ерхарт

Наручні годинники Longines Spirit

14 годин 56 хвилин — саме стільки часу знадобилося Амелії Ерхарт, щоб в 1932 році здійснити одиночний трансатлантичний політ без пересадок. І з нею був хронограф Longines.

Завдяки своєї безстрашності вона змогла протистояти крижаним вітрам і впоратися з механічними несправностями, ставши першою жінкою, котра об'єднала континенти повітряним коридором. Ще раніше, у 1928 році, вона стала першою представницею «слабкої» статі, перетнула Атлантику в якості другого пілота.

Поль-Еміль Віктор

Наручні годинники Longines Spirit

Витримуючи температуру до -40°C, Поль-Еміль Віктор провів 49 днів, досліджуючи крижану пустелю Гренландії в 1936 році. Навіть в найсуворіших погодних умовах його хронометр Longines працював з граничною точністю, допомагаючи розраховувати довготу. «З цим годинником можна забути про поразку, оскільки він визначає успіх», — скаже пізніше Віктор, який присвятив все своє життя полярним експедиціям.

Елінор Сміт

Наручні годинники Longines Spirit

Під час польоту на висоті 30,000 футів в 1931 році американська льотчиця Елінор Сміт знепритомніла. Вона намагалася побити рекорд, коли її літак почав падати. Жінка прийшла до тями в останню хвилину й встигла благополучно посадити повітряне судно.

Десять днів пізніше Елінор злетіла ще вище, встановивши новий рекорд на висоті 32,576 футів. Відважна та цілеспрямована льотчиця-одинак довіряла тільки своєму перевіреному Longines. Ставши наймолодшим ліцензованим пілотом у світі у віці 16 років, Сміт за своє життя встановила декілька рекордів по витривалості, швидкості та висоті.

Говард Х'юз

Наручні годинники Longines Spirit

3 дні, 19 годин, 14 хвилин — це рекорд навколосвітнього польоту, встановлений Говардом Х'юзом в 1938 році. У ексцентричного американця було дві пристрасті в житті: авіація та кіно. Для першої він вибрав Longines.

Х'юз — найвідоміший пілот, котрий використовував Longines Sidérograph, бортовий пристрій для навігації по небесній сфері, запатентований маркою. Пілоти його екіпажу покладалися на годинник-хронометр Longines, що показував час за Гринвічем, а також Гринвічський зоряний час. А для спостережень вони задіяли Longines Second-Setting.

Колекція годинників Longines Spirit

Нова колекція Longines Spirit – частина лінійки Heritage, вінтажних годинників в стилі ретро. Однак не слід думати, що компанія знову випустила серію римейків. Навпаки, Spirit – це сучасна механіка й актуальний дизайн, доповнені історичними посиланнями.

Наручні годинники Longines Spirit

Нові годинники випущені в двох версіях – це модель з функціями часу й дати та автоматичний хронограф. Обидві виконані в однаковому корпусі та містять схожі елементи дизайну. Колекцію Longines Spirit можна віднести до категорії годинників для пілотів, оскільки в ній передбачена більшість функцій, притаманних такого типу годинникам.

Міцний корпус, розбірливий циферблат з люмінесцентними арабськими цифрами, велика заводна головка й значні стрілки. І, звісно ж, особливої уваги компанія приділила точності ходу.

Наручні годинники Longines Spirit

Корпус обох моделей Longines Spirit виконаний з нержавіючої сталі та має класичну форму з вираженими лініями й гранями. Спереду корпус відполірований у матові техніці, яка контрастує з глянцевими акцентами. Піднесений масивний безель також поєднує два типи полірування. Куполоподібне сапфірове скло й суцільна задня кришка з нержавіючої сталі завершують образ надійного пілотського годинника.

В обох моделях заводна головка збільшена, як і кнопки версії з хронографом, котра також оснащена додатковою, що заґвинчується, головкою для коригування дати.

Лінійка Longines Spirit виходить в трьох варіантах циферблату: матовому чорному, переливчастому синьому й сріблястому з зернистою текстурою. Об`ємні арабські цифри, ромбовидні індекси й великі стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova.

