Реліз до лытам бренду з модним візерунком «Панцир черепахи»

Автор: Brice Goulard

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

Що може бути краще надійного дайверского годинника, який доречний до вечері на березі моря, а також послужить вірним супутником у підкоренні водної стихії? Компанія TAG Heuer підготувала для вас щось нове й оригінальне — годинник Aquaracer 43mm Calibre 5 Automatic «Tortoise Shell Effect» з безелем, що імітує візерунок на панцирі черепахи.

Серія Aquaracer розроблена спеціально для шанувальників водних видів спорту. Це серйозні, але не занадто складні годинники для дайвінгу, в основу дизайну яких покладені знамениті Heuer 2000: злегка грубий безель з 12-гранним профілем, циферблат із горизонтальними канавками.

Новий годинник помітно відрізняється від звичайних творінь бренду, натхнених автоспортом. Він швидше став експериментом з кольорами циферблату й новими незвичними текстурами. Однак «база» залишилася колишньою — це надійний, міцний годинник для дайвінгу, оснащений всіма необхідними функціями.

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

Літня колекція 2020 року збагатилася новим матеріалом, який досить рідко зустрічається в годинному виробництві, але завжди асоціюється з літнім сезоном, з орнаментом «панцир черепахи». Досягається подібний ефект завдяки твердій смолі з мармуровим малюнком, на яку потім наноситься 60-хвилинна дайверская шкала.

Годинник представлений в двох кольорах: синьому й темно-коричневому. Останній часто асоціюється з панциром черепахи (такий колір часто використовують в сонцезахисних окулярах). Циферблати також випущені в двох кольорах: темно-синьому (модель з синім безелем) і чорному (з коричневим безелем). Обидва виконані у фірмовому «рифленому» стилі.

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

У плані характеристик новий годинник повністю збігається з іншими моделями колекції TAG Heuer Aquaracer Caliber 5. 43-міліметровий корпус з короткими вушками під ремінець відполірований в двох техніках: глянсовій та матовій. Захищена заводна головка заґвинчується, забезпечуючи ступінь водостійкості 300 метрів.

Циферблат відрізняється чудовою читаністю: збільшувальне скло над апертурою з датою, об'ємні індекси та стрілки покриті родієм і щедро заповнені люмінесцентним складом Super-LumiNova синього й зеленого кольорів.

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

Під суцільною задньою кришкою з нержавіючої сталі ховається надійний автоматичний механізм Calibre 5, сконструйований на базі Sellita SW 200-1. Він включає 36 каменів, працює на частоті 4 Гц і забезпечує 38-годинний запас ходу.

Новий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect» комплектується каучуковим ремінцем із тисненням, що імітує шкіру алігатора, й складаною застібкою.

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

Офіційна ціна і дата надходження у продаж

Обидві версії TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect» надійшли у продаж в серпні 2020 року. Їх можна придбати в роздрібних магазинах ритейлерів і на сайті TAG Heuer. Офіційна ціна становить 2,500 євро.

Чоловічий годинник TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 «Tortoise Shell Effect»

Технічні характеристики TAG Heuer Aquaracer 43mm Calibre 5 Automatic:

  • Корпус: діаметр 43 мм, нержавіюча сталь, комбіноване полірування (глянцеве й матове). Односпрямований сталевий безель з 60-хвилинною шкалою та вставкою з ефектом «панцир черепахи» (синій або коричневий). Плоске сапфірове скло з покриттям антивідблиску. Що заґвинчуються, заводна головка і задня кришка. Ступінь водозахисту 300 метрів.
  • Циферблат: синій або чорний з горизонтальним рифленням. Об'ємні індекси та стрілки покриті родієм і заповнені люмінесцентним складом Super-LumiNova.
    Механізм: автоматичний калібр TAG Heuer Calibre 5 (на базі Sellita SW 200-1) з центральним ротором. 26 каменів, частота 28,800 напівколивань на годину (4 Гц).
  • Запас ходу 38 годин. Години, хвилини, секунди, дата.
  • Ремінець: синій або коричневий каучуковий з тисненням, що імітує шкіру алігатора, складана застібка з нержавіючої сталі з кнопками блокування.
  • Референс: WAY201N.FT6177 (коричневий), WAY201P.FT6178 (синій).
  • Надходження у продаж: серпень 2020 року.