Наручні годинники Longines Spirit

Циферблати відзначені фірмовим «сузір'ям Longines» — п'ятьма зірками, що свідчать про високу якість та надійність механізму. Це максимально можлива кількість, яка дається лише обраним серед годинників Longines.

Модель Longines Spirit Time-and-Date

Наручні годинники Longines Spirit

Це класичні годинники з трьома стрілками і календарем. Вони випущені в корпусах двох діаметрів: 40 та 42 мм, щоб клієнти мали можливість вибрати між повсякденним варіантом і більш яскраво вираженим стилем пілотського годинника.

Компанія пропонує три циферблати на вибір: чорний, сріблястий та синій. Модель комплектується коричневим, чорним або синім шкіряним ремінцем із застібкою-пряжкою. Крім того, ще передбачений триланковий браслет з нержавіючої сталі зі складною застібкою.

Наручні годинники Longines Spirit

Longines Spirit Time-and-Date оснащені сучасним і точним механізмом L888.4 з кремнієвою пружиною балансу й оновленим циліндром (модифікована й поліпшена версія калібру ЕТА). Працюючи на частоті 25,200 напівколивань на годину, механізм забезпечує 64-годинний запас ходу. Калібр отримав сертифікат хронометра.

Крім класичних 40 та 42-міліметрових версій, доповнених різноманітними ремінцями й браслетом, компанія Longines також випустила модель Spirit Time-and-Date «Prestige Edition». Це більш коштовне видання, доступне в тих саме діаметрах і з комплектом з двох змінних ремінців: класичному шкіряному, NATO з коричневої шкіри та зі сталевим браслетом.

Наручні годинники Longines Spirit

Короткі характеристики:

  • Корпус: діаметр 40/42 мм, нержавіюча сталь; сапфірове скло; що загвинчується, заводна головка; ступінь водозахисту 100 метрів.
  • Циферблат: матовий чорний, переливчастий синій, сріблястий з зернистою текстурою; об`ємні індекси та стрілки покриті люмінесцентним складом.
  • Механізм: автоматичний калібр L888.4 із сертифікатом COSC; кремнієва пружина балансу; 21 камінь; частота 25,200 нпк/год; 64-годинний запас ходу; години, хвилини, секунди, дата.
  • Ремінець: браслет з нержавіючої сталі або шкіряний ремінець.
  • Офіційна вартість: модель діаметром 40 мм — 2,000 CHF, 42 мм — 2,100 CHF. Видання «Prestige Edition»: 40 мм — 2,600 CHF, 42 мм — 2,700 CHF.

Модель Longines Spirit Chronograph

Лінійка пілотських годинників Longines була б неповною без хронографа. Тим більше, це ускладнення входить в компетенцію марки. Spirit Chronograph представлений у 42-міліметровому корпусі та в трьох кольорах циферблату: синьому, чорному й сріблястому. Годинники комплектуються шкіряним ремінцем із застібкою-пряжкою або сталевим браслетом зі складаною застібкою.

Наручні годинники Longines Spirit

Модель оснащена особливим механізмом, запатентованим компанією Longines. Це автоматичний калібр хронографу з колонним колесом, створений на базі ЕТА. Після істотних модифікацій він позбувся кулачкового важеля, на зміну якому прийшла більш точна система з колонним колесом.

Механізм з частотою 4 Гц оснащений кремнієвою заводною пружиною та поліпшеним кінетичним ланцюгом, що дозволило забезпечити 60-годинний запас ходу. Виняткова точність Longines Spirit Chronograph підтверджена сертифікатом COSC.

Наручні годинники Longines Spirit

Короткі характеристики:

  • Корпус: діаметр 42 мм, нержавіюча сталь; сапфірове скло; що загвинчується, заводна головка; ступінь водозахисту 100 метрів.
  • Циферблат: матовий чорний, переливчастий синій, сріблястий з зернистою текстурою; індекси та стрілки покриті люмінесцентним складом.
  • Механізм: автоматичний калібр хронографу L688.4 з колонним колесом; сертифікат COSC; кремнієва пружина балансу; 27 каменів; частота 28,800 нпк/год; 60-годинний запас ходу; години, хвилини, мала секунда, дата, трикомпаксний хронограф.
  • Ремінець: браслет з нержавіючої сталі або шкіряний ремінець.
  • Офіційна ціна: 2,900 CHF